Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pikador

PROSBA!! Kłopoty z pewna lady /

Polecane posty

Gość hehe maddinka
ojejku kolezanki to rozne rzeczy gadaja. No ale jesli naprawde nie wychodzi to moze np rodzice jej nie pozwalaja? Albo na serio ona nie chce od ciebie wiecej niz zwykla znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u niej nie bylem dawno... A ta kolezanka to wiarygodne zrodlo . Mowila ze nie widuje jej w ogole na osiedlu, czasem tylko wyjdziedo sklepu i to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
No moze o szkole i nauczycielach to troche nudnawe ale jakbys sie dowiedzial czym ona sie interesuje ? Moze ma jakas pasje czy hobby? Znalam takiego jednego ktory tylko przychodzil w odwiedziny do swojej ukochanej i nic specjalnie nie mowil. Po pewnym czasie zostal laskawie przyjety i ja jestem tego najlepszym dowodem bo to byl moj tata. Trzeba byc wytrwalym, przychodzic a nie smsowac. Niech sie do ciebie przyzwyczai. Jezeli juz koniecznie chcesz do niej smsowac to mow o tym co ciebie interesuje. NIE ZALECAJ SIE bo efekt bedzie odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
teraz "panien" ktore nie wychodza z domu NIE MA. Wychodzi tylko ze nie z chlopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
no nie mozesz byc zbyt nachalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie chce sie o niej jak najwiecej dowiedziec ;) No ale co ja mam jezdzic do niej i stac pod jej domem jak debil ? NIe raz takie akcje mialem ze pojechalem a ona nie moze wyjsc.. .chcialem wczesniej zadzwonic, to nie odebrala.. nie rozumiem kobiet ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym sie z nia spotkac, najleiej gdzies na miescie wtedy mam wiecej mozliwosci :) ale nie wiem jak to zrobic bo ona jest niesmiala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Czlowieku! nie stoj przed domem tylko wejdz do domu. Przedstaw sie rodzinie i zachowuj sie jak normalny czlowiek. Gdybys byl jej kolazanka tez bys stal pod domem i spiewal serenady? NIE , wszedlbys do chlupy, porozmawial z rodzina i zachowywalbys sie jak kolega ze szkoly czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Nie wpraszaj sie tylko ZAPYTAJ SIE CZY MOZESZ DO NIEJ WPASC NA CHWILE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
moze ona sie wstydzi swojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Spotykanie sie z niesmialymi dziewczynami po miescie nie jest dobra taktyka. Mowie ci zebys sie zachowywal jak kolega- przyjaciel nie jak amant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Czy wy chodzicie do tej smej szkoly, pracy ect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ona chodzi do innej szkoly ;] Dlaczego uwazasz ze spacer po miescie jest zly/nieodpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zapytam czy moge wpasc do niej na chwile to ona zapyta mnie A PO CO ? to chyba bede musial miec jakis pretekst :) co jest odpowiednie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
to moze spotykajcie sie najpierw w pare osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
nie macie moze wspolnych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
Bo to jest randka. Ona chyba nie jest jeszcze gotowa na taki drastyczny krok jak randka (date). Pamietam jak bylam w tym wieku bylam bardzo zakochana w jednym czlowieku. Marzylam o nim dniami inocami . W koncu on mie poprosil o spotkanie na miescie a ja ze strachu odmowilam. Gdyby on jakos inaczej postapil pewnie inaczej ta milosc by sie spelnila a tak nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego potrzebna by mi byla jeszcze jedna kolezanka , ktora by ja i mnei zaprosila do siebie na kawe i ciastka :P dobrze mysle ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
no w pare osob zawsze lepiej nie bedzie sie czula taka skrepowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie mi daly do myslenia.. caly dzien nie bede mogl zasnac : / ale moze cos wymysle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalala
a ty pikador ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
eee dlaczego niestety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo juz bede mogl mandat dostac i bede starszy o rok :/ a ja chce byc mlody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalala
dzieciak jestes :) a czemu jeszcze nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :P Jakie podsumowanie ;> Wiem, w swietle prawa jeszcze jestem dzieckiem :> A nie spie dlatego ze mi sie nie chce i z przyzwyczajenia siedze ;) a Ty ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuummm
niestety takie jest zycie...a bedzie coraz gorzej w sensie ze coraz wiecej obowiazkow odpowiedzialnosci trudnych decyzji i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIem :/ juz dosc mam problemow, a najwiecej to z kobietami a zwlaszcze z ta jedna kolezanka o ktorej mowa w temacie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×