Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

witajcie Kochane ja bede, tylko jak sie troche odrobie (skacze z jednej pracy do drugiej) , czasem juz nie wiem jak sie nazywam , a do tego to moje zakrecenie, dzis zgubilam komorke :( Zaznaczam tylko swoją obecnosc póki co :) i całuje mocno wszystkie :) :) :) Dobrze ze dzień coraz dłuzszy :D..... Miłego tygodnia dla wszystkich babeczek 🌻 😘 ❤️ FAbiola - trzymam kciuki dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 dzisiaj była u mnie piękna pogoda... w powietrzu czuć było zbliżającą się wiosnę :D ten i kolejny tydzień będą ciężkie dla mnie ma się wyjaśnić kilka spraw w mojej pracy, już jutro dowiem się co nieco.... i jeszcze coś.... przez kolejne dwa dni nie będzie mnie popołudniami i wieczorkiem, zaglądać będę tylko w pracy (o ile znajdę czas), ale w piątek wieczorem postaram się być :) pozdrawiam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAy dziewczyny! Ano wiosna , od razu inaczej sie rano do pracy wstaje , inaczej oddycha , krew szybciej kraży :) No jestem juz w tej nowej pracy, od dawna chcialam ja zmienic , udalo sie , tymbardziej ze w zasadzie przeskoczylam z jednej do drugiej bez problemu , nie palac mostow za soba , choc bylam gotowa na wszystko. Kropeczko - bo widze ze tez sie przymierzasz do zmiany wiesz jak to jest , nowa praca , nowi ludzie , nowe obowiazki. Trzeba sie wykazac, poznac układy , na nowo ustalic swoja pozycje (nawet nie w sensie stanowiska , bardziej w skomplikowanych i delikatnych ukladach miedzyludzkich), dlatego wiele stresu , nerwow i niepewnosci kosztuje mnie ten poczatek. Czuje sie obco i niepewnie,nie moge sie odnaleźć. Nic to , tzreba zagryźć zęby i przetrwac to najgorsze. Sekunduje Ci mocno i trzymam kciuki , aby Ci sie udalo i abys miala lepszy poczatek niż ja :) Akria - no widze , ze na dobre przebudziłas sie ze snu zimowego :) :) :) i to na kwiecistej łace :) Fabiola - pamietaj zagryźć zęby i do przodu , moja szczęka juz wyćwiczona :) ale polecam to pomaga przetrwać :) mimi - zaczerniła sie i wsiąkła :) moon - tak bardzo Cie przybylo ze cięzko do kompa dojśc :):) Xsara - obudź sie :) zimowo -wiosenna pogoda zmienila sie w prawdziwie wiosenna a nawet letnia :)))) Net - gdzie sie podziewasz , brakuje Cie , badź Ija - ty tez uciekłaś A tak poza praca , jutro czwartkowa kawka z psiapsiolkami, albo w zamian kino i testosteron , a w sobote mam w planach impreze jeszcze pozegnalna :) i tak sie bedziemy zegnac do lata :) chyba :) Ale pewnie w koncu sie wszystko rozejdzie , kazdy pojdzie w swoja strone ech zycie...... Dobranoc kochane :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami, gdzie się podziewacie? Śpicie jeszcze?pozdrawiam każdą bez wyjątku🌻🌻🌻-----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawinia -------------cały czas jestem,często ale myślami z Wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witajcie :) Zrobiłam sobie małą przerwe na kawę > Może się ktoś przyłączy? :) Mnie akurat do pracy ciężko się wstaje i pracowac sie w ogóle nie chce ale cieszę się, ze już ciepło i słońce :) 🌻 Lawinio - powodzenia w nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim!!! dla wszystkich kobitek duża dziś buzia :-x !!! Ledwo mi weekend minął, a tu idzie juz następny! Weekendzik był cudny - moje chłopisko przyjechało i było pięknie.. :-) w piątek wieczorem przyjechał, a nam się zeszło do czwartej siedzieliśmy popijając drinki /ostatnio mam od chłopa zakaz wychodzenia na miasto i picia \"samej\", bo on jak jest daleko to sam nie pije..nawet ponoć piwka, ja to tylko taki czort jestem tj. byłam :-)/ W sobote też u kumpeli jakąś wódzie wypiliśmy i mojej psiapsiólce i chłopu szwedacze się włączyły gdy flacha się skończyła hihi, chcieli zobaczyć co tam w Sopoćkowie się dzieje..ale ja powiedziałam basta /jak nie ja ;-)/, mam ochote na bzzzz... wzielam chłopa do domu.. no i się nadał :-) /a psiapsioła i tak pojechala o 2giej do knajpki spotkać się ze swoim Ex-em, z ktorym pięć lat była, ale innego poznała, z ktorym się po 3 miesiącach rozstala.. No ale Exa na chate wziela i też miała miłe zakończenie sobotniego wieczoru ;-) A dziewczyny - polecam w sobote o 22 na TVN Style leci taki serial \"Uwaga faceci\" /Men in trees/ takie skrzyżowanie \"przystanku Alaska\" i \"sexu w wielkim mieście\".. ktoraś może ogląda?? /w tygodniu są powtórki, był teraz 3 odcinek/ W niedziele namowilam moje chłopisko by w poludnie nie jechal, tylko w nocy i w tedy od razu szedł do pracy, aby spędzić dzionek ze sobą jeszcze. Zabralam psiapsiołkę i jej exa na spacerek nad morze. Duzo się nie nachodziliśmy, usiedlismy sobie w 4kę w takiej małej tawernie przy plaży jedlismy, pilismy piwko i gadu, gadu /ale miałam jazde na rożne smaki - jadłam np. żurek potem zagryzlam go gofrem, a następnie śledzik.../. Aż zrobiło się późno.. zaprosiłam jeszcze do domu na kolacyjke. Po czym przyszedł czas pożegnania się z moim, no to znow bylo miło.. aż zasnęłam /kurcze robie się jak przyslowiowy facet :-)/ Niestety przebudziłam się, to mój zbierał się na dworzec... W poniedzialek te nocki zarwane tradycyjnie odsypiałam. W pracy miło - stosunkowo malo roboty, a i tak nie mogłam się skupić na robocie, no i zrobiła się miła atmosferka. Z koleżanką zaczęłyśmy nawet rozmawiać pt. pitu-pitu. Cieplej na dworze, to i ludzie jacyś robią się cieplejsi, usmiechnięci.. Jutro piateczek! Moja mama z mężem pojechała na 3 tygodnie do sanatorium, więc mam jej chatke - domek na Kaszubach do dyspozycji, zabieram psiapsiółkę, napalimy w kominku otworzymy winko i tak spędzimy weekend gadając o facetach :-) życiu, pracy i duperelkach /już się ciesze, zmiana otoczenia dobrze robi - dlatego uwielbiam każdego rodzaju wyjazdy/ A za tydzień mój chłop już się zapowiedział, że przyjedzie, więc ... też go wezmę na wieś :-) i tak mi się marzy, żeby pojeździć konno nam się udało, nie ma jak spacer po lesie na konikach.. oj już troche nie jeździłam. Polecam konie wszystkim, mój chłop to tylko tak troszeczke jeździ, bo zaczął chyba przez swą zazdrość, że ja tak niby tu sama w las z kolegą jeżdzę.. i teraz przyznaje, że te widoki są nieziemskie, sarenki można spotkać.. ;-) Ojejku rozmarzylam się i rozpisałam! a tu późno. Uciekam do wanny, bo dziś na jodze byłam i trza gorącą kapiółkę, aby jutro mięśnie nie bolały! 3majcie się kobitki ciepło!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) słoneczka kochane 🌻🌻🌻 Dzisiaj nasze świeto :D wszystkiego naj naj Wam życze ..... Jak mam chwilke to Was czytam ale mowiac prawde z tym czasem kiepsko ostatnio w pracy szał a na to wszystko w domu mam remont moj mezo ma zaległy urlop i maluje , gipsuje ....a ja do godzin wieczornych sprzatam a rano opadam z sił gdy trzeba wstac ....eeee ale co tam koniec marudzenia kiedys bedzie koniec !!! Kropeczko - bardzo sie ciesze ze masz net juz w domu no i trzymam kciuki za prace :) Lawinio - podziwiam Cie za zyciowa energie :) praca , dom , spotkania ....masz jakis złoty przepis jak to wszystko ogarnac ... moon - ale Ci pozytywnie zazdroszcze tej małej babeczki .....:D udało sie bedzie Maja !!! Akria czarnulko zmiana koloru na wiosne :D a te problemy pogon tam gdzie pieprz rosnie ....:P Fabiola - 🌻 ija73 - 🌻 Xara - 🌻 jak tam po odwiedzinach :P:D pozdrawiam kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xara - kurcze ale mi sie marzy wyjazd za miasto jak to czytam ....chata na kaszubach , kominek , winko ,konie a nie mowiac juz o tym spacerze morzem i kolacji w tawernie :o😭 a ja siedze w tym syfie ze sciera 😭 .....ale ja sobie to odbije za dwa tygodnie :P uciekne tez w gory na pare dni daje słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laski:) Mimi - jadę z Tobą:D Xara - no żyć nie umierać kochana:) Lawinia - zgadzam się - jesteś kobieta-orkiestra, ja też Cię podziwiam!!! Laseczki wszystkie - 🌻 Weekend zapowiada mi się intensywny, ale miły bo będę miała miłego gościa - mojego przyjaciela:) Nie widzieliśmy się dawno więc musimy się nagadać i na miasto może wyskoczyć. Mam też u starego zaległe kino - mieliśmy iść wczoraj, ale mu się nie chciało i przesunął na weekend (niby, że z troski o mnie bo brzuch mnie bolał). Jeśli pogoda będzie taka jak teraz to podładuję baterie i może trochę zapomnę o problemach. Tego również Wam wszystkim życzę:) miłego weekendu Kobity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie ładna pogoda, ciepło i słońce :) 🌻 Nawet szybko zleciał mi ten tydzień i znów weekend :) Cieszę się, że weekend, chociaż czeka mnie dużo do zrobienia, muszę coś przygotować do pracy :( Xaro, miło spędziłaś weekend :) Długo już jesteście już razem? Zazdroszczę Ci wyjazdu. Też bym tak chciała ale narazie to jest niemożliwe, może w maju, podczas dłuższego weekendu się uda gdzieś wyrwać. Mimi, pomyśl jak będzie ładnie jak już skończysz remont :) Część moich kłopotów, bardziej może obaw okazała się niuzasadniona ale część problemów pozostało. I sama nie wiem jak to wszystko się skończy. Staram się nie stresować ale to trudne. Kropka 🌻 Mimi 🌻 Fabiola 🌻 Xara 🌻 Lawinia 🌻 Ija 🌻 Moon 🌻 Net - odezwij się 🌻 Pozdrawiam :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewuszki!! Oj mowie Wam jakie to zycie przewrotne.. Dzis znowu kupiłam paczke fajek, a nie palilam już troche - dziś się dowiedziałam - moje chłopisko jedzie do domu, do Łodzi.. rok temu jego ojciec zawsze zdrowy, nie ma jeszcze 60tki, dostał diagnoze rak z przerzutami na wątrobe, trzustke.. pt. zostało 2 tygodnie życia do roku.. operacje, chemie itp.a od kilku miesięcy- nic już się nie da zrobić. Właśnie rok mija.. Ojciec jest znowu w szpitalu z żółtaczką, jest źle, a nawet bardzo źle.. :-( Niby mój z jego mamą od roku się przygotowują.. ale .. nawet nie wiem jak mu pomóc, idą ciężkie chwile... I jak tu sie cieszyć z wyjazdu?? dlatego ja staram się jak najwięcej spotykać się z bliskimi, rozmawiać i cieszyć każdą spędzoną z nimi chwilą oraz cieszyć się każdym słoneczkiem, widokiem, bo nie wiadomo co nam pisane. eh! życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :D no tak...nie było mnie parę dni, a tu tyle wpisów, ale nadrobimy to, prawda? :) u mnie pogoda też wiosenna :) aczkolwiek dzisiaj troszeczkę popadał drobny deszczyk Dziewczyny - pamiętajcie - dzisiaj Dzień Mężczyzny!!! hm...hm...oj! pewnie dzisiaj w niejednym domu będzie się działo.. :D a ja nareszcie usiadłam, dzisiaj sobota, jak zwykle w ten dzień - sprzątanie, pranie itp. teraz znowu muszę uciekać... zbliża się pora obiadowa, a żarłoki czekają :) Xara - 🌼 - współczuję :( ...trzymaj się! dziewczyny 🌼 - pozdrawiam i życzę miłego weekendu :) zajrzę tutaj pod wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Xaro, trzymaj się. U mnie piękna słoneczna pogoda pogoda :) 🌻 Niedawno wróciłam z zakupów; spodnie, bluzeczka i od razu poprawił mi się humor. Teraz biorę się za sprzątanie. Wczoraj przypadkowo usłyszałam w TV, że dziś Dzień Mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Skoro wczoraj był Dzień Mężczyzny to nie mogłam spędzać wieczoru przy komputerze :) A dziś piękna pogoda :) 🌻 Po obiedzie wybieramy się do znajomych :) Pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczorajszy dzień, a szczególnie wieczór zaliczam do bardzo udanych :D miła atmosfera i nastrój, świece, winko.... ;) a teraz zmykam do kuchni... zajrzę później pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę...ten czas tak szybko płynie :( jutro kolejny poniedziałek...znowu do pracy :( ale za to pogoda jutro piękna...idzie wiosna :D Mimi 🌼, Akria 🌼 Fabiola 🌼 Net 🌼 Lawinia {kwiatek] Xara 🌼 ija 🌼 Moon 🌼 pozdrowienia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kwiatuszek! 👄własnie powróciłam na łono topikowe z sanatorium:) witam wszystkie \'\'stare\'\' topowiczki i pozdrawiam-ale mam zaległosci w czytaniu! Na pewno jest całe mnóstwo nowych twarzy, które serdecznie w nasych progach witam🌻:)Dzis juz nie poklikam, do do \'\'pracy\'\'zmykam po 3 tyg. absencji, ale od jutro nadrabiam! buziaki!👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja na sekunde-dziewczyny, kochane jestescie! przerzuciłam 2 stronki do tyłu, a tam cała masa osób o mnie pamieta !ale zaskoczka! a jaka milutka! ściskam Was wszystkie i mocno całuje!!!!!👄👄👄🌻🌻🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam bez wyjątku z Wrocławia miło ze pamętacie o mnie.Mam remont i brak czsu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 sympatycznie spędziłam dzisiejszy dzień ....byłam w cyrku :D o rany! zastanawiam się kiedy byłam na takim występie wcześniej....i nie pamiętam.... oj! to musiało być baaaardzo dawno :( w cyrku - fajnie - wielbłądy, tygrysy, magia, akrobatyka.... a ceny \"jak na Batorym\" :( teraz leżę w łóżeczku i oglądam Magdę M. odezwę się dopiero w piątek....niestety :( pozdrawiam i życzę miłego wieczoru 😘 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 😘 ja jak zwykle nie mam czasu tu zajrzec, bo ciagle mam cos do roboty, mimo, że nie pracuje..... teraz jestem na etapie kupowania ciuszków dla Mai, no i oglądamy sie za mebelkami do Jej pokoju. Na razie najbardziej podobaja sie nam meble systemowe i chcemy skompletować coś z tego: http://www.bogfran.pl/index.php?s=6&KategoriaId=1&SystemId=3&AranzacjeId=268&lang=Pl Tylko trzeba dokładnie przemysleć i wymierzyć jakie segmenty będą nam pasowały. Maja kopie kilkanaście razy dziennie, szczególnie w nocy i jak leżę na plecach no i oczywiście standardowo jak siedze przy kompie (nawet teraz daje znaki :)) Jeszcze 4 miesiace i bedzie nas troje... z lekka się obawiam co to bedzie..... czy dam sobie radę.... W piątek idę do gina i mam nadzieję, ze znowu dostane zwolnienie, tym bardziej, że chodzenie jest dla mnie tak meczące, jakbym biegała w maratonie :( bo do pracy to chyba nie będę miała po co wracac, ale jakoś się tym nie martwię. Z rok planuje posiedzieć w domu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! pozdrawiam ciepło wszystkie🌻🌻🌻Ja dzis tylko na chwilke. Wypoczęłam w Spa, ale teraz ostro ruszyłam do boju i juz nawet zapomniałam,ze gdzies wyjeżdżałam.Moze dlatego mam siły,zeby ruszyc różne nieciekawe i trudne dla mnie sprawy.Ex wyłazył nam neta, i teraz zeby coe do Was skrobnąc musze ganiac jak smarkata po KAFEJKACH, DLATEGO NIECZESTO BEDU TU BYWAC. w weEK MAMY ZNóW MIEC NET, ALE W TYG. NIE:( mIłEGO DzIONKA WSZYSTKIM!!!! o kurcze, ale mi sie napisało! sorki, uciekam, bo mój czas mija! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby :D U mnie duzo pracy i ciagle brak czasu ......mam juz dosc tego remontu a mowiac prawde idzie to jak krew z nosa :o .....ale musze wam powiedziec dziewczyny ze jestem diecie wczoraj udało mi sie wyskoczyc na siłownie :) dałam czadu ze pot lał sie strumieniem :) dzisiaj rano bylam szczesliwa i zadowolona z efektu dużego wysiłku ;) trzeci dzien nic nie jem tylko pije wode i soki warzywne ....zobaczymy jaki bedzie wynik koncowy ... Buziaki dla wszyskich laseczek 👄 :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też zapracowana, mało czasu na odpoczynek :( Ostatnio u mnie ładna pogoda i codziennie wychodzimy z meżem na spacery :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×