Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wdowa_po_leninie

Żadnego rodzeństwa!

Polecane posty

Gość A ja tak samo
przecież dziecko na poczatku bedzie spało w łóżeczku .. czyż nie?? albo z Twoja mama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się w koncu zdecyduj
to sie bierz za remont a nie jęcz chyba ze czekasz az kasa na remont sama spadnie i az wszystko ktos zrobic za ciebie? mycie scian, malowanie i takie tam spokojnie mozna zrobic samemu ale jak masz zamiar siedziec na tyłku przed kompem i jęczec to cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna! To jest topik o moim RODZEŃSTWIE a nie o moim DZIECKU!!! Już wy się o nie nie musicie martwić:o:o:o...A przed kompem będe siedzieć ile mi się zechce i nic wam do tego:|:|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się w koncu zdecyduj
:P ojojoj sie dziewczynka zdenerwowala bo nikt jeje po głowce nie glaszcze i nie mowi ze brzydka mama, jak ona mogla chciec drugie dziecko po tym jak jej sie pierwsze niezbyt udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __MychaAAA___
Przecież Niedługo masz 18 to co sie tak bulwersujesz?? w czym Ci ta dzidzia przeszkodzi?? Ty bedziesz spała z facetem w łóżku a nie z bratem.. Ty myslisz ze Twoi rodzice naprawde Ci wsadza brata czy siostre do pokoju skoro masz swoje życie? zastanow sie i opanuj emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze Ci tak
Twoi rodzice mają prawo robić sobie kolejne dziecko rok po roku, a Ty nie masz nic do gadania! Jak Ci się coś nie podoba zawsze możesz się wyprowadzić. Nikt Cię na siłę nie trzyma. To w końcu dom Twoich rodziców, a nie Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom jest przepisany na mnie i nic ci do tego. I lepiej się lecz jeśli chcesz mi zrobić dzieckiem na złość. Odebrać prawa rodzicielskie!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weźźźź
co Ty w ogole piszesz. Jezuuuuuuuu powinnas sie troszke podleczyc.. swoje nerwy oczywiscie.. rozumiem mowic na brata gnojku i wogole na młodszego ktory ma 8 lat ale to i tak nie powinno sie a Ty gadasz jeszcze na nienarodzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie mamy! Dziękujemy bardzo serdecznie za udział w naszym teście:) Zostały panie poddane próbie cierpliwości. Dziękuje za udział w ankiecie:) Ów wdowa_po_leninie jest osobą PODSTAWIONĄ! Powtarzam podstawioną!!! Miała za zadanie sprawdzić, jak bardzo potrafi być zdenerwowany człowiek i jak bardzo potrafi się wykłócać o swoje racje. Pragne zauważyć, iż żadna osoba NIE poradziła autorce topiku, a jedynie potrafiła ją zbesztać i zrugać za (ich zdaniem) niestosowne i nieetyczne zachowanie w stosunku do nienarodzonego maleństwa. Jednocześnie bardzo proszę, o niepisanie już niczego na tym topiku, gdyż wydaje mi się, że sprawa została wyjaśniona i po prostu zamknięta. Pozdrawiam bardzo serdecznie;) Snr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __MychaAAA___
bo To dla mnie Było Śmieszne.. Pogratulować głupiego pomysłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Bogu
A co tu radzić? Jakiej porady oczekiwało to podstawione dziewczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci
A co ze mną??? Ja jej wcale nie zbeształem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowaliśmy zrobić to samo, ale na innych forach. Tylko na jednym (!!!) któryś z internautów poradził jej, aby spróbowała spojrzeć na to z innej strony. Tzn jak to miło będzie kiedyś usiąść sobie z siostrą/bratem przy kawie i porozmawiać o swoich dzieciach, rodzinie, sukcesach w pracy...Albo chociażby podrzucić pociechę na wakacje. Miłoby też było zabrac takie małe, 7-8 letnie rodzeństwo na jakiś dzień wolny, do swojego domu, pokazać, jak zyje się siostrze...Itp;) Pozdrawiam Snr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się w koncu zdecyduj
tylko że to akurat rozumie się samo przez się, dla kazdej normalnej osoby - a egoistce i tak się tego nie wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ci - dokłanie:)Możesz spać spokojnie - test zdałaś jak najbardziej pomyślnie:pGratulacje! Mieścisz się w 1%;) Pozdrawiam Snr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __MychaAAA___
to ja tez sie powinnam miescic bo napisałam ze w niczym jej dzidzia nie przeszkodzi.. i nie wyzywałam jej a to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci
Zawsze wiedziałem, że jestem wyjątkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×