Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elwira06

Rodzące - Listopad 2006 z okolic Cieszyna

Polecane posty

Gość elwira06

Cześć Dziewczyny !!! Chciałabym poznać kobiety , które będą rodzić w listopadzie , w Śląskim w Cieszynie ..... Proszę wpisujcie się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira06
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka
nie znam nikogo takiego, ale sama rodziłam w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira06
witaj petronelka :)) Jakie masz wrażenia , o ile można to tak określić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka
Srednie, gdyby nie obecność mojej lekarki i ordynatora na poziomie to mogła bym nie mieć dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira06
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istebna
współczuję Cieszyn ma najgorsza opinię wolałabym Bielsko B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka
Ja pewnie 2 raz też wybrała bym cieszyn, ale patrzyła bym im wszystkim na ręce. przede wszystkim położnym na patologii ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira06
Do petronelka :)) czy aż tak bardzo żle dzieje się na oddziale patologii ciąży ??? Kto jest teraz ordynatorem na ginekologii w Śląskim ??? Ja pamiętam p. Karbowniczka , ale on jest już chyba na emeryturze ....Napisz , prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka
Ordynatorem jest dr Zasada, dbry specjalista na moje oko człowiek z zewnątrz, nie powiązany ze starymi cieszyńskimi układami. no cóż, a patologia ciąży to historia... byłam przeniesiona z 9 piętra (fałszywy alarm) tam położne, mimo, że odbierały porody miały czas zaopiekować się pacjentkami, 3 razy dziennie zrobić ktg, zmierzyć ciśnienie ze słuchawkami, puls, a na patologii ktg 1 raz o 10 wieczorem bo położne cały dzień nie miały czasu, ciśnienie mierzą bez słuchawek na palec, wpisują wartości z głowy, następuje cudowne ozdrowienie osób z nadciśnieniem internista mierzy 160 na 110 położna 115 na 70. przy pierwszym pobycie nie zwróciłam na to uwagi i lekarze na podstawie wpisów położnych odstawili mi leki. cudowne ozdrowienie. leżąc tam słyszałam o przypadkach, gdzie dopiero po przeniesieniu na blok porodowy następowal skok ciśnienia, ale może dopiero na bloku prawidłowo je mierzyli... mimo wszystko swoje kolejne dziecko będę rodzić w Cieszynie bo mam bezgraniczne zaufanie do swojej lekarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira06
petronelka , dzięki za garść informacji :)) Ja mam coraz bliżej do porodu a coraz więcej wątpliwości , w którym szpitalu rodzić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
petronelka, kto jest Twoja lekarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka
dr Gibiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×