Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

dziwna kupka, jaki powód?

Polecane posty

pewnie mi nie pomożecie, ale może mnie uspokoicie moja córka - 6,5 miesiąca, jadła do tej pory tylko rzeczy ze słoiczka (machewkę marchewkę z czymś i jabuszka) niedawno zaczęła i ni csię nie działo w weekend była u mojej mamy i dostała omyłkowo marchewkę z ryżem (ryż po raz pierwszy) że słoiczki są drogie, chciałam jej coś sama zrobić wczoraj, zjadła 1 łyżeczkę musu jabłkowego i 3 łyżeczki marczewki gotownej, nie smakowało jej to no i opis kupki: rzadka, dużo śluzu, jasna, żółta jak u niemowlaka, miejscami jasny zielony i czerwony śluz pójdę jutro do lekarza ale lekarze się nie znają więc pytam was O CO CHODZI? moja córka ma alergię na mleko, więc uważam co jej daje do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, wszystko było ok, póki nie przeczytałam pójdę jutro do lekarza ale lekarze się nie znają więc pytam was ludzie, masz większe zaufanie do ludzi z forum niż do lekarzy po studiach???Massakra, chyba że coś źle ujęłaś. Odpowiadając na twoje pytanie: śluz w kupce może być objawem alergii na jakiś pokarm. Od ryżu nie powinno jej nic się stać, a jabłko i marchew była testowana. I tu kończy się moja kompetencja doswiadczonej matki. Lekarz niezbędny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga pszczółko, nachodziłam się po tych lekarzach luż sporo i wiem że doświadczone matki wiedzą więcej lekarz powie tak: może od ryżu, może od pogody.. powinno przejść niewiadomo, proszę obserwować, przyjść za tydzień, co się pani przejmuje.... nigdy tak nie miałaść a że śluz oznacza alergię to wiem tylo co to mogło być a te kolory: czerwony zielony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek tez ma skazę białkową i w miarę wprowadzania nowego jedzonka te kupki były różne, wszystkie kolory tęczy :D O ile malutka nie ma biegunki, ani specjalnych problemów z załatwieniem się nie jest to powód do niepokoju. Co do śluzu- polecam jednak dla pewności spytać lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma problemy normalnie po bebilon pepti miała cały czas zatwardzenia (kupka oczywiście ciemnozielona) a teraz rozwolnienie, robi kupki podczas snu i często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek też był na bebilonie pepti, na zatwardzenia dawałam mu rano 100ml wody z łyżką miodu. Pomagało :) Potem od 5 miesiąca miał permanentną biegunkę, woziliśmy go po lekarzach,nie przybierał na wadze, ale to było spowodowane jakąś bakterią,miał antybiotyk w końcu po 2 miesiącach i przeszło. Jezeli coś Cię niepokoi poradź się lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jutro to spytam, mogę wam napisać co powiedziała miodu jej nie dam bo ponoć to silny alergen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, nachodziłam sie po lekarzach i wiem, ze każdy mówi co innego, ale nie ufałabym radom ludzi z forum-tu też każdy mowi co innego, a nie kazdy ma za soba lata studiów medycznych:) Napisz co powiedział lekarz. Czerwony sluz to nie jest czasem śluz z domieszką krwi? Dziękujemy z Tobiaszkiem za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wygląda jak krew jest troszkę chyba za jasne kolor pomidora, oczywiście pomidora nie jadła, ale marchewka to to nie jest śluź może krew to trochę przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 24 *
Pszczoła - masz ślicznego dzidziusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×