Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kozaczkowa

Czy we wrześniu można chodzić w kozaczkach??

Polecane posty

Gość ty znawczyni
weź się lepiej naucz linki wklejać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku czy trzeba byc takim zlosliwym dla innych?skoro ktos lubi biale kozaczki to nie rozumiem dlaczego nie mialby ich zalozyc ,przykro czasem to wszystko czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe lato
prosze odp mi na pyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dość szerokie kowbojki wkładam do nich spoko normalne wranglery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHATBOTTE
no pewnie ze mozna w nawet w lecie i to o obowiazkowo na gola noge - podpatrzylam w ostatnich wydaniach elle special mode i u wloszek podczas wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkyg4588
ale z was znawczynie! :o chyba zaraz zejde z tego świata! Jak mozecie sie wypowiadać, że w Polsce kobiety nie umieją sie ubrac i sie nabijać. Nie kazdy ma tyle forsy co wy, żeby kupować w Zarze, Wranglery itp. Chyba nie wiecie jaka w Polsce jest bieda. Byscie sie wtydziły tak mówić!!!! Zresztą jakby kazda panna sie tak pieknie ubierała jak wy, to byscie były oburzone i zazdrosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka bieda , na kafe :) zapomnialaś , że aby tu wejść trzeba mieć internet ? podobno też jest strasznie drogi :) oczywiście , alby kupić kozaczki na lato trzeba wydać conajmniej 400-500 zł , bo w innych nogi umrą ale skoro ktoś nie ma tyle to niech sobie chodzi w japonkach a swoją drogą jak to możliwe , że w tym biednym kraju otworzyli osttsnio sklpe RTV i były tam taaaakie tłumy ludzi , że szok czyli ta bidna Polska nagle MUSI kupić sobie telewizory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkyg4588
no na pewno nie stały dlatego że mają za duzo kasy, tylko dlatego że mają jej mało i chcą trafic na promocje. Czy to dziwi? A to czy ktoś ma net czy nie, nie oznacza jeszcze że jest bogaty... Przypuśmy że dziewczyna ma 16-18 lat i jest na utrzymaniu rodziców. Myslisz że oprocz tego musza jej dawac jeszcze 400-500zł na buty? Ale jestes pusta! I powiem ci jedno: nie sztuką jest kupic zajebiste ciuchy, kiedy ma sie forse, sztuką jest kupic zajebiste ciuchy, kiedy ma sie mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy się ma mało
to nie sztuką jest siedziec i piedolić, że inni maja więcej a ja mam mało, tylko sztuka jest zarobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkyg4588
tak, strasznie mądre słowa- gratuluje :) i życze żeby nigy ci głod w oczy nie zajrzał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
ha chodze w japonkach teraz tez niech nogi sobie oddychaja dosyc sie nachodze w pelnych butach.Teraz wiesniaczki chodza latem w kozakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aenjrts
jak czytam wypowiedzi tych panienek to aż mnie wybija sprzed kompa! boże jakie pustaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×