Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokafix

BON PRIX - jaką jakość prezentuje ???

Polecane posty

Gość mokafix

Dostałam nowy katalog, zaintrygowała mnie sukienka w panterkę z ostatniej strony. Normalnie mnie poraziło !!:) To coś w czy wyglądałabym świtnie !!! Tylko jak to zamówię, czy nie okaże się to szmatą ???? Prosze o wasze doświadczenia :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc odpowiadammmm
Kupowałam kilka rzeczy i mogę powiedzieć ,że raczej nie polecam. Kolory są z lekka przekłamane , w katalogu ładniejsze , żywsze a w realu już nie ,i kwestia materiału , materiały nie są wysokiej jakości . Ogólnie cena za wysoka jak na tę "jakość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia podobna
niedawno równiez zamówiłam śliczną letnią sukienke (w katalogu), niestety to co przysłali nijak miało sie do tego co miało być. Materiał gruby i sztuczny, kosztowała 69zł +13zł przesyłka. Odesłałam ją zaraz a pieniądze zwrócili b.szybko. Ciągle dostaje od nich nowe katalogi, niektóre rzeczy wygladaja fajnie jednak nastepnym razem odbrze sie zastanowie zanim coś u nich kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten katalog
sukienka ....no coz rzecz gustu ale skład mnie poraża: 63% poliester, 34%wiskoza modyfikowana (co to znaczy?) reszta elastan. Ciało chyba w ogóle w tym nie oddycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokafix
Jeżeli odsyłają kasę, to może się skuszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia podobna
nie oddaja za przesyłke 13zł + to co odsyłasz tez na własny koszt - razem ok.20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami ale bardzo rzadko
mozna cos kupic ciekawego i dobrej jakosci ale to sa tak sporadyczne przypadki ze nie warto szukac wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokafix
Szukam sukienki w panterkę, taką jaka jest w BP. Dokładnie taki fason, prosta, do kolan, bez rękawów. Może widziałyście coś podobnego w sklepach??. W H&M jest ciekawa ale to nie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mimo wszystko
polecam - kupuje w bon prix juz od dawna i chyba tylko ze 2 razy ciuch mi nie pasowal, ale wtedy odesłałam i zwrócili kase bez problemów. mam o tyle dobrze ze jako stały klient mam rabat i za przesyłke tez nie płace. moja mama tez tam kupuje i jest bardzo zadowolona. kupiłam tam ostatnio futerko w panterke i jest przesliczne. jednym słowem mysle ze warto zaryzykowac :) aha i czesto widze ze na allegro ludzie sprzedaja ciuchy własnie z bonprixa i to o wiele drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokafix
może zaryzykuję :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepską bardzo kiepską
Będzież żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jestem grafikiem komp i mogę ze 100% pewnością powiedzieć, że towar nie będzie wyglądał tak jak w katalogu, bo w katalogu jest baaaardzo \"upiększany\" wygładza się różne rzeczy, przycina gdzie trzeba, \"obrabia\" modelkę żeby lepiej w ciuszku wyglądała itd... 2. moja teściowa czasem ten stuff kupuje i jest naprawdę różnie. Np. kupiła sobie 2 swetry z tego samego modelu, tylko różne kolory. Najpierw jeden, który po pierwszym praniu bardzo się skurczył (dostałam go ja bo teściowa już się w nim nie mieści), więc wpadła na pomysł żeby kupic drugi w innym kolorze, ale za duży, żeby był dopbry po skurczeniu się w praniu. A tu niespodzianka - ten z klei bardzo się rozciągnął i wygląda jak szmata. Więcej już nic nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×