Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alexxander

Dlaczego dziewczyny mnie skreślają ????

Polecane posty

Gość dżejkej
'wina" na pewno nie leży w Twoim wyglądzie i mówię to jako facet, żeby nie było to akurat też noszę okulary a tym wpisem nie mam zamiaru podnosić Ciebie a zarazem siebie na duchu,że tak źle z nami nie jest....Kobiety zarzucają facetom ,że nie wiedzą ,czego chcą a potem wiążą się z typowymi kutafonami rodem topicu "o naszych eks", i weź tu chłopie pojmij o co biega.....czy to w ich wykonaniu wielkie miłosne uniesienie , jesli po powiedzmy 3 miesiącach i tak go rzuci albo co gorsze wpadnie na pomysł "rzeźbienia w neadentalczyku"??? a my mili koledzy słuchamy i przecieramy oczy. gadają jedno a robią drugie...żygam tekstem ,że jestem taki fajny i odpowiedzialny, bo już nie wiem czy z nimi jest coś nie tak ,czy może ze mną albo moją urodą....dlatego jeśli masz podobnie to bądź miły dla kolezanek, najlepiej poszukaj babki z poza codziennego środowiska ,żeby nie było naleciałości i kolezeńskiej przeszłości. Pokaż, swoje zainteresowanie w męskiej odsłonie, nie bądż za miekki i nie wchodź głębiej w tyłek niż Ciebie dopuszczają...tak powstają kolejne oddane kolezanki. Wiem coś to ym więc uprzedzam. Niech jej tez trochę zalezy. A nie ,że bedziesz na każde zawołanie. Trafi sie jakaś"obca" babka to się nią zainteresuj, nie szukaj na siłe a już na pewno nie wśród koleżanek. Wierz mi jesteś aseksualny. Jakbyś ściągnął majtki to coponiektóre by się zdziwiły ,że ty masz to samo między nogami co ich faceci......Nie rób z siebie chłopca na przejażdżki a będzie git.Pozdrawiam. Wylałem tutaj trochę swoich kwasów i doświadczeń no ale jeśli w czymś pomogłem to i dobrze.cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxandrze dawaj fotke to
ocenimy;) pewnie nie jedna kafeterianka by sie zainteresowała;) troche odwagi i wiary w siebie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
WY, KOBIETY PATRZYCIE TYLKO NA WYGLAD. ODRZUCACIE PORZADNYCH CHLOPAKOW I WYBIERACIE PRZYSTOJNYCH DRANI. JESTESCIE GLUPIE, PUSTE I PRÓŻNE. LICZY SIE DLA WAS TYLKO WYGLAD. NIENAWIDZE WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ONE TYLKO TAK PISZA ZE NIE PATRZA NA WYGLAD ALE JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO WTEDY WYCHODZI SZYDLO Z WORKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×