Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie_informatyczka

Chłopak informatyk

Polecane posty

Gość o w mordeeeeeeesfvdw
no w kazdym kazdym..... hłeheheheheheehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo powyżej i dobrze
ja tez jako ms informatyk chcę tez takiego faceta ,baby normalnie mnie rozwalają swoimi tematami rozmów o kolorach u fryzjera lakierach do paznokci tipsach dietach i o tym ile ich faceci w gaciach mają ...już wole gadki o filmach ale nie o serialach majka czy na wspólnej laski leca na facetów byleby był przystojny i kasiasty ale co to za życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo powyżej i dobrze
ty bys o w mordee wiedział jacy sa starzy kawalerzy np nauczyciele historii, dr naukowi od jakiegoś tam przedmiotu a nawet młodzi lekarzeo dziwakach finansistach nie wspomnę :P ponoc najwięksi zbereźnicy i erotomani to księgowi(księgowe też) nudna praca to sie trzeba potem jakos wyżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam informatyka
dokładnie ,a na kase lecą laski co i tak niczego same nie osiągną, więc dla nich nie ma znaczenia informatyk ,prawnik lekarz czy co tam jeszcze, i zawsze będa sie nudzic z takimi ,niezaleznie czy bedzie oglądał mecz czy reperował auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordeeeeeeesfvdw
jestem kobietą!!!!!!!!!! ale poziom inteligencji tego osobnika jest naprawdę...zaskakujący:D:D każdy może przecież GRAĆ W RÓZNE RZECZY np W NOGĘ i kazdy tez moze przeciez PRZEBYWAĆ W WODZIE... why not:) 40dni grac w piłke why not:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijamo
o jaka żalownia................. masakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijamo
zaloze sie ze michal michalski PE EL bedzie mial teraz milion propozycji randkowo-matrymonialnych.... hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam yy noo
po prostu chciałabym żeby kochał... niewazne czy nosi piżame czy koszule w krate czy zielone swetry....:):) kazdy jest zdolny do milosci, nawet informatycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak informatyk to
porażka i tyle w temacie. Nie ma czym sie zachwycać. Siedzi taki 14 h przed kompem i nie ma czasu. Może to da sie znieść 1 czy 2 ale stale to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×