Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otwarte okno

!! foto a spotkanie realne !!

Polecane posty

Gość otwarte okno

Czy mieliście tak, że osoba poznana w necie bardzo się wam spodobała na zdjęciu, a przy spotkaniu okazało się, że niewiele zostało z owej atrakcyjności. Czy wysłanie sobie wielu zdjęć może być swego rodzaju „gwarancja”, że nie będzie rozczarowania co do powierzchowności drugiej osoby? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
moja kolezanka tak miala ze zdjecia mialy sie nijak do rzeczywistosci...ale to bylo zaskoczenie na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna_matata
U mnie akurat było odwrotnie - na zdjęciach tak sobie a na żywo...mmm :D A co do fotek...powiem tak, jeśli facet jest uczciwy i wyśle swoje fotki a nie przystojnego kumpla to nie masz się czego obawiać. Poza tym - jeśli ludzie się dobrze dogadują to czy wygląd jest najważniejszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł nie człowiek
Jest różnica kiedy wysyła się jedno zdjęcie od sytuacji, w której ta druga osoba ma całą masę zdjęć i może sobie wyrobić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
Tomek>>>to chyba normalne ze jak sie razem przez neta ludzie dogaduja to chca sie spotkac w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
No jak już się dogadali to chcą się umówić na konsumpcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
bo bliskosc drugiego czlowieka jest 1000 razy lepsza niz rozmowy przez neta...a po za tym zawsze czlowiek jest ciekawy jaka jest naprawde ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
ktos sie podszywa leee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarte okno
...ale mówcie o tych zdjęciach, potrzebuję, aby ktoś mnie uspokoił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
no na sex a po co sie ludzie spotykaja ps. nie wiem o co chodzi temu podszywaczowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lb
jezeli ktoś tak strasznie chce poznać na internecie przystojniaka lub super laske to ma duze szanse na rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
niestety nikt nie da Ci gwarancji ze sie nie rozczarujesz...moze sie okazac ze to osoba nie tylko nie odpowiada ci fizycznie ale rowniez nie macie o czym ze soba rozmawiac...no ale kto nie ryzykuje ten nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
podszywaczu rozsmieszasz mnie...och jak ja lubie ludzi ktorzy mnie rozsmieszaja...wymusl sobie swoj wlasny nick...albo wejdz na forum erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
no cóż juz taki zabawny jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
zauwazylam...ale to sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarte okno
Cicho być !! To mój temat i przeszkadzacie w jego konstruktywnym rozwoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
ja Ci odpowiedzialam juz tylko podszywacz jakies glupoty pod moim nickiem wypisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżżżżżżżżżżżżżż
No ale jak to. Jeżeli komuś dobrze się rozmawia przez net, to chyba niemożliwe jest żeby w realu nagle okazało się że nie mają tematów do rozmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
to tylko tak hipotetycznie pisze ze roznie to bywa bo czesto sie ta osobe idealizuje i wyobraza bog wie co...autorko o ile zrozumialam to sie juz z nim spotkalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarte okno
Mamy o czym rozmawiać, a " mój mężczyzna " jest bardzo atrakcyjny. Wysłałam mu sporo zdjęć, ale i tak troszkę obawiam się czy spełnię jego oczekiwania. Jestem dość pewna siebie, ale on jest p-r-z-y-s-t-o-j-n-y. A wiem o tym od niedawna wcześniej wysłał jakieś stare zdjęcia, na których wyglądał przeciętnie, ale te aktualne ... ech. [ nie mówię, że to źle kiedy ktoś jest atrakcyjny :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
no to sie spotkajcie nie ma na co czekac...no i tylko wtedy sie przekonasz jak jest na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
bo wiesz może on tylko się chwali że jest taki dobry jeśli chodzi o sex, nie spotkasz sie to się nie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
cherrry podszywaczu>>>a Ty jakie miales doswiadczenia ze tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
ja tu sie tylko podszywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrry
a doswiadczen zero? oooo to szkoda liczylam na jakies ciekawe opowiesci na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleneczkaaa
ja mialam cos takiego - na zywo okazal sie jakis taki mniejszy, nizszy, drobniejszy mowil, ze ma 175 cm tak jak ja a jednak okazal sie troche nizszy nie byla to jakas kolosalna roznica, ale jednak zdjecie... to tylko zdjecie, nigdy nie odda prawdziwego obrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma gwarancji!!! A ja wole spotkania calkiem w ciemno... Foto i tak nic nie daje, bo po poznaniu kogos w necie (blizszym poznaniu) wyglad nie ma znaczenia.No, przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarcunia
A wiecie co mi sie przytrafilo gosciu wyslal nie swoje foto jakiegos innego goscia to bylo straszne nigdy z nim sie wiecej nie umowilam ....został stracony na pierwszym spotkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... mnie tez to raz spotkalo :D Ja nigdy nie chce fotek (znaczy nie mam nic naprzeciwko ale nie nalegam ;) ) no ale uparl sie i przyslal... OK... Ale jakies dziwne takie... kurka jak model wygladal, jakies sztuczne to zdjecie... A opowiadal wczesniej o psie itp to poprosilam, zeby przyslal takie gdzie jest On i pies (psa samego juz mi wczesniej przyslal :P ), a On napisal ze nie ma. Dziwne ale ok... Poprosilam, zeby zrobil i to byl warunek spotkania. Takiego zdjecia nigdy sie nie doczekalam :P Nie wiem po co sciemniac, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarcunia
dokladnie niewiem po co tak sceimniac przeciez i tak sie pozniej okaze ze to nie ta osoba z fotki mylse ze to niedowartosciwani ludzie tak robia zeby na nich spojrzec ale jak sie okaze w realu nie to to kicha....uwazam to za glupie bo juz na samym poczatku jest sie oszukiwanym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×