Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

pewnie większość z was tu bardzo lubi kawę. ja dodaję do niej czasami szczyptę cynamonu albo cukru waniliowego.Znacie może jeszcze inne sposoby na kawę z \"niespodzianką\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa po kubańsku.
wsypac 2 łyzki zmielonej kawy do naczynia, dodać szcypte cukru, cynamonu i 2 goździki; wlać 2 łyżki zimnej wody i utrzeć potem wody dolac do pełna, postawic na ogniu i doprowadzic do wrzenia - powtórzyć to 2 razy odstawić, przykryc i po kilku minutach przelac przez sitko do filiżanek smakuje doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaohhohihi
♦ mozna dodać kilka plasterków korzenia imbiru. ♦ kawa z koniakiem : kieliszek koniaku / brendy itp... porcja kawy rozpuszczalnej na jedna filizankę cukier wg uznania. utrzeć kawę z koniakiem i cukrem nastepnie zalać wrzatkiem pychotka (tylko podnosi cisnienie bardziej niz zwykła kawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sama
Kawa z cytryną jest dobra na migrenowe bóle głowy, ale podobno to szok dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamy kawe
mozna dodac starty zolty ser, kielbaske pokrojona w kosteczke i majeranek :) mozna tez zrobic napoj pl na pol kawa i zupa pomidorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wam
kawę z dodatkiem kardamonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gonia
a ja z kakao - jest pyszna. można też z koniakiem, ale daje pałera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, polecam www.nescafe.pl mnostwo pysznych przepisów na kawy gorace, zimne i przekąski kawowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GJGHGHGHGH
KAWA Z KOSTKA CZEKOLADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores

z czekoladą jest dobra albo z cynamonem albo zwykła kawa po prostu http://www.delonghi.com/pl-pl/strony-funkcjonalne/uzupelniajce-linki-naglowka/dolce-vita-lekcja-3-zmysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Uwielbiam kawę, jej aromat i smak. Dlatego kupiłam ekspres do kawy od firmy  arte cafe. Kawa codziennie rano stawia mnie na nogi. Ekspres Jura był strzałem w dziesiątkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupować ekspress to z jakiej półki cenowej? Może przy okazji powiedziecie jak rozpoznać dobrą kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×