Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościu47

szukam dziewczyny 25-30 lat

Polecane posty

Gość gościu47

nic na to nie poradze,tylko w towarzystwie mlodych kobiet czuje sie dobrze.Moj ostatni zwiazek z dziewczyna o 17 lat mlodsza rozpadl sie po 5 latach,wyjechala na 4-letni staz do Kanady beze mnie bo nie chcialem zostawic tu wszystkiego, w tym swietnie ulozonej pracy-wlasnej dobrze prosperujacej firmy konsultingowej,psa,przyjaciol,domu ktory urzadzalem kilka ladnych lat..itd. Ona powina jechac,rozumiem to ale wiem ze zwiazek nie przetrzyma.Jestem przystojnym,ulozonym,wyksztalconym i urzadzonym gosciem bez odbic i szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko w towarzystwie starszych od siebie facetów czuje sie dobrze. A w jakim celu szukasz wspomnianej niewiasty? Erotycznym, towarzyskim, matrymonialnym czy zgoła innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu47
do zycia.Do zabawy,smutkow i radosci. Nie latam po imprezach bo nie mam specjalnie czasu i preferuje zgola odmienny styl zycia a wsrod masy znajomych wszystkie panny zajete.Czyli..partnerki do zycia - nie mylic ze sponsoringiem - to mnie nie kreci, zostawiam to zakompleksialym nieudacznikom obwieszonych lancuchami, w dresach i czarnych samochodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś w stanie zalegalizować związek, jesli przypadniecie sobie do gustu, czy w Twoim wieku już nie myślisz o tego typu stabilizacji? Bo wiesz, 25-latka, która rozsadnie podchodzi do zycia, nie zgodzi sie chyba na taki zwiazek \"na chwilę\", bez gwarancji na przyszłość. Zresztą, nie wiem, ale tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu47
bezwzglednie masz racje.Nie chodzi mi o przygode bo tych gdybym chcial mialbym bez liku...malo kreci mnie takie zycie. Odpowiedz wiec nasuwa sie sama..oczywiscie na to trzeba troszke czasu, no...moze odpowiadajacego wspolnemu zjedzeniu cwierc beczki soli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posepny Kosiarz
W takim razie masz odpowiednie podejście :) Wiesz, z drugiej strony pisząc tu (czy gdzie indziej) o swojej ustabilizowanej sytuacji materialnej narażasz sie na spotkanie osób, które tylko czyhają na okazje dorwania sie do darmowej kasy, pod pozorem wielkiego uczucia, słodkich minek, usmiechów i seksu na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu47
tak sie sklada ze mam wyczucie i delikatnie mowiac jestem z lekka za inteligentny (sorry za brak skromnosci w tym miejscu) na takie "zmylki". Poza tym jestem niezlym psychologiem...nie obawiam sie tego. Mam tzw czerwona lampke ustawiona na odpowiedni poziom czulosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to sprawa doświadczenia :) To zycze Ci powodzenia w poszukiwaniach, choć w tym miejscu raczej Ci sie nie powiedzie. Może spróbuj na randkach? I tak juz sukcesem jest, że moglismy zamienić tych kilka zdań w normalnej atmosferze, bez głupich komentarzy małolatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu47
Mam ustawiony poziom czylosci odkad wyruchal mnie pies sasiadow...Mysle ze lecial na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu47
wiem wiem..ale przypadki chodza po ludziach:) No fakt..udalo sie..dzieki..pedze na male jam-session...moze sie trafi jakas nawiedzona fanka dzwiekow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu47
mysle ze podszywki sa tu latwe do rozszyfrowania..gratuluje dowcipnisiowi inteligencji na poziomie pantofelka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..a widzisz?:)...A TAK DLA SW SPOKOJU TERAZ TYLKO POD CZARNYM NICKIEM JESTEM...lece..hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa 47
witam Pana!!! coz moze kto wie moze bede zainteresowana twoja "oferta" ale słuchaj ile masz lat i skad jestes tak musze zadać te podstawowe pytanka- chyba nie 47 lat ?? troszke mniej co? mozesz dac odpowiedz na mojego maila: karla9@autograf.pl ja jestem po 20-tce pozdrówka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×