Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myosotis

kto razem ze mna???? ODCHUDZANIE!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

od dzisiaj sie odchudzam, ale tak solidnie. 1000 kcal cwiczenia balsamy itp:P 23 wrzensia ide na wesele, wiec 3ba jakos wygladac. kto startuje razem ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katik_21
Ja bym się do Ciebie przyłączyła! A ile chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) ja waze 60 kg. chcuilabym do 55, ale to chyba nierealne:( ale bede sie starala:)))! jak miesiac temu sie odchudzalamw ciagu tygodnia schudlam 2 kg, teraz bytm cchiala w 3 tyg, schudnac 5:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ebz pzresady:D:D:D ja mam 162 wzrosu i 60 waze. ale w sumie to nie ejstem gruba. kiedys bylam, bo wazylam ponad 80 kg:] ale etraz chodze z podneisiona glowa:) chciclabym sobie miesnie wyrobic, a najgorszy mam brzuch. robie brzuszki od dluzszego zcasu. etraz zaluje, ze nie cwiczylam jak sie odchudzlaam 2 lata temu,bo etraz nie mialabym problemow z obwislym brzuchem;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
ja tez sie odchudzam od dziś jeszcze dziś nic nie jadłam dziś malutko zjem a od jutra 1000 kalorii chce schudnąć jakieś 5-7 kilo :) do 1 pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem blad, bo powinnas zjesc sniadanie. lpeioje etraz, niz potem, bo wieczorem najbardziej chce sie jesc. 3ba zjesc obfite sniadanie zbey na dlugo starczylo. ja tez chce 1000 kalorii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
zaraz cos zjem ale nie jestem głodna bo wczoraj wieczorem pojadłam ;/ na kopniec sierpnia pobalowałam bo wiedzialam ze od dzisiaj dieta i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha zawsze tak robie, ale teraz zrobilam inaczej:), bo od 2 dni ograniczalam jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa_20latekkk
nom i wlasnie jem jogurcik.... 210 kalori :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos duzo kalorii. bo np jogobella ma 90 kalorii w 100g a jest 150, wiec ok 135. a jogobell LIGHT MA CHYBA 70:> A CWICZYSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×