Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość AnaParis
Hej , ja też szukam kogoś z kim mogłabym pogadać , wypić kawkę czasami. Jestem mamą 7-letniego Adasia , mieszkam w Częstochowie. Proszę o kontakt osoby chcące poznać kogoś nowego i miło spędzić jakąś chwilę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Akria :) Co u Ciebie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednooki koziorozec
hej jest któraś z Wawy,chetna na kawke,ploteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dużo zmian. Mam małego synka, od niedawna wróciłam do pracy i próbuję to wszystko pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edera24
Cześc kobietki ja też bardzo często zuję się samotna i brakuje mi takich właśnie pgawędek z innymi ludzmi, jestem mamą niespełna trzyletniej córci i pozatym kurą domową, no to możecie sobie wyobrazić że mi rzeczywiście czasem bardzo możę brakować towarzystwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brehia
Hej! Jestem ze Śląska, mam 31 lat, jestem szczęśliwą mężatką. Brakuje mi koleżanki - osoby, z którą mogłabym pójśc na siłownię czy basen, albo na kawę. Może z czasem udałoby się zaprzyjaźnić. .. Nie wiem za bardzo na co liczę na tym forum, ale męża znalazłam przez internet, więc może i z kumpelą się uda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edera24
Witaj brehia ja mam 32 lata obecnie siedzę w domu i tak pozostanie przez najbliższy czas nie planuję pójścia do pracy, wychowuę córeczkę i chcę poświęcić się tylko temu, choć w przyszłości nie wiadomo czy mnie życie nie zmusi do zmiany, ale puki co jest jak jest i jest mi z tym dobrze. Jednak czasem brakuje kogoś z kim możnaby porozmawiać chociażby na gg bo do zbyt śmiałych osób nie należę i podobnie jak ty męża znalazłam przez net. Jestem raczej domatorką, nie często wychodzę z domu, ale do siebie na kawkę to chętnie bym ugościła jak najbardziej:)) Nie wiem jak ty ale ja jestem z Zabrza, gdybyś miała ochotę poklikać na gg to zapraszam 9477250 tylko sęk w tym że moja mała nie pozwala mi zabardzo na przesiadywanie przed kompem, tak ze może się zdarzyć że nie od razu odpisze. W każdym razie chętnie pogadam w ten sposób:)) o ile będziesz miała ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brehia
Wybacz Edera, ale ja szukam znajomości w realu, nie tylko wirtualnej. Nie lubię dzieci (bez urazy!), i chyba nie znalazłybyśmy wspólnego języka. Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniu przyjaciółki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja z Poznania,szukam chetnej na kawke i pogaduchy.jesli o latka chodzi przekrocze te magiczna liczbe jak w tytule,no i rodzinke mam jesli kto zainteresowany dwojka dzieci.pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagab
Cześć brehia i inni :) Szukam kumpeli do kina, na kawę, na siłownie i do plotkowania z okolic Katowic. Mam 30 lat, męża, psa i brak dzieci. Mąż co drugi weekend jest "niedostępny", a ja nie lubię sama siedzieć w domu. Większość kumpeli ma na głowie dzieci i ciężko jest je namówić na wypad :) Jeśli jakaś dziewczyna chciałaby pogadać i spotkać się - piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynka...
dziewczynuy jest btu ktoras chetna na kawe z Warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1pusia
Witam wszystkich, mam na imie Ania 39 lat, stan posiadan; jeden maz, dwoje dzieci, pies i swinka morska :). mieszkam w lodzi, jesli ktos jest chetny na pogaduchy to barzdzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
hmm jaki ciekawy topik czemu do usunięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
ja jestem ze stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreniaaaaa
Mam 36 lat, troje dzieci i męża. Mieszkam w okolicach Częstochowy i Radomska. Szukam przyjaciółki z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim, pójść na zakupy, wzajenie się wspierać. Czekam z nadzieją renia5555@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też koziorożec
do jednookiego koziorożca ja jestem chetna może sie odezwiasz dorota.kx@wp.pl gg11941092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też koziorożec
dopogodynka z toba tez oczywiście chetnie skocze na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka22
czy ktoras chce wyjsc pospacerowac,potanczyc,pojsc do kina... wszystkich z warszawy i okolic zapraszam.monica22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja36
Witam, szukam kogos , z kim moglabym pogadac, wyjsc na zakupy, czasem zadzwonic jak bedzie gorzej lub sie spotkac. Mam 36 lat,mieszkam w Warszawie, mam 7 letnię corkę , nie pracuję, studiuję .mam sporo czasu ale malo ochoty zeby gdzies wychodzic, nie za bardzo mam z kim. Lubię czytac, mam dosyc specyficzne poczucie humoru i przekonania , doceniam gdy ktos szanuje moją odrębnosc bez proby jej zmiany, ja rowniez gwarantuję szacunek dla czyjejs innosci.Uwielbiam koty, czekoladę ,kawę i lubię jesc :-). Dla zainteresowanych pogaduchami podaję adres toja36@poczta.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiulek
Jestem 39-letnią kobietą z Bydgoszczy, jeśli jakaś dziewczyna miałaby ochotę pogadać proszę o kontakt. Prawdę mówiąc szukam przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam na imię Ania mieszkam w Goleniowie k. Szczecina. Samotnie wychowuję 9-letniego syna. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam 36 lat, dwoje dzieci(5 i 15lat)i męża pracoholika. Mieszkam w Krakowie. Szukam koleżanek.Bardzo brakuje mi babskich rozmów , towarzystwa :( Moje gg: 25793302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 36 lat, ale czuję się i podobno wyglądam dużo młodziej...szukam szczerej koleżanki z którą można konie kraść:) mam odchowanego syna 16 latka i duużo czasu Lubię zwierzaki, filmy, dobrą książkę, sztukę, zakupy, modę, architekturę...właściwie łatwiej powiedzieć czego nie lubię... Jestem szczera i bezpośrednia... chętnie odpowiem na pytania. Mieszkam w okolicach katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twin_30
Hej dziewczyny jestem z Inowrocławia, może jakaś chętna na pogaduszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po latach zaglądnęłam tu... topik umarł troszkę... szkoda :( ciekawe co się u Was - "starych" bywalczyń zmieniło? Znalazłam swoje stare wpisy.. dotyczyły głównie rozstania z exem.. cóż czas leczy rany... długo byłam singielką (jak na mnie hehe) ...ale... życie pisze najlepsze scenariusze, a po każdej burzy wychodzi słońce!!! Jestem obecnie szczęśliwa - w nowym związku! :))) pewnie ślubem się skończy ;) no pożyjemy zobaczymy :) eh, wspomnienia... lubiłam ten topik... czytanie - tak zwyczajnie o Waszej codzienności... pracy, dzieciakach, pogodzie :))) co u Was słychać???? piszcie stare/nowe o życiu codziennym... fajnie byłoby go na jesień reaktywować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×