Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Cześć LAski:) Moon, to już!! Gratuluję i życzę samych rozkoszy na nowej drodze życia:))))🌻 Dużo szczęścia dla całej TRÓJKI:) Mimi - ano pan domu już zdrowy - będzie żyć;) Lawinia - co tam u Ciebie kochana? Odezwijże się:) Dziewczynki wszystkie - miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Dla Moon i mężusia najsłodsze życzenia z okazji ślubu. Dawno nic nie pisałam, wpadałam na stronke tylko by przeczytać co tam u Was :-) strasznie szybciutko mi tydzień, a już nie wspomne o weekendzie zleciały. W pracy spokojnie, mało roboty, ale z jedyną koleżanką w pokoju mam małą prywatną \"wojne\". Kurcze, ale kobity są okropne... naszczęście siedzi w pokoju jeszcze mężczyzna więc łagodzi jakoś napięcia między nami /te przedmiesiączkowe też :-) /. Zaczęło się od tekstów niby niewinnych do mnie.. pt. ona: ale masz brudny kubek, od czego? ja: od herbaty /fakt brudny był od osadu bo mi gąbka się zapodziała/ ona: i ty z niego pijesz? ja: tak ona: ja bym nie mogła z takiego kubka pić! ja: to masz pecha /odparowałam i było koniec \"dyskusji\", kolega słuchał :-)/ Następnego dnia już jak byłyśmy w dwójkę to zaczęła się przyczepiać niby o czajnik z wodą ..., ledwo się powstrzymałam by nie uciec z pokoju i popłakać się, ale wysiedziałam i nawet odpowiedziałam jej coś tam. Stwierdziła tylko, że \"jestem najbardziej niekoleżeńska z wszystkich koleżanek jej z którymi kiedyś siedziała\". Od tego czasu nie gadamy w ogóle, mnie to nawet nie martwi, bo ona jest gadułą większą niż ja, kolega tyle nie gada, więc jest cisza i mogę w pracy skupić się na robocie.. Chociaż ja jej mówie część, bo kulturka tego wymaga, nie? :-) Dzisiaj znow miałyśmy spięcie o... okno które otworzyłam jak wyszła by chwilkę wywietrzyć /mamy mały pokój i gdy 3 osoby siedzą to robi się duchota i smrodek/. Nie dalam się zbytnio sponiewierać i jej odpowiedziałam: lepszy chłodek niż li smrodek itp. Kolega miał beke z nas, ja po paru minutach też :-). /powiedziałam wcześniej koledze że ze soba nie gadamy, bo jest \"wojna samic\" :-) aby czaił co wisi w powietrzu/ Kabaret pelen! Troche mnie to stresuje. Nie lubie takich akcji, szczegolnie gdy musze te pare ładnych godzin w pokoju z kimś siedzieć. A na dodatek koleżanka jest asystentką samej szefowej, więc boje się że moze mi zaszkodzić... /większość dziewczyn w pokoju obok jej nie cierpi i uważa za \"dupoliza\", czego niecierpie/. I tak to zawsze coś! wcześniej jak zdarzyło mi się siedzieć w pokoju z 8 kobietami, to nie miałam żadnego z nimi spięcia, ani z 1dną, chociaż pokój był podzielony na rożne frakcje! :-) A ten 1den babol jest w stanie wykończyć nawet tak słodką i spokojna osobkę jak ja! ;-) Miłego popołudnia dla Was! \"Wyżaliłam się\" i mi lepiej, znów mi się chce śmiać z tych akcji, gorzej niż dzieciaki hihih, a to dorosłe kobity! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Xara nie przejmuj się :) niektórzy już tacy są konfliktowi. Czasami lepiej się pokłócić, żeby Ci nikt na głowę nie wchodził. Nie daj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon 🌼 ...❤️ dużo miłości, cierpliwości i zrozumienia dla Ciebie i męża.....❤️ P.S. przepraszam za spóźnienie, ale nie było mnie przez kilka dni pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Mam mega duzo pracy :o 😭 ale jestem z Wami jak znajde chwile to napisze :) ......Pozdrawiam wiosennie 🌻 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzięki Wam wszystkim za życzenia 😘 dzisiaj byliśmy na USG. Będziemy mieli córeczkę : :d :d :d :) :) bardzo, bardzo, bardzo się ciesze, tym bardziej, że wszyscy znajomi wmawali mi, że na pewno będzie chłopiec, a ja zawsze marzyłam o pierwszej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ufff Mam tak jak Mimi( witaj wsród czarnulek :)) ledwie starcza doby na prace. Ale musze się wam pochwalić :OD jutra jestem w nowej pracy :D :D :D dziekuje że trzymałyście kciuki , pomogło i wszystko poszło gładko, czyli za porozumieniem stron bez utrudnień i nawet w miłej atmosferze , co prawda zobowiazałam sie ze swoje sprawy jeszcze w starej pracy dokończe , bo mimo usilnych staran i mordeczego wyscigu z czasem , nie zdazylam wszystkiego pozamykać, wiec poczatek marca bedzie ciezki , bo po nowej pracy bede jeszcze dymac do starej , ale dałam słowo a ja slowa dotrzymuje , zreszta nie mialabym sumienia zwalać tego na kolezanki z bylej juz pracy , z ktorymi bardzo sie zżylam i wiem ze maja dosc swoich obowiazków. Ech ... dziwnie mi jakos , bylo nie bylo nowy etap w zyciu po 7 latach w starej pracy z ,z ludzmi ktorych znasz w zasadzie jak lyse konie , oczywiscie nie wszystkich ), dzis byly łzy , zdjecia , obietnice spotkan itd itp ale wiecie jak to jest ,... ech coż życie toczy sie dalej.... Xsara - obawiam sie takich własnie sytuacji w nowej pracy ... FAbiola - ty tez znikłaś gdzies kochana Mimi - nie daj sie , byle do wiosny Net - odezwij sie kropeczka , akria , moon, ija73 - 🌻, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon - GRATULACJE 🌻 Ech szczesliwa mamusiu Oby wszystko układało sie po twojej mysli , i obys zawsze byla taka szcześliwa jeszcze raz gratuluje !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje lawinio:) Nie jestem za bardzo w temacie; gdzie teraz pracujesz? Fajnie, ze znalazłaś nowa pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie w tej samej branży , i podobna praca , za to lepsze pieniadze , tzn bez szaleństw , ale troche lepsze niz w starej i szefostwo bardziej normalne , choc mowia przeciez:wszedziew dobrze gdzie nas nie ma .... zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptusia_1977
i ja _warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Uf, późno troche się zasiedziałam przed kompem - pracka, rzadko biore coś do domu, ale zdarza się. Dzis już czwartek to coś optymistycznego :-) bo blisko weekendu! A moj chłop w piątek przyjeżdża :-) już miesiąc go u mnie nie było, a zatem zapowiada się interesująco... jak ja jutro rano wstane to nie wiem, czy Wy też takie jesteście przemęczone przez tą pogode ni to zimowo-wiosenną??? Mnie to dużo rzeczy wykańcza, ostatnio praca - kocham ją i nie nawidze /robie w rozwodach :-)/ Jak codziennie czytam te dramaty ludzkie... chociaż człowiek więcej się śmieje, bo by zwariował.. Czasami myśle by ją zmienić, patrze ogloszenia, ale potem stwierdzam że mi jest w niej dobrze.. Dlatego Lawinio gratuluje Ci podjęcia decyzji i 3mam kciuki by się ułozyło wszystko jak najlepiej! Moon - to super, ze dziewczynka, szczerze Ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Lawinio fajnie, że Ci się wszystko ułożyło :) Ja nie myślę o zmianie pracy, dopiero przeszło rok temu zmieniłam. To moja trzecia praca i jak narazie jestem zadowolona. Początki zawsze są trudne, bo nie wiadomo jaka atmosfera panuje itp. Trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło :) 🌻 Moon gratuluję córeczki :) 🌻 Xara miłego weekendu :) 🌻 Witaj Tuptusia :) 🌻 Mimi 🌻 Kropka 🌻 Net 🌻 Fabiola 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ija 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum wszystkim! widze, ze dziś cisza .. odzywajcie sie czasem kobitki i piszcie jak tam wam mija .. ja za porządki sie biore dzisiaj, chociaż zmeczona jak koń, ale cóż siła wyższa.. mężczyzna przyjeżdża /na szczęście dopiero po 22 będzie/ więc trza troche odswiężyć chatke i siebie też :-) zaległe walentynki przed nami hihi, ciekawe czy nam wyjda bez fochow i kłotni. dobra czas się zabrać.. plus, że w sobote już będzie czysto. Miłego raz jeszcze dla Was weekendu !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ...ale niespodzianka....zawdzięczam ją mężowi.... jestem w domu :) jak fajnie.... dawno nie pisałam...brak czasu, niestety :( ale czytam codziennie :) trochę problemów...no i jak zwykle praca, praca i jeszcze raz praca Lawinia 🌼 - ja też chciałabym zmienić pracę, tutaj już atmosfera nieciekawa :( złożyłam podanie do innej firmy i teraz czekam na odpowiedź....mam nadzieję, że się uda Moon 🌼 - na nowy dowód i prawko czeka się około miesiąca Mimi 🌼, Fabiola 🌼, Akria [ kwiatek], Net 🌼 - gdzie się podziewacie??? ...puk....puk...jest tak ktoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Kropka :) Masz net w domku? To super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Xara miłej zabawy :) Ja dzis miałam dużo zajęć, zmęczona jestem trochę. Miłej niedzieli :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria 🌼 ...w domku...ale nie codziennie :( dla Ciebie również miłej niedzieli :) zajrzę tu jutro :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki 🌼 co tu taaaaaka cisza???? zaglądam co jakiś czas....a tu nikogo nie ma :( no nic....zajrzę później 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Kropka :) Szybko minał mi ten weekend, za szybko a jutro znów rano trzeba wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria 🌼 nareszcie :) już myślałam, że nasz topik po mału gaśnie.... gdzie też wszystkie laseczki wywiało???? :( a weekend rzeczywiście minął bardzo szybko :( sprzątanie, pranie (i to nie jedno), gotowanie... a jutro skoro świt do pracy, w związku z powyższym dzisiaj nie będę zbyt długo siedziała :( a szkoda...może by się rozmowa rozkręciła :) ktoś jeszcze by dołączył... a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja ostatnio mam troche więcej zajęć w pracy, nie mam czasu tu zaglądać za często, oprócz tego trochę problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( to przykre o pracy ostatnio szkoda wogóle rozmawiać, wszędzie coś się niedobrego dzieje :( u mnie pracy mnóstwo, a to tego nieporozumienia i gadanie za plecami...dlatego szukam nowej posadki i mam nadzieję, że skończą się te poszukiwania pozytywnie :) a inne problemy? te same co ostatnio? jak nie chcesz na forum, a znajdziesz chwilkę napisz mail\'a :) może coś zaradzimy :) o ile będę mogła pomóc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dzięki Kropka :) Odezwę się jak będę mieć chwilkę. Teraz idę już spać, bo muszę jutro wcześniej wstać, mam jeszcze coś załatwić przed pracą. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Akria 🌼 czekam na wiadomość ;) spokojnej nocy i miłego poniedziałku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski, Ano niestety - nie ma lekko - poniedziałek mamy co tydzień:/ Akria - współczuję kłopotów i rozumiem Cię doskonale - nie wiem czy to Cię pocieszy, ale ostatnimi czasy problemy to moje drugie imię. Lawinia - i jaki nowa robotka - rozkręciło się?:> Kropeczka - super, że masz net w domu to może kiedyś nam się uda \"spotkać\"... Xara - jak po wizycie chłopa? Działo się?;) Mimi - a Ty gdzie się podziewasz?:) Moon - mała kopie?;) Tuptusia - witaj:) LASKI - WIOSNA PRZYSZŁA!!! Pozdrawiam Was poniedziałkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🌼 ...nie lubię poniedziałków.... od samego rana zapierdziel w pracy :( nawet nie miałam czasu, żeby \"wejść\" na forum :( :( :( ale ostatnio zauważyłam, że wszystkie żalimy się na pracę :( mamy problemy :( czyżby jakaś epidemia.. ???? :( a pogoda u mnie w południe też przypominała wiosnę, pięknie świeciło słoneczko :) aczkolwiek rano (bardzo wcześnie rano - można powiedzieć - skoro świt) był mróz :( brr...jak było zimno ale widzę, że na naszyn topiku znowu pustki... o!!! i znowu minęłam się z Fabiolą 🌼 ale może kiedyś rzeczywiście nam się uda ;) Akria 🌼 - sprawdź pocztę Lawinia 🌼 - napisz jak pierwszy dzień w nowej pracy? Xara 🌼 - jak minęły zaległe walentynki? Mimi 🌼, Net 🌼 - gdzie się podziewacie? pozdrowienia dla wszystkich 🌼 😘 i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) U mnie dziś była piękna pogoda :) i od razu poprawił mi się natrój 🌻 Nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła zakładać cieńsze, wiosenne ubrania, narazie jeszcze jest dla mnie za zimno. Kropka sprawdziłam :) Dzięki 🌻 Jutro czeka mnie długi dzień w pracy, trzeba będzie trochę dłużej zostać :( Ja na pracę nie narzekam tzn. jest dużo pracy ale między pracownikami nie ma konfliktów a to duży plus :) Kropka 🌻 Mimi 🌻 Fabiola 🌻 Moon 🌻 Xara 🌻 Ija 🌻 Net 🌻 Lawinia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×