Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwali27

czy on moze cos do mnie czuc?

Polecane posty

aaa oddam bo teraz doszly nowe posty flirt to dowartosciowywanie sie. Nie ma nic wspolnego z miloscia czy zauroczeniem. To jest tylko i wylacznie zabawa....w moim rozumieniu slowa oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesku-------> przykro mi, ale chyba jestem niechlubnym wyjątkiem od Twojej reguły:o takie uwagi raczej mnie nie cieszą a na moją poczucie atrakcyjności wpływają zerowo:) co nie znaczy że wogóle nie jestem łasa na komplementy, bo jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
oczywiscie ze go nie pouszcze(meza) tylko sie z tamtym troszke pobawie i tyle....najlepsze bylo raz jak mi sie nudzilo to zadzwonilam do niego-siedzial wtedy z laska swoja jaki byl zmieszany zapytal"Baska to ty"byl tak zmieszany jak cholera...a ona pozniej do mnie wydzwaniala,musialam ja uspokoic tekscikami"on kocha cie ja jestem tylko kolezanka"-glupia i naiwna dziewucha ma 19 lat,on kiedys mi powiedzial ze ona go drapie i bije,co za idiotka skonczona a on co nie umie z nia zerwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
dzieci nie mam i nie chce miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda...no patrz, cale zycie sie czlowiek uczym a ja glupi myslalem ze juz tyle przeszedlem , ze mnie nic nie zaskoczy ;) dobra...mykam z tego tematu bo juz nic dodac sensownego nie umiem. Trzymajta sie cieplo ludziska i flirtujcie ale nie bawcie sie uczuciami innych. Granice trzeba umiec ustalic. Bo flirt jest duzo trudniejszy od brydza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Ja tez uciekam. Ps do Konwali - brydz to nie choroba weneryczna , to taka gra.W karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
kiedys napisalam emaila do niego z zapytaniem"odpowiedz czego ty tak naprawde chcesz"?z zagrozeniem ze jak nie odpowie to nie odezwe sie juz nigdy do niego jego odp byla"nie bardzo jestem pewny o co ci chodzi,moglabyc podac jakies detale,a ja odpowiem najlepiej jak bede mogl"i co ja mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwali27
ej ludziska gdzie was wywialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×