Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajwonka

Czy ktoś zrozumie faceta?

Polecane posty

Gość Ajwonka

Od tygodnia nie mam żadnego kontaktu z moim facetem:( Wyłączył komórkę a przedtem napisał mi smsa, że jestem wspaniała, kochana i że bez wzgledu na to jak to dalej będzie z nami zawsze bedzie mnie mial gleboko zapisana w sercu i zawsze bedzie o mnie pamietac. Co to mialo znaczyć??? Czy on skończył ze sobą? A może ma inną? Dodam, że między nami układało się dobrze, tlyko rzakdo się widywaliśmy ze wgzlędu na jeog pracę (jest wojskowym). Pomóżcie mi go zrozumieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno koniec znajomosci ale nie wiadomo dlaczego. To on zerwal a komorke mogl normlanie po prostu wyrzucic lub zmienic numer......a moze go do tajnych sluzb wzieli ? :D ... LOL... ze soba raczej nie skonczyl. Skonczyl tylko z Toba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Niestety chyba z Toba skonczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
No i dupa nie facet.Tak sie nie robi! Ale znam gorszego ....Wiec glowa do gory!Kolejny bedzie lepszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajwonka
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Takiego to lepiej zgubic niz znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego się z nią
Na sto procent żyje i ma się doskonale. Sms raczej wskazuje na to ,ze poszedł do innej, a że to tchórz to szybko napisał smsa pożegnalnego - aby nie twarzą w twarz no i sie zmył. Te komplementy są po to ,żeby jakby co - czyli jakby nie wypaliło z tą co jest teraz - to wróci nagle jak się urwał teraz i powie, ze zawsze byłaś w jego sercu i tylko ciebie kochał itp. taka furtka dla niego. I ty mu w to uwierzysz i go przyjmiesz.Wiekszość tak robi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×