Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukującaaa

KOLOROWE kredki do oczu np. róż , turkus , fiolet itp.

Polecane posty

Gość poszukującaaa

Witam! Czy mogłybyście mi polecić jakieś fajne , kolorowe kredki do oczu. Od razu mówię ,że nie interesują mnie takie "grube" tylko te cienkie -konturówki . Cena nie gra roli. I żeby nie były za twarde:( Poszukiwane kolory: jasne róże , fiolety , beże , może być jakiś turkus , błękit , jasna zieleń itd. Za odp. dziękuję i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam takie kolorowe kredki, szczególnie turkus i żółty. Ostatnio widzialam bardzo duży wybór takich kredek firmy Inglot. Kolorki do wyboru do koloru, poszukaj u siebie w miescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferuję takie kredki dwustronne za 7 zł/szt firmy AVON mogę wysłać zdjęcie. Odbiór tylko osobisty w okolicach Warszawy albo płatnośc z góry. gg: 4809889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukującaaa
Dziękuję za odp. Co do Inglota to niestety nie widziałam kredek do oczu , pomimo tego ,że jest stoisko. A co do kredek Color Trend to wiem , znam je , mam 4 ( czarno, brązowo , zielono , fioletowo- białe i gorąco ubolewam nad tym ,że je już wycofano bo bym wykupiła wszystkie:() droga konsultantko:) jakie masz kolory na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam następujące kolory (w nieograniczonej ilości): - czarno - biała, - brązowo - biała, - srebrno - biała, - niebieski szafir - biała, - turkus - biała, - lila - biała tak jak pisałam wcześniej mogę wysłać zdjęcia tych kredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nove
mi sie bardzo podoba jak ktos ma kolorowymi kredkami pomalowane oczy, ale widze takie osoby tylko na imprezach...Powiedzcie dziewczyny, jak Wy takimi malujecie oczy? Dookoła, tylko na dole? czy jeszcze inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiści wszystkie te kredki są nowe, zafoliowane i oryginalne AVONu. ZAPRASZAM :) e-mail: agarem1@o2.pl gg: 4809889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nove
Ja kredkami maluję się tak: białą końcówką wewnątrz dolnej powieki , czsami zamiast białej brązowa albo czarna , a wszystkimi innymi kolorami maluję tylko górne powieki a właściwie rysuję cienkie, rozszerzające się ku zewnętrznemu kącikowi kreski, nigdy nie obrysowuję całych powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nove
>>>>>> me_36 a nie wiesz jakie Inglot ma kolory ,( czarne , brązy , grafity , granaty mnie nie interesują :( )? czy ma takie jasne , delikatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konsultantki
czy muszę wziąść jakąś minimalną ilość tych kredek czy moge np. wybrać sobie 3 szt każda w innym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredki AVON
ma dwie z tych kredek i muszę przyznać że starczają na wyjątkowo długo (ale są fajne więc na razie mi sie nie znudziły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny słuchajcie
te kredki to rewelka! dłuuugie i nie za twarde, robią fajną kreskę, kupiłam u osoby z nickiem konsultantka i naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nove
a moze jeszcze ktos naisze jak sie nimi maluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
brązowej kredki i maluję nią kreskę tylko na górnej powiece tuż nad rzęsami i do tego brązowy tusz do rzęs, czasami jakieś cienie do powiek w kolorze waniliowym perłowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinodziewczyno
a jakie kredki asuja do brazowych oczu ,chodzi mi o kolorowe /bo braz i czarny o w sumie do kazdych asuja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odowiedz....
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
jak się ubierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiajjjjjjjjj
czyli mozna omalowac kazydm kolorem asujacym do ubioru, dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informuję że kredek o których pisałam już nie można u mnie zamawiać (koniec zapasów :( ). Teraz oferuję wysuwaną konturówkę do powiek 0,25g w kolorze śliwkowym (Majestic Plum) za 6,80 zł/szt 🌻 ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! dwustronne kredki o których pisałam wyżej będą u mnie dostępne od listopada.🌻 Cena: 12,90 zł/szt (przy zakupie 2 szt cena specjalna 15,80 zł za 2 szt). :D ZAPRASZAM!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×