Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutttna20

help

Polecane posty

Gość smutttna20

jestem bardzo zakochana w facecie ... bylismy razem na studniowce ... jednak tuz przed impreza znalazl sobie dziewczyne ... mimo tego przez 9 miesiecy zatruwa mi glowe robi jakies nadzieje gdy spotyakmy sie czasem ... najpierw chcial kumpelstwa jednak po czasie sam mi przyznal racje ze nie bedziemy kumplami bo przy mnie odkreca mu sie srubka .. zawsze gdy razem jestemy obcalowuje mnie przytula itp... ostatnio powiedzial nawet czy mozna kochan dwie osoby bo on tak chyba ma .. jest z tamta dziewczyna ona ma 25 lat on 27 ja 20 mowi mi ze jest mu z nia dobrze ze dawno nie mial takiej dziewczyny ze ona jest w porzadku ... i nie moze jej w ten sposob skrzywdzic ... ze ja zostawi... mi tlumaczy ze ide na studia i zwiazek miedzy nami ni ema sensu bo zawsze sie zdradza itp poza tym zgania na roznice wieku ... jednak z drugiej str mowi ze gdyby jej nie bylo to nawet sekundy by sie nie zastanawial tylko bylby ze mna ... ostatnio fakt faktem byl troche podpity ale to go nie tlumaczy siedzielismy sobie razem i powiedzial ze awet gdyby ona tu weszla to mialby to gdzies bo jest mu ze mna dobrze... wiem ze jest za nia i zalezy mu .. ale ja tkwie w tym chorym ukladzie juz 9 miesiecy i jest mi bardzo zle :( ja cierpie bo go kocham wiec kazde jego slowo jest dla mnie nadzieja .. wiem ze z nim nie bede ale gdy mowie zeby sie do mnie nie odzywal wyzywa mnie od egoistki i mowi ze nie mysle o tym co on czuje ... i ze takie cos nie wchodzi w gre ze i tak mnie bedzie meczyl itd ... ale ja juz mam dosc co mam zrobic ?? to jest wszystko chore jakas patologia i ja jestem w tym wszystkim w najgorszym polozeniu :( ratunku mam zerwac kontakt ?? co mam robic :( czego on chce ode mnie ten koles ?? powiedzialam mu ze sex nie wchodzi w gre jesli na to liczy .. a on ciagle swoje .. jest o mnie zazdrosny itd .. po co mi zatruwa glowe jesli wie ze ze mna nie bedzie i przyjazni tez z tego nie bedzie bo to niemozliwe jesli sie kleimy do siebie :( help ! teraz ostatnio powiedzialam dosc tego napisal i odpowiedzialam zeby przestal do mnie pisac dal mi spokoj i zajal sie dziewczyna ... wyrzucil mnie ze swojej listy na gg gdy wchodze do baru on odchodzi ... :/ dobrze zrobilam ?? czy gdyby mu zalezalo nie walczylby po takim fakcie nie chcialby naprawic pomozcie doradzcie cos jak zapomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze olej go! ewidentnie chodzi tylko o seks!!! przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutttna20
jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×