Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona 30

wypowidzcie sie żony....mężowie równiez

Polecane posty

Mój mąż jak nie ma sexu dłuzej niz tydzień..chodzi sfrustrowany,czepia sie o byle co..jest nieprzyjemny w ogólnym współzyciu...Jestem ciekawa czy u was jest podobnie.czasem czuje sie jak lalka do dymania no bo miły jest tylko jak ma sex a jak go nie ma to go wszystko wkurza..I daje mi to odczuc na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
lurw* rzeczywiście, po tygodniu to ja też bym chodził wqurwiony. Lalka do dymania raz w tygodniu, kobieto nie żartuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
ja to znowu mami inny problem, chociaz ostatnio sie polepszylo: ja chce wiecej niz on i czasami sie boje ze on sie czuje jak ta lala do dymania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie zawsze maja ochote nie róbcie z siebie Don Juanów ze macie sex z zona codziennie w to nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
ale zona tobie sie na serio nie chce nawet ten raz w tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowo upieczona 24...suczko jedna a jak masz okres to co tez mu dupy nadstawiasz bo tak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
moze jakby cie tak nie namawial to bys chciala czesciej? moj byly to by chcial caly czas a mi sie znowu nie chcialo ale teraz z moim misiem jest inaczej, jemu az taaaak bardzo sie nie chce przynamniej nie codziennie, no i w rezultacie ja mam czesciej ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
ja nie mam problemu z okresem on tez nie to dlaczego nie? chyba ze sie zle czyje i mnie brzusio boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
Kurew jakby mi moja dawała raz w tygodniu a w okres wogóle to bym z domu wyjeb... Ale mam cześciej i w okres jestem wyrozumiały. A Twojemu mężowi się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
a tak na martginesie to nie nadstawiam bo trzeba , wypinam bo lubie sie z moim mezem kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
moze moze byc: zgadzam sie z toba a jestem kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
pytasz to ci odpowiadam, żresz też raz w tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
nowo upieczona. sex codziennie a nawqet czesciej a maz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowo upieczona gadasz jak facet i na pewno nim jesteś...Tu nie chodzi o to jak czesto sie sex uprawia tylko o zachowanie faceta gdy go nie ma.A sex uprawiam normalnie czesto ...3-4 razy w tygodniu...to chyba nie ma mało co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
dobre putanie moze moze byc :-D zona 30 , pytasz my odpowiadamy a ty sie zloscisz, to po co pytasz jak wiesz swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowo upieczona 24 sorki zee tak wyjechałam ale zaczeliscie pisac do mnie jak do oziebłej istoty a tak nie jest ..Piszę ze nieraz tak jest ...np ja nie przepadam za sexem podczas okresu i chyba moge mieć odmienne zdanie niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
jestem kobieta uwierz mi na slowo, a pomyslalas ja on sie czuje w tej sytuacji? ze tylko fochami od ciebie sex moze wyludzic? a moze po prostu zrob mu kiedys maraton moze mu przejdzie po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
nie ma sprawy, kazdy jest inny, ale chyba wiesz ze facetow trzeba podejsc czasami, ja na serio bym proponowala maraton a jak on juz nie moze to ty sie dasaj, zobacyzmy jak on zareaguje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
te żona a tak ciężko się "poświęcić" raz w tygodniu i mieć spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm jamal warner
do => żona30 sama zauwazylas ze jak maz ma sex to ma lepszy humor jest mily Sex jest po prostu potrzebny mężczyźnie aby mogl normalnie funkcjonowac.Musi zaspokoic te potrzebę , chocby onanizmem.Bez tego, po kliku dniach nie potrafi juz myslec o niczym innym jak tylko o sexie i robi wszystko aby sie zaspokoic w jakikolwiek sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj robimy nieraz maraton przychodzi na obiad po obiedzie prysznic i sex wieczorem to samo tylko w dłuzszym wydaniu..Ale irytuje mnie jak on właśnie strzela fochami jak ja nie mam ochoty a przeciez nie zawsze musze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
ja, ja a ja nie oddycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm jamal warner
nie onanizuje sie bo jak pisalas ze ma porzadny sex 3 , 4 razy w tydgodniu to moze nie potrzebuje sie masturbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
ps. nie masz ochoty to zrób mu lodzika i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
mi chodizlo bardziej o tydzien tak na przyklad z 2 razy dziennie jak mozesz , a moze znajdz mu nowe moze lekko stresowe zajecie to mu sie juz na pewno tak czesto nie bedzie chcialo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowo upieczona przez tydzien 2 razy??? przeciez sie \'zatre\" buuhehhe A tak powaznie jak płodzilismy dziecko to chcielismy miec ciąże na bank i przez miesiąc sexilismy sie dzień w dzień...Wtedy to go do rany mozna było przyłożyc...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×