Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy wypada

Czy wypada na slub???

Polecane posty

Gość czy wypada

wybieram sie na wesele do kuzynki. nie stac mnie na nową sukienke, planuje dokupic gorset do spodnicy z przed roku z tym ze spodnica jest koloru czarnego. czy wypada miec czarną spodnice (dluga, szeroka, satynowa) na slubie i weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsgagf
jak góra będzie inna , to spódnica jak najbardziej moze być czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada, byle gorset nie był złoty lub srebrny, bo wtedy będzie zbyt \"sylwestrowo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wypada
cholera... a ja se właśnie wymarzyłam do tego taki zajefajny gorsecik w kolorze złota, ale oczywiście nie takiego jarmarkowego, tylko delikatnie błyszczący beż... przejdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loster
ja byłam w spbotę na ślubie i miałam czarną, satynowa spódnicę za kolano do tego czany gorset z czarnymi i srebrymi cekinami i wygladało to bardzo elegancko. do kościoła nałożyam marynarkę, również satnową, szycie klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka22
A ja słyszałam, ze nie wypada w czerni na ślub i wesele, zwłaszcza, że jeżeli masz długą spódnicę i to z styny, to tej czerni jednak trochę będzie...Ja bym odradzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronisi
Ostatnio byłam na ślubie i weselu u znajomych i było kilka dziewczyn w czarnych sukniach i nikt na to nie zwracał uwagi. Wypada, nie wypada, nikt teraz na to tak nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypada to iśc na ślub na biało bo to kolor zarezerwowany dla panny młodej, ja tam byłam ostatnio u kuzyna miałam czarny top i czarną spódnicę za kolano, dla ozywienia stroju dodałam tylko srebrną szarfę do spódnicy i jakoś nikt na mnie krzywo nie patrzył, teraz sie nosi tak jak sie chce więc się nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×