Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona 30

wypowidzcie sie żony....mężowie równiez

Polecane posty

Gość nowo upieczona 24
wiem to brzmi kosmicznie, ale pomysl nad tym tylko oczywiscie dodaj fochy jak on nie "moze" niech sam sie poczuje jak rzecz i juz, ja wymysle cos lepszego to dam znac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok....raz mu zrobiłam tak...Jak mnie tak nudził i nudził...w koncu połozyłam się rozłozyłam nogi i mówie dymaj..No to sie obraził...a w trakcie mu zwiędnął...Nowo upieczona ty pewnie krótko po slubie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może być
aha to widze że fochy to ty masz a nie on. A jakby on ci kasę pieprzną po wypłacie na stół i powiedział "zabieraj, kurwa" to byś wzięła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
no bardzo ale jestem z moim 2 lata, ja wiem inny wiek inny staz, ale chyba mentalnosc facetow sie nie zmienia? ja zawsze twierdzilam ze ich trzeba tak podejsc zeby nawet o tym nie wiedzieli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
ty moze moze byc -teraz to przesadziles, do czego to mialo byc porownianie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze może być...tak by mógł powiedziec jakbym ciagle jadaczke darła ze mi mało i mało ale tak nie jest...Poza tym ja tez mam swoje pieniadze i nie jestem na niczyjej łasce....czasami mam nawet wiecej niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zono droga
przyznam ze nie czytalam calego watku tylko Twoje wypowiedzi;) U mnie jest odwrotnie,to moj partner sie juz nauczyl ze jak ja za dlugo nie mam sexu to jestem zmierzla i czepiam sie go o byle g//no. U nas pomogla rozmowa. Powiedzialam mu ze nawet czasem kilkuminutowa penetracja mnie "zadowala" i jestem wtedy w skowronkach:D. Z tym ze jestem kobieta,a takie rzeczy sa indywidualne, co nie zmienia faktu ze rozmowa,rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Prawda oczywiscie moze byc to ze drazni go wszystko z braku sexu. Znam to:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
zo0na ale ty cheba mnie zle zrozumialas, mi chodzilo o to zebys tak duzo seksu chciala zeby on juz nie mogl i wtedy zebys ty mu fochy strzelala ze on ci nie dal:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo upieczona 24
no i poprzedniczka ma tez racje, rozmowa jest bardzo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowo upieczona 24 haha no tak ale ja go nie mogę \"przebrać\" w tech \'zawodach\" bo on lubi ciagle i nigdy ie jest mu mało...zawsze jest chetny i ma ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zono droga
zona nie jestem:P Zyjemy na kocia lape:OAle mieszkamy razem, jestesmy ze soba 5lat, mam 14lata. A co to ma do rzeczy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zono droga
mialo byc 24 lata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zono droga
ja tego nie zauwazylam od razu:O Ale blad poprawiony;) W kazdym badz razie porozmawiaj z nim. Moze zamiast sexu tak czesto wystarczy jak mu bedziesz okazywala tylko zainteresdowanie. Ja np jak wiem ze moj facet ma na mnie ochote to tez mi czasem starczy ta swiadomosc;) Nie zdzialasz nnic poki nie porozmawiasz, a wiem co on czuje (nie jest to mile uczucie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×