Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hardxxx

Wstawac

Polecane posty

a kto tu tak wrzeszczy od samego rana ? :) wiecie co...jak chodziłam do szkoły to nie znosiłam tego słowa....\"wstawać\" No ale teraz nie chodzę i sama go używam....oj muszę zastosować jakis zamiennik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można schylać sie dla samego schylania.....nie koniecznie trzeba czegoś szukać :D :D :D więc może coś chciał wyeksponować....albo co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chętnie......pooglądam cos na miły początek dnia :P moze ma takie pośladki jak te w reklamie....paneli podłogowych....widziałyście jakie boskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarita --->> no do tych paneli mi nic nie brakuje, zapewanim Cie zena--->> opalona mam dupke :) po wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się pupa z reklamy nie podoba wcale a wcale zaproponowała bym inną, ale chwilowo nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki...chyba nie myślisz że ze szkoły piszemy :) jasne że w pracy....a na fotkę też jestem chętna :) a tym bardziej że wspominasz że podobne do.....paneli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie koniecznie tył.......hmmm no jak dołączysz przód to też poogladam...co mi tam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo Lacoste z tą konapą coś tam dyło i szedł korytarzam tyłem nagi to było mniamuśne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×