Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie_informatyczka

Chłopak informatyk

Polecane posty

Gość Jasmiiinowa
A jakie sa dobre hostingi?? z obsluga PHP oraz MySQL ? :) Bezplatne oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe a znacie kawaly
Dzieci piszą wypracowanie na temat: Jak wyobrażam sobie bycie informatykiem? Nie pisze tylko Jaś. - Dlaczego nie piszesz? - pyta polonistka. - Czekam, aż mi się otworzy edytor tekstu. :D Spotkało się kilku informatyków i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy komputerowe. Wreszcie któryś z nich zaproponował: - Panowie, porozmawiajmy o czymś normalnym, np. o dupach. Nastąpiła bardzo długa cisza, a po niej jeszcze więcej krępującego milczenia. Wreszcie któryś odpowiada: - Słuchajcie, moja karta graficzna jest do dupy... :D Klasyfikator pojemności butelek wódki w świecie informatyków 0.1 l - demo 0.25 l - trial version 0.5 l - personal edition 0.7 l - professional edition 1.0 l - network edition 1.75 l - enterprise 3 l - for small business 5 l - corporate edition :D - Co mówi informatyk do żony na zakończenie kłótni? - a href="do kuchni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh dobreeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomh
Mam meza informatyka, jest super kochany, nie moge narzekac na brak uwagi z jego strony, ani na brak zainteresowania domowymi sprawami, zwlaszcza ze budujemy dom i oczekujemy pierwszego potomka, moj maz przesiaduje w domu przed kompem tylko w zadkich chwilach, bo woli przytulac sie do mnie :) zreszta w necie moge pogrzebac w pracy, jedyny minus... kolezanki z pracy i sasiedzi nawiedzaja nas proszac zeby maz wpadl im cos naprawic albo podrzucaja swoj sprzet do nas do domu ... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynformatyker
Prawda wygląda tak, na studiach informatyk nie ma kasy i nie ma dziewczyny. Jak zaczyna pracować to pojawia się kasa i 'magicznie' pojawia się dziewczyna, której nagle 'nie przeszkadza' że chłopak nie potrafi się ubrać. Wniosek z powyższego jest brutalny ale bardzo powszechnie znany - kobiety lecą na ... (dokończ zdanie) Pozdrawiam dziewczyny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ynformatyker - nie generalizuj, bo komuś możesz zrobić przykrość. Mój były mąż tak kochał komputery, że stały się osią całego jego życia. Musiał przetestować każdy nowy program, każda kartę graficzną, dźwiękową czy najnowszą mysz, jaka pojawiła się na rynku. Siedział przed komputerem po przyjściu z pracy do domu z przerwą na obiad i czynności fizjologiczne. I mógł tak siedzieć 24/24, 7/7. ja kompletnie dla niego nie istniałam. Gorzej, kiedy próbowałam zwrócić na siebie jego uwagę, potrafił mi powiedzieć, że jestem da niego aseksualna, nieciekawa i że go nie podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynformatyker
aha, i jeszcze tylko dodam, że informatykowi to nie przeszkadza że kobieta leci na kasę bo jest przyzwyczajony do tego że wszystko się liczy i mierzy. Dlatego zazwyczaj bierze żonę, która nie jest ze środowiska a jedynie ma duże 'atrybuty', hehe. (w biurze informatycznym nie za dużo kobiet) Sytuacja podobna trochę jak dla lekarza - z tym, że zarabianie kasy trochę się odwleka w czasie (trzeba ukończyć staż). A że w służbie zdrowia jest sporo kobiet, to powstają małżeństwa 'ze środowiska' - bo babeczki już 'czują nosem' że będzie kasiora :D Ludzie po zarządzaniu mają trochę odwrotnie - na studiach laseczki, piękne życie. Wtedy też miłość i żona. A potem brutalna rzeczywistość, szukanie źródła pieniędzy i frustracje. Tak czy siak, wszystkie te etapy kończą się około 50siątki, i wtedy zaczyna się spokojne życie (o ile para do tego momentu dotrwała) Dobra, idę dalej pisać kod. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynformatyker
do alter ego: To że informatyk zatapia się po powrocie do domu w sprzęcie, to nie dlatego że to 'kocha' tylko coś się źle dzieje w rodzinie, związku. Gdyby nie był informatykiem to by siedział cały dzień w garażu i reperował auto. Chodzi po prostu aby się odciąć od sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To że informatyk zatapia się po powrocie do domu w sprzęcie, to nie dlatego że to 'kocha' tylko coś się źle dzieje w rodzinie, związku. Gdyby nie był informatykiem to by siedział cały dzień w garażu i reperował auto. Chodzi po prostu aby się odciąć od sytuacji." - Dwa tygodnie po ślubie? Odciąć się od jakiej sytuacji? Nie bądź śmieszny. Mój były mąż spędzał cały wolny czas grając w Counter Strike'a, była taka sytuacja, że zasłabłam w wannie (jestem osobą chorą), wołałam go, ale nie słyszał, bo grał. To nazywasz odcięciem się od problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynformatyker
Alter ego: Dwa tygodnie po ślubie to faktycznie dziwne. Może miał jakieś swoje prywatne problemy. Nie znam sytuacji, ale wszelkie uzależnienia (gry, komputer, internet, alkohol etc.) powstają pod wpływem jakiś nierozwiązanych problemów osobistych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu kiepsko ostatnio
takie durne topiki zakładacie ludzie a potem sobie wkręcacie jeszcze bardziej durne problemy....żałośni jesteście ...weźcie się za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnienie od komputera dobrze ukrywał (nieprzeciętnie inteligentny człowiek), nie pojawiło się ono znikąd. Wiedziałam, że kocha komputery. Nie sądziłam tylko, że będzie je kochał bardziej, niż mnie. Ale to nie topik o tym :) Opisałam jedynie moją historię po to, żebyś nie generalizował. Nie każda dziewczyna/kobieta pojawia się na drodze informatyka wtedy, kiedy zwietrzy pieniądze. Mój ex nie miał nic, to ja dałam mu dom, mieszkanie i rodzinność. A teraz - wolność. Chociaż nie wiem, czy tej wolności nie dałam sama sobie. Czasem najlepszym rozwiązaniem dla nas samych jest zwykła reinstalka życia ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynformatyker
alter ego: Masz rację, 'nie każda'. Ale z moich obserwacji wynika, że jednak częściej niż co druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynformatyker
aha, informatycy są bardzo przyzwyczajeni do operowania prawdopodobieństwem i statystyką (robią to prawie intuicyjnie, mogą z tego pojawiać się problemy w komunikacji z kimś kto myśli w kategoriach 'wszystko albo nic') ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż na to wygląda
że komuś się nie chciało uczyć nie chciało iść sie na wymagający kierunek i wylewa żale zazdrośnika na forum....ciekawe jaki informatyk pisze na tym topiku..chyba żaden albo sie nie przyzna...zawsze tak było że reszta pospulstwa najeżdża na lepiej wykształconych...zawsze na lekarzy i farmaceutów,prawników a teraz doszła kolej na informatyków...to jest wasz problem ludziska nie ich :P ale to już wasza sprawa mam kilku kolegów informatyków ;) naprawde spoko ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowi sie trudno...
Znam pewnego informatyka hmm chodzi nieogolony i nie prasuje ubran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeheeeeeee
A znacie jakies amatorskie gry??? Tworzone przez Polakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtyczkaInformatyczka
kobieta informatyk ma przerypane ani jej nie traktują na poważnie jako informatyka(ironiczne uśmiechy itp.) , ani nie traktują jak kobietę( spódniczka, szpileczki- nic nie pomaga, nie wiem czemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Evil
analiza "ynformatykera" dot. różnych grup "wykształciuchów" całkiem trafna a co do kobiety-informatyka: jest jak świnka morska - ani to świnka ani tym bardziej morska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę się zgodzić
dr. Evil analiza "ynformatykera" dot. różnych grup "wykształciuchów" całkiem trafna a co do kobiety-informatyka: jest jak świnka morska - ani to świnka ani tym bardziej morska aleś powiedział debilu:P cóż ja powiem często po prostu kobiety są lepsze od facetów a szczególnie w tym zawodzie ,są dyskryminowane na takich studiach też a o wiele lepsze od facetów nierzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto eta kompiuterowiec
ale wy tu leczycie kompleksy :P czemu akurat po tej grupie społecznej tak jeżdzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam zielonego pojęcia :P
o co chodzi ze świnka morską? ktos leczy kompleksy bo dziołchy zaradniejsze od niego? wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros red
www.michal-michalski.pl przeczytajcie czy ten gość nadaje się na męża.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordeeeeeeesfvdw
HAHAHAHAHAAHAHHAAHAHHAHAHAAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa mnie boli od myslenia
co hahahaha spoko goście są mam paru kumpli i jest ok :P wszędzie zdarzają sie dziwacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordeeeeeeesfvdw
że kto dziwak? ogólnie informatycy czy autor tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa mnie boli od myslenia
w każdym zawodzie są dziwaki prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam informatyka
faceta i tylko informatyka ,i siedziałabym z nim godzinami nad kompami ,programami ,bo dosyc mam facetów i bab ,którzy patrza na mnie jak na kosmitkę bo nie gadam o ciuchach ,filmach ,pierdołach itzw życiu,dosyc mam dziwnych spojrzen i głupich pytańa o czym wy gadacie ,i szukam informatyka nie dla kasy tylko po to zeby miec z kim dzielic pasję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×