Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość portola

on zawodowka, a ja na studiach...czy to ma sens ?

Polecane posty

Gość mam pytanie...
ablamkasa>> moze jednak wyjdz z KAfe na swiat czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamkasa
bo widac ze ten doktorat zrobil z ciebie jeszcze wiekszego prostaka niz nim byles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
tak jak i Ty mi.... baaardzo się przejmują opinią chłopaczyny który na oczy mnie nie widział :) ale owszem, po części jestem humanistką, aczkolwiek nie tylko ponieważ studiuję na 2 uczelniach bardzo rozbieżne kierunki... :) i o żadnym z nich pojęcia nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
rodzice wiedza >>> na pewno nie twoij i nie twoje pieniadze dziecko :) bo nie pracuje na uczelni skarbie .... nie stac by cie bylo na moje badania biedaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herkules111111
MARGARYNKA, tY MYSLISZ ZE tY JESTES POCZĄTKIEM I KOŃCEM ŚWIATA? WEZ SIE DZIEWCZYNO ZASTANÓW I POPATRZ NA SIEBIE KRYTYCZNIE TO ZE MASZ PAPIER W SZUFLADZIE I PRACUJESZ TO JESZCZE O NICZYM NIE SWIADCZY. KOBIETO WYKSZTALCENIE DZIS TO TAK, JAK KUPIC GAZETE W KIOSKU. KOBIETO TROCHE KRYTYKI I SZACUNKU DLA OSOB KTORE TEGO WYKSZTALCENIA NIE MAJA , ( CZASAMI Z INNYCH WZGLEDOW NIZ TYLKO CHĘCI I UZDOLNIEINIA) ZASTANOW SIE KOBIETO ZE NIEKTORZY POCHODZA Z TAKICH RODZIN GDZIE NA CHLEB NIE BYLO A CO DOPIERO NA STUDIA. JESTES GLUPIA TEPA BABA, zAL MI FACETA KTORY Z tOBĄ JEST LUB BEDZIE, BO TO DOPIERO BIEDAK SIE NAMECZY KONCZAC PO TRUPACH SZKOLY.! JESTES OKROPNa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
tak jak ty o chemii a obrazasz ludzi margaryno :) a jak to gardlowala ze takie szerokie wyksztallcenie ma pani humanistka hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
to nie marnuj pieniędzy innych. badaj badaj, moze cos wymyslisz i wtedy do Polski wrocisz. tu ci sie nie udało, to stchórzyleś i wyjechałeś. cienias..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
herkules, skoro studia skończyć to jak iść do kiosku to dawaj :D uniwersytety czekają na takich inteligentów jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
rodzice wiedza >> ooo kolejne polskie kompleksy w pelnej krasie :P az milo poczytac :) ucz sie to moze i ty bedziesz tak mogla wyjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
mam pytanie - nad czym badania prowadzisz? nad kolejnym kremem na zmarszczki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
ja nie chce i nie musze wyjezdzac. jest mi tu dobrze, nie wstydze sie byc Polką. nie boje sie wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
zapraszam wszystkich do poczytania jak nedzne panie mgr sie razem wziely za opluwanie kogos z wyzszym od nich wyksztalceniem na topiku gdzie opiewaly wczesniej wartosc takiego wyksztalcenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
ja nikogo nie opluwam :D doskonale się bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
margaryna >> w sam raz dla Ciebie nie sadzisz badania :P ? rodzice >> hahahahahahaha no coz...ja sie boje wyzwan dlatego to robie :P naprawde zenujaca jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
my nie opluwamy kogos z wyzszym wykształceniem, tylko smiejemy sie z kogoś takiego jak TY! a to róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż jest po podstawówce i wdodatku siedzial w wiezięnu za rozbój. Ja mam doktorat z muzykologii. On jest ode mnie mlodszy o 9 lat. I co z tego. Switnie mnie bzyka i to jest najwazniejsze. Takiej pałki nie ma nikt na moim uniwersytecie. Powiem ci szczerze: saj na jego edukację. Jeśli ma ogromną pałę jak mój misio możesz śmiało z nm spędzić całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
ja tez sie doskonale bawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herkules111111
mozna je kupic jak w kiosku debilko, ty w ogole potrafisz czytac kobieto? ja juz kupilem,!!!!!! a ty siedzialas nad ksiazkami i co z tego masz? FIRME KRZAK , ZA 2 TYS HAHAHAHAHAHAH przyszlosc rewelacyjna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
z kogos kto powiedzial ze ma wyzsze od was wyksztalcenie na poczatku i pytal dlaczego WY sie NIE ROZWIJACIE >.... skarbie dla ciebie to powod do opluwania co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
ja sie abwie nie gorzej od was czytajac wypociny zakompleksionych studentek i mgrkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
mam to, że tacy jak Ty pracują u mnie z 6zł za godzinę :) debilkę znajdź sobie w rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
ja tu dyskutuję, nie opluwam. i sie bawie dobrze, czytając posty np. marzenki boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
margaryna... kolejna kretynka jakich sporo w polsce :) uwaza sie za niewiadomo kogo eeheheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herkules111111
ta margarynka to jakas niedouczona humanistka chyba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYTAC NIE POTRAFIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość du linka
kto cie wpuścił na te studia ?? Bo za inteligentna nei jestes // co to wogole za pytanie. Powinnas wiedziec ze nei szkoła jest najwazniejsza. Bo prawdziwa szkola to zycie. Ale coz lepiej miec inzyniera bałwana co cie leje niz fajnego chłopaka po zawodowce ;)) gratuluje i zycze udanego skonczenia studiow z takim IQ Sory za te slowa ale ja z mezem jestem juz 15 lat on po zawoduwce z bardzo słabym zawodem ja po studiach ekonomicznych i w trakcie prawa. mamy milosc i wszystko co mozna miec, pozycje kase i wszystko jest super. No tylko ze ja nigdy nie pomyslalam o moim facecie gorzej byl poprost facetem z krwi i kosci a nie facetem po zawodowce. I kto to widzi ze po zawoduwce kiedy jedzie w najnowszym BMW ?? A żone kocha nad życie ?? A z dziećmi odrabia lekcjie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
koleś, my cie nie wyzywamy. zachowaj resztki kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portola
ojoj... widze ze mój topik niezłą burze tu wywołał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
herkules ...juz to pisalem ;) ona po prostu ma straszliwe wrewcz kompleksy czlowiek ktory jest pewny swego nie opluwa innych bo sa lepiej wyksztalceni MALO nie opluwa tych gorzej wyksztalconych a ona mnie uwaza ze zmiesza z blotem z tej swojej polskiej firemki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnahistoria
a ja tez jestem po zawodowce a moj chlopak jest na studiach, bardzo dobrze sie rozumiemy, ja pracuje i zaczelam szkole srednia nie dlatego aby dogonic go z wyksztalceniem tylko aby kiedys w zyciu bylo nam latwiej mi latwiej znalesc lepsza prace, na szczescie mam tylko rok szkoly, bo wczensije uczylam sie w liceum, ale po roku rzucilam i ten rok teraz zaliczyli mi cale sczescie, chyba nie kochas swojego faceta, skoro przeszkadza ci to, ze nie ma wyksztalcenia... czasami czlowiek bez wyksztalcenia, ma wiecej oleju w glowie niz nie jeden po studiach... takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
jak sie widzi takie sztuki to ciezko zachowac kulture polska zakomplesiona sierotko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×