Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dalia26

fotoksiążka jak prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość dalia26

Moj chłopak ma wkrotce imieniny a wyczerpały mi sie pomysły na prezent. Przypadkowo trafilam na necie na strone gdzie zamawia sie fotoksiążki. Czy pasuje podarowac mu taką z naszymi najlepszymi zdjęciami? Prosze szczegolnie o komentarz panow. Czy chcielibyscie cos takiego dostac od swojej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha_to_ja
wlasnie poaj adres stronki, chetnie zobacze dokladnie co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia26
Podaje adres stronki: www.fj.fotojoker.pl Moze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wypowiem :) ja jakis czas temu sprezentowalam mojemu chlopakowi antyrame z naszymi zdjeciami itd.... no i chyba sie cieszyl... przynajmniej tak wygladal :):):) a teraz stoja u niego 3 antyramy, bo dokupil sobie dwie i wsadzil inne moje zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnes
Dokladnie adres fotoksiazki to www.fotoksiazka.pl POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent fajny ale nie dla
kazdego faceta, jest to owszem romantyczne, a faceci lubia z reguły prezenty praktyczne...pewnie bedzie sie cieszył albo udawał, a fotoksiązka powędruje w kąt. takie cos mozna zrobic wspólnie, ale raczej nie facetowi na prezent. ja z moim facetem tez kupowalismy ramki i album ale to jak zamieszkalismy razem i z tej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnes
w sumie racja. Sam jestem facetem i najchetniej lubie dostawać coś do komputera - myszka bezprzewodowa, pen drive itd. lub jakąś muzykę lub coś do aparatu np. karta pamięci albo filtr Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbaa
gdzies juz chyba wrzucalem tego linka na forum , ale nei zaszkodzi jeszcze raz http://prezenty.okazje.info.pl/walentynki/ wystarczy ze podasz jakim typem osoby jest twoj facet a tam ci wyskocza propozycje prezentow walentynkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldżida
fotobistro też oferuje fotoksiążki fotoksiążka jak prezent dla chłopaka ale tu masz spore pole do własnych działań, w sensie zaprojektowania tego w programie fotobistro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł , uważam że jest to jeden z bardziej sentymentalnych prezentów a na tą okazję na pewno się sprawdzi . Jeżeli jeszcze nie masz upatrzonego sklepu internetowego w którym możesz stworzyć fotoksiążkę to polecam www.pixbook.pl/fotoksiazka . Oferują przystępne ceny oraz prosty i intuicyjny kreator do projektowania fotoksiążek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocjusz
Dobrych producentów fotoksiążek w Polsce jest bardzo dużo. Oferują oni zazwyczaj lepszą jakość niż tani producenci zagraniczni - niska cena nie bierze się z sufitu. Korzystajmy więc z naszych rodzimych usług, dawajmy pracę i pozwalajmy zarabiać innym Polakom a podatki niech wpływają do naszego polskiego budżetu. Promuję więc www.szablony.in p.s. fotoksiążka to wspaniały prezent dla chłopaka zwłaszcza ze zdjęciami swojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i nie chciałabym takiego prezentu, co dopiero facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego, jaki ten gość ma charakter. Nie każdemu musi pasować taki sam prezent. A jeśli chodzi o zakup - jest to bardzo proste - w Empik Foto robi się to całkowicie online, a koszty są groszowe. Efekt? Postarajcie się zgromadzić mnóstwo zdjęć, wtedy będzie to wyglądać najciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalsi

Ostatnio zamówiłam taki fotoalbum w Krakowie, konkretnie Drukarnia Reban zajmuje się produkcją takich 🙂 Piękne, eleganckie wykonane, moim zdaniem fajny pomysł na prezent, do którego się z sentymentem wróci za jakiś czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganers

Też uważam, że to dobry pomysł, ale to zależy od gościa, no i czy macie dużo fotek. Samo tworzenie jest bardzo proste - przerabialiśmy ten temat nie tak dawno. Aplikacja Empik Foto jest prosta - układasz zdjęcia, jak w albumie, a potem po prostu czekasz na realizację. I taki prezent przynajmniej stanowi jakąś pamiątkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×