Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p y t a j ą c a

1 dzień okresu-pierwsza tabletka ale...

Polecane posty

Gość p y t a j ą c a

mam taki problem teraz mam miesięczną przerwe w tabletkach,mam porobic badania... ale nie o to chodzi no i wiadomo ze nowe opakowanie mam zacząć w 1 dzień okresu... tylko ze u mnie bywa tak ze nie moge dokadnie okreslic kiedy okres sie zaczyna,najpierw mam plamienia-mocniejsze lub słabsze(czy to już okres??),potem nic,a potem znów sie zaczyna. Poprostu nie moge dokładnie sprecyzować dnia w którym okres sie zaczyna!! No i co mam zrobic?? Wg moich obliczeń okres powinnam dostać 15.09. wiec jesli nie bedzie to wygladało jak okres to mam wtedy zaczać opakwanie?? bo nie chciałabym sobie rozlegulowac cylku czy nie wiadomo co... z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wernyhora
ej spytaj lekarza, on ci powie, udzieli kompetentnej rady, skąd my to możemy widzieć....skoro wiedziałaś, że tak masz, to czemu jak byłas u lekarza się o to nie spytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p y t a j ą c a
o kurcze ale po co od razu po mnie jedziesz?? widzisz,myslałam o tym ale teraz jest tak ze do gina pójde jak zaczne brac ten cilest(przedtem brałam Diane) i musze zobaczyc jak sie bede czuc.bo jak bede sie zle czuc to przepisze cos innego a jak ok to da rcepte na cilest... ale musze zobaczyc jak na nie zareaguje mój organizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zadnym ekspertem nie jestem, ale gdybym byla na twoim miejscu, wzielabym w dniu, kiedy zaczna sie pierwsze plamienia. Biore tabletki i pierwszy dzien krwawienia zaczyna mi sie tak wlasnie, od brazowych skapych plamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p y t a j ą c a
no właśnie bo pierwszy dzień okresu nie jest zbyt obfity,to są raczej brązowe plamienia(ja tak mam). No i wg obliczeń powinnam dostac @ 15 wrz. wiec wtedy zaczne to opakowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czego juz
te mordy drzecie,ku*** nie chcesz odpowiedziec to milcz a nie tu sie czepiasz:P Bierz tabletke od momentu pojawienia sie plamienia,3 maj sie i nie czytaj tych jędz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×