Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalusiaa22

JESTEM TA TRZECIA ZLE MI Z TYM..

Polecane posty

Gość smutaska26
nie jest dobrze---swiete slowa-jak bym slyszala mojeo misiaczka:)pozdrawiam, czas sie wziasc do pracy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusiaa22
Nie wiem czy zrobię dobrze, ale przemyślałam przez noc pewne sprawy i doszłam do ciekawych wniosków. Myślę, że dobrym rozwiązaniem z mojej strony będzie, jeśli dam dupy połowie mojego osiedla, najlepiej po czterech, pięciu naraz - a co tam, niech mi z dupy wiatrak zrobią. Może po takich orgiach wkońcu zrozumiem, czego tak naprawdę chcę od życia. Myślę, że wtedy sprawa drugiej, trzeciej czy piątej nie będzie miała już dla mnie tak kolosalnego znaczenia... Zacznę swą misję o 9.00 pod osiedlowym spożywczakiem, do wieczora na pewno się uwinę (szacuję swój wynik na 60 - 70 chłopa). Dam znać wieczorym, czy moje rozterki moralne zostały wyleczone... Trzymajcie kciuki za mnie i moją cipkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest dobrze
kalusia a gdzie twoja godność ? niewiem czy bedziesz mogła spojżec na siebie w lusterku to nie jest dobre rozwiazanie lepszym by było gdybys sobie kogos normalnego znalazła i powiedziala jemu ze masz kogoś a on to taka odskocznia wsumie nic takiego przeciez jego kochasz a z tamtym poprostu zabijasz czas i oczekiwanie ... zobaczymy co wtedy zrobi ? szanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×