Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pikador

PROSBA!! Kłopoty z pewna lady /

Polecane posty

Chodzi o to ze podoba mi sie pewna panna , ma 17 lat, ale w ogole nie wychodzi z domu:/ Nic jej sie nie chce itp.. Jak napisze bardziej odwaznego sms\'a to odpowiedzi nie dostane..Jak przekonac ja do spotkania, i czy w ogole uwazacie ze powinienem sie starac? Yours Pika~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo autorki
a nie pomyślałeś, że ona po prostu nie chce się z Toba spotkać nie dlatego, że udaje trudną tylko dlatego, że nie jesteś w jej typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahgos
no to zostają ci listy, wysyłane bukieciki i takie tam, to bardzo fajny gest, i pokazuje odwagę i zdecydowanie mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gen. Heinrici
jeśli nie zaopiekujesz się językowo jej odbytem, to nie ruszysz jej z miejsca, musisz przełamac tę inercję i przejechać ozorem po jej rowku jeśli ma opory to zrób to jak śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ! Nie o to chodzi ze nie jestem w jej typie, ale ona ma jakas blokade, zadnego chlopaka nie dopuszcza do siebie .. :/ I nie ma depresji bo nie mozna jej miec miesiacami chyba ;) To co mam jej pisac w tych listac, zeby jej nie sploszyc ? :) Your Pika~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
Depresje mozna miec miesiacami a nawet latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
mozna miec depresje miesiacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
10233 >>>ubiegles/las mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
Czemu tak uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
no czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ma taki charakter, jak sie ma depresje to chyba sie ma dola etc. A po niej nie widac zeby miala depresje, moge sie jeszcze jej kolezanek dopytac... ale chyba na 99 % nie ma :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
No ok, zakladamy ze nie ma. Moze jest niesmiala? Jak jej wyslales nie wiem w jakim stopniu odwaznego smsa to sie przestraszyla, speszyla, ze Ty do niej tak z grubej beczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
moze jest niesmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jest nie smiala :P NIe pisalem z grubej beczki ;p Napisalem takie cos ze w jednym sms\'e pytala mnie czy mi teskno do szkoly, odpialem ze do szkoly nie, a ona zapytala dokad chcialbym to napisalem ze do wielu miejsc ale najbardziej do niej. wyslalem. za 2 min napisalem \" Tylko nie pomysl sobie za duzo \" , albo pytalem czy znalazla juz swojego wymarzonego partnera to nie odpisala mi juz na tego sms;a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
A moze kogos ma? Ps: te smsy mogly byc zbyt smiale jak dla niesmialej siedemnastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo, Wiem to na 100 % Nie miala chlopaka od baaardzo dawana, ale chyba kiedys miala, chociaz watpie to. No jak byly za ostre to co ja mam jej pisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
Byliscie gdzies razem czy tak od razu palnales tego smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz staralem sie o jej wzgledy rok temu, ale bylem nie dojrzaly w tych sprawach .. :/ No i spotkalismy sie chyba ze 3 razy, no i teraz dojrzalem juz do tego tematu, wiem co i jak .. ale nie wiem co robic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
a moze ona jeszcze nie dojrzala i nie chce chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
Powinienes ja gdzies zabrac - kino czy kregle, nie wiem. Blizej sie poznac. Moim zdaniem ona sie przestraszyla takiego wyznania, poza tym takich rzeczy nie pisze sie w smsie - zwlaszcza ze to bylo Twoje pierwsze wyznanie uczuc do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyznawalem uczuc :P No wlasnie chcialbym z nia sie przejsc gdzies, ale jak ja do tego przekonac, jak ja sie jej zapytam czy ma ochote na spacer etc. to uslysze odp NIE CHCE MI SIE, NIE MOGE. albo cos w tym stylu, nie wiem czy nie chce miec chlopaka.. :/ przeciez takie spotkanie nie jest zobowiazujace, wiec nie kminie tego.. Moze jakies ciekawe propozycje macie jak moge ja przkeonac na spacerek ? :) a jak sie uda to juz moja w tym glowa zeby zapamietala go na cale zycie :> i zeby to nie bylo ostatnie spotkanie :) JAk SIE UDA ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Smsy byly chyba za smiale zakladajac ze ona jest niesmiala i niedoswiadczona. Rada: Nie zalecaj sie ale staraj sie jakos spotkac na stopie kolezenskiej. Pozwol zeby sie oswoila z twoja obecnoscia. Wizyty u niej w domu wskazane. Na poczatku w obecnosci rodziny. Przyjazn a nie zaloty. To jest klucz do zdobycia nawet najbardziej nieprzystepnych kobiet. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
a jak sie uda to juz moja w tym glowa zeby zapamietala go na cale zycie :> i zeby to nie bylo ostatnie spotkanie JAk SIE UDA ;> to co masz w planie tylko jej nie wystrasz calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
"najbardziej do niej" - to jest wyznanie uczuc. Tez niesmiale, ale jest. Musze spadac, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko z tym bedzie bo ona w ogole nie wychodzi z domu :/ To powiedzcie mi drogie panie o czym ja mam z nia esemesowac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10233
O szkole, o nauczycielach...zaprzyjaznij sie z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zboczyl
a sakd wiesz ze ona nie wychodzi z domu?? Caly czas pod nim stoisz czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie jutro napisac jak w stane ;p Mam nadzieje ze mi odpisze.. ;p Dzieki bardzo :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×