Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Martuniu - nie na wyrost. (i wyłaź spod tego stołu ) :) Ja wczoraj odkryłam, po tym jak dostałam ataku odkryłam, że chyba jestem posiadaczką kamieni w nerkach a przynajmniej piaskownicy :) Dziś od rana bieganina do laboratorium a w poniedziałek do lekarza. Będzie do kolekcji - jestem już posiadaczką wrzodów - nie ma jak ciekawe życie wewnętrzne :P buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
martaanno ale ja na taki własnie adres wysyłam zawsze... czyżbyś nie dostala nic ode mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłaź, wyłaź! Dorosła Kobieta, Matrka Dziecku, a pod stołem będzie siedzieć! ;) alice - baardzo współczuję :( Mój M też musi uważać na kamienie, i co jakiś czas robić sobie tzw. strzały wodne - pomaga. Trzymam kciuki, żeby to był to był najwyzej niegroźny piaseczek! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie niestety nie doszły:( Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam od razu dorosła !!!:P to tylko pozory !!!:D:D Alice, biedactwo, trzymaj się i rękę na pulsie, zdrówka życzę😘 Agital, zjrzę jak tylko będę mieć wolną rękę !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy a Tobie na jaki adres wysłać? wysyłałam na malinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Marta, zastanawiam się, gdzie przebiega ta mityczna granica, którą przekroczywszy staje się człek człekiem dorosłym :) zaliczylam już 18tkę (nic podobnego nie nastapiło), ślub (też nie), przejście na garnuszek własny (i też nic..).. zawsze myślałam, że chyba jest to urodzenie dziecka, więc wróżyłam sobie wieczną młodość;) a tu widzę - też nie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, uroczo wyglądasz !!! bardzo zgrabny brzuszek:) dziękuję🌻 Zabu, zależy czy rozmawiamy serio czy żartujemy, czy też mixujemy te obie konwencje;) Bo ja żartowałam sobie i to okrutnie, jakby kto nie wiedział:P:D Dojrzałość, dorosłość...ciekawe tematy, poważne tematy... nie miejsce tu na żarty !!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia - mixujemy;) Z TMM Nie dzieje się chyba nic złego, czasem mailujemy, ale zdaje się, że ma teraz trochę dużo na głowie.. spróbuję namówić, żeby coś skrobnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba, nie o to nawet biega, niech nawet nie pisze, jak nie chce, ale niech wiemy, że żyje i ma się dobrze:) czyli żyje !:) pozdrów Ją proszę od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, a teraz zabłysnę swoją detektywistyczną duszą ;) Jeżeli chcesz przeczytać znikające posty, w pasku narzędi u góry zamiast ostatniej cyfry (0) wpisz 1 - i wyskoczą :) ALEŻ ZE MNIE SHERLOCK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek powtórzę do Agital: ślicznie wyglądasz, aura przyszłej Mamy już widoczna, a brzuszek zgrabniutki !!!:)dziękuję:) A teraz obrażam się na kafe i zmykam 😤😤[wieelki foch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na Malinkę nie doszły, poproszę żebyś wysłała raz jeszcze ok? Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Proszę o Wasze słyne trzymanie kciuków, bo jutro czekają nas Targi Ślubne. W sumie sympatyczna, ale bardzo męcząca impreza. Oczywiście mogę sobie tylko pluć w brodę, że przez cały rok odmawiałam przyjmowania zleceń na 2008 - byliśmy przekonani, że wyjedziemy do Kanady - bo miałabym już dawno zapełniony terminarz i na żadne targi nie musiałabym się fatygować :o no, ale za uczciwe podejście do Klienta się płaci :P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy juz wysyłam ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy niestety dostałam raport, ze maila nie dostarczono ponieważ masz przepełnioną skrzynkę :( Kto jest zalogowany na nasza-klasa.pl? wiem już że Validos, A_guu i Alice, czy ktoś jeszcze bo szukam Was tam namiętnie? :D Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, już chyba każdy jest, nikt niczego innego nie robi tylko \"siedzi\" na Klasie:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :D ale nie znam w większości Waszych dokładnych personaliów, więc nie wyszukalam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..właśnie przeżylam "najazd barbarzyńców" :classic_cool: moja kompletna rodzinka (fachowo - rodzina pochodzenia, bo moją rodziną właściwą jest teraz M ;) ) - rodzice i 3 rodzeństwa nawiedzili te moje 40m :classic_cool: fajnie było;) na szczęście mam kupowany pod nich, rozsuwany stół;) ale powiem Wam, że jednak 6 osób to trochę za dużo jak na te gabaryty;) a byłoby 7, tyle że M dziś niestety pracuje.. ..no i zostawili mi górę naczyń do pozmywania :P ;) ale raz na czas miło tak się spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ja też nie znam wszystkich personaliów wiec nie znalazłam wielu z Was... to może jak będziecie tam klikać poszukajcie Agnieszki Talik (Tomaszek) :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na naszej-klasie :) :) :) Jak ktoś mnie wyszuka, stawiam wódeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niepocieszona, bo nie da się wpisać ucznia z rocznika 2007 - patrz: Lesinek:D:D On ci ukończył ...szkołę rodzenia:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×