Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakem slaby

...pozdro, lusesita czy gorraca25

Polecane posty

Gość jakem slaby

ktora wedlug was jest najsympatyczniejsza? Moj typ to pozdro600-->za pomoc innym i szczere odpowiedzi czego brakuje u lusesity i gorrracej.One odpowiadaja tylko na wygodne dla siebie pytania, pozostale ignoruja badz udzielaja glupkowatych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakem ----slaby
pozdro 600 za ladniutka twarzyczke,szczerosc, madrosc. szkoda tylko ze zbyt czesto zadaje sie z dwoma pozostalymi kandydatkami. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
a ja nie wiem o kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
a ja nie wiem jak wygladaja wszystkie trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, no Lusia to faktycznie proad nie udziela, przynajmniej jako Lusia, ale Gorrraca wiele razy mi pomogla, jeszcze jak pomaranczowa bylam i sama tu pytania zadawalam ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakem slaby
nie chodzi o wyglad zewnetrzny, tylko o caloksztalt -->hardXxX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się teraz zmieniło poza tym że nie jesteś pomarańczowa tylko czerwona ?? Nic dalej piszesz bzdety któe jedynie można wykorzystaćjako scenariusz do brazylijskiej telenoweli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hard--no pewnie ma, nie wnikam.Nic sie nie zmienilo, kiedys wchodzilam na to forum szukajac rad. Teraz czasami staram sie komus pomoc, badz popieprzyc glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja ta pozdro600
to tylko posty na swój temat pod pomarańczem zaczyna pisać, i później wchodzi jako czarny niby przypadkiem. Z kitem do do szklarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakem slaby
pozdro tu juz nawet nie chodzi o porady tylko sam stosunek do pozostalych forumowiczow.Od tej rzekomej slawy w dupie sie im poprzewracalo,ale Ty jestes przykladem ze mozna byc ladna kobieta do tego posiadac dosc obszerna wiedze z roznych dziedzin i w dodatku potrafisz byc mila i uprzejma. Nie unosisz sie duma jak Lusi czy gorrraca(ani to wyksztalcone, ani ladne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkie dzisiaj wasze teksty
co chcecie od dziewczyn,reklamę sobie robią,mnie to nie przeszkadza ze chcą uchodzić za panny niepospolitej urody ,buahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
mam pytanie dlugo yu juz piszecie?...jaki jest najstarszy uzytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze na swoj temat na pomaranczowo, daje slowo, rzadko pisze na pomaranczowo od tego zacznijmy. Jesli dane slowo ma dla was jakas wartosc, bo dla mnie ma to uwierzycie, jak nie to nie, wtedy patrz stopka...tyle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to forum okrylam rowno rok temu. Forum kafe ma chyba 6 lat, sama jestem ciekawa, czy ci pierwsi forumowicze jeszcze sie tu udzielaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakem slaby
ja ci wierze zreszta to nie wazne czy piszesz pod pomaranczowym czy czarnym, bije od Ciebie takie cieplo ze jestem pewien ze nawet pod pomaranczowym jestes rownie sympatyczna osobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest milo, jak sie czyta takie slowa, ale nie zachwycaj sie za bardzo, bo zaraz bedzie nagonka na mnie, a ja nie lubie agresji na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakem slaby
Lusesito ale tu juz nawet nie chodzi o porady tylko caloksztalt, czasami czytam wpisy na tym forum i jestem w stanie jasno okreslic swoj gust i swoje stanowisko w sprawie tych 3 osob no niestety Ciebie nie darze sympatia, ale gorracej 25 juz w ogole nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhkshfkshf
pozdro olej emocje,nie ma po co przejmowac sie netem i tymi wirtualnymi ludziskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
jeszcze jedno pytanie...to wy tu codziennie bywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja o ja
podro jakas najsensowniejsza z tego "zestawu" goraca to mitomanka :D zalosna taka, ale co zrobic, skoro ktos ma zycie tylko w necie :( lusi i pozdro sa ok, przynajmniej mozna sie posmiac pozdro dla lusi i pozdro! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tu bywam prawie codziennie, bo troche w nalog wpadlam. To tak jak nawyk sprawdzania poczty email:) dhkshfkshf----zaraz chwilunia, oleje cieplym moczem, bo mi sie juz siuski cisna po herbatce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam...kurcze mam nadzieje ze tez sie nieuzaleznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhkshfkshf
i tak trzymać,nie jestescie tu po to aby was kochac,ale zasługujecie na medal,wszedzie piszą ,zakładaja topiki na Wasz temat,tylko pogratulowac dziewczyny:)Ciekawe z Was osóbki,skoro wokoł tyle szumu,pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phili
i widzisz co narobiles Lusesitka sie obrazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram! pozdro jest jedyna i najlepsza. dziołcha jak marzenie:D ej no - może i pierdolę czasem głupoty i nie tylko głupoty:P ale porad też udzielam - widać zaginęły w ferworze walki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×