Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musztarda w kwadraty

żołnierz, okres i seks

Polecane posty

Gość musztarda w kwadraty

I on i ja kochaliśmy się po raz pierwszy w czasie okresu. Teksańska masakra - tyle krwi było. Mnie "po wszystkim" zrobiło się słabo, On wyszedł z łazienki, zostawił mnie i nie odezwał się ani słowem.Posprzątałam i wyszłam do domu. Wszystko bez słowa. Był na wojnie. Czy ta krew przyniosła ze sobą skojarzenia..? Od tamtego czasu - zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
Bujną wyobraźnię macie, zwłaszcza jeżeli chodzi o t masakrę i tę wojnę. No ale może dzięki temu topik się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
nie zależy mi, by topik sie utrzymał. zalezy mi na odpowiedzi. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
a czy jeśłi nawet był, to czy to coś zmieni?:-) w zaadzie to nie jest mi do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wojna nie jest tematem do żartów...twoje pytanie jest chyba źle skierowane-nie powinno być do nas ,tylko do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
widzisz. ten topik nie jest prowokacją. Jego nie mogę zapytać - nie mam jak, i też chyba nie chcę - jeśli to Mu przyniosło jakieś skojarzenia...Zanim wyszłam od Niego, powiedziałam, ze nie wiedziałam, ze TAK będzie, że przepraszam. Żadnego słowa nie usłyszałam. To nie jest prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
a co to za różnica, gdzie był...Ważne jest, czy było to np. Kosowo, czy Irak? Ważniejsze chyba jest to, co się tam widzi, jakie rozkazy się wykonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
no i to było chyba baaaardzo niefortunne połączenie. Nie, nie byliśmy parą, ale zawsze coś nas do siebie ciągnęło, widywaliśmy się. Po tym wszystkim - jak pisałam - NIC. żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie temat na takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dobry kolega byl na misji w jugoslawi i jest raczej normalny rozmawialem tez z wieloma zolnierzami co wrocili z iraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
skurwysyn wiesz? niewazne jakie ma skojarzenia, ty nie jestes niczemu winna ! nie sadze zeby to chodzilo o wojne. chcial sie zabawic - jakby o to chodzilo nie kochlby sie z toba podczas okresu tak mysle trafilas na chama, ty mu sie oddajesz, a tu TAKIE traktowanie wspoczuje daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
a jakby kolega zareagował na TAKIE wydarzenie? Bo aż nie chcę powtarzać słów. A na jakie forum to jest temat..? Czy pasuje na jakiekolwiek inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często takie osoby wydaja się normalne mąż mojej koleżanki wrócił rok temu..nie ma faceta..inny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
to mnie utwierdzilas- po prostu zwykly seks bez zobowiazan,... nie chodzi o zadne skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Facet może poczuł obrzydzenie do ciebie przez tą krew. Część mężczyzn ma wstręt do okresu. Nie sądzę aby krew i wspomnienia z wojny miały jakiekolwiek powiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
do a ja myslę tak.... ale ja czuje się winna. Jasne, wiedział, że mam okres, bo przeciez nie trzymałam tego w tajemnicy. Ale czuje się winna!! że może niepotrzebnie wywołałam jakies złe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
ma chlop zryta psyche - pewnei jeszcze tego nie robil z kobieta z okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
no JAK mozesz sie czuc TY winna ??? wiedzial na co sie decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
ani on nie robił, ani ja. Ala ja Mu kuzia ZAUFAŁAM. i zostałam tak potraktowana. A teraz czuję sie winna jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
glupek skoro nie wie co to okres i sie boi/ brzydzi ja tez mialam chlopaka -bylego zolnierza - kochalam sie z nim w czasie okresu ... i bylo super, nic mu nie przeszkadzalo teraz mam innego - widze ze to dla niego jest problem - a dfla mnie nie - i wiolalabym zeby dla niego nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Pewnie nie sądził, że tyle tej krwi będzie. Podświadomie poczuł, że jesteś wulgarną osobą, że mu na takie coś pozwoliłaś. I nie chce się dalej spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
po prostu - musisz jakos usunac wine z siebie - bo nie kapuje nawet JAK i za co mialbys sie czuc winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda w kwadraty
no zapomnieć nie potrafię. Ta znajomośc się ciągnęła i ciągnęła, bo nas do siebie ciągnęło, ale nigdy niczego nie nazywalismy, ani nie mówilismy o tym, co się z nami dzieje. ech...Bywało tak, że po pól roku się ze mną kontaktował..Jak był ten tragiczny seks - nie widzieliśmy się rok. Ale ja mam jakies przeświadczenie, że Jemu nie chodziło tylko o seks - a stało się tak, bo tak się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle tak ..
nie sadze, ze to " wulgarne " Wrom ... jestes dziewczyna czy facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrom moze miec troche racji ciekawska to jest kwestia psychiki, ale to juz taki zawod musztarda w kwadraty nie obwiniaj sie za bardzo bo skoro facet wiedzial ze masz okres to mogl sobie dac spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×