Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinowa_21

praca w kinie ?

Polecane posty

Gość malinowa_21

Witam. Czy pracował ktoś z was w kinie Cinema City albo Kinoplex , no w każdym bądź razie w jednym z tych nowych dużych kin ? :) Ja planuję złożyć CV ale wcześniej wolałabym znać jakieś opinie na temat takiej pracy , czy wykorzystują , jak z grafikiem , no i oczywiście to co tygryski lubią najbardziej - jakie zarobki ?? ;P pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka mi opowiadała bo pracowała w cinema city że zarobiła na miesiąc maksimum 300 zł, bo przyjmują mnustwo pracowników i robią tam po 3-4 godziny dziennie i na miesiąc wychodzi mało godzin, dlatego nie polecam Ps. Ona była nie na kasioe biletowej tylko sprzedawała popcorn itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa_21
Dziękuję za odpowiedź :) W gruncie rzeczy nawet by mi to odpowiadało gdyż studiuję dziennie .Gdyby można było jeszcze ustalać sobie grafik ... Co do zarobków to rzeczywiście marniutko w porównaniu z obozami pracy McDonald , Empik itp. ale pomyślę nad tym . dziękuję i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w cc to 42/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w jednym z dużych kin. Studiuję dziennie i miesięcznie zarabiam około 480-600zł. Podajemy dyspozycyjność, czyli w jakie dni mozemy pracowac. Stawki śa różne, na przykład u mnie 5zł brutto za godzinę, ale słyszałam, że w Cinema City jest o wiele mniej. A propos - Empik obozem pracy??? Tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paj
Pracuję w Cinema CIty i... nie polecam. Zdecydowanie. Chyba, że ktoś chce zarabiać200-300 zł miesięcznie to prosze bardzo. Polityka firmy opiera się na zatrudnianiu jak najwiekszej liczby pracownikow co wiaze sie z nizszymi wyplatami dla pojedynczych jednostek... Ekipa przynajmiej u mnie jest bardzo fajna ale.. Ale wszystko zalezy jaki humor i jak lubia cie supervisiorzy bo to oni ukladaja grafik. Skladasz dyspozycje kiedy mozesz pracowac co nie znaczy ze te dni dostajesz. W moim kinie zdaza sie ze na 7 dni sypozycji dostaje sie tylko dwie zmiany ;) Wiec roznie to bywa... Ale darmowe seanse dla proacownikow to dodatkowy bonus. Jednak za to sie nie utrzymacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×