Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ło matko świnta

!!!!!!!!!!! studenci ---- jak szukaliście mieszkania do wynajęcia !!!!!!!!

Polecane posty

Mam pytanie do wszystkich studiujących :-) W jaki sposób szukaliście mieszkania do wynajęcia. Czy opłaca się wertować gazety czy lepiej się udac do biura pośrednictwa i tam powiedzieć czego szukamy ???? Wiem, ze za to trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez gazete szukam co roku...ceny są okrótne, ale Bogu dzieki udalo mi się trafić na niedrogie i w porzadku:) lukalam tez na strony internertowe... ale gazeta jest najlepsza...potrzeba tylko cierpliwosci i duzej ilosci telefonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li
Witam, Ja szukałam przez internet, jest wiele stron i ogłoszeń. W gazetach tez jest sopro.Trzeba poswiecic troche czasu i cierpliwości. Nie wiem jak przez biuro, ale troche kasy bedziesz musiał zapłacić. A najlepiej pytaj znajomych moze ktos słyszał o jakims mieszkaniu. Pozdrawiam jak masz jeszcze jakies pytania to pisz:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze najlepiej pytać znajomych i tak tez robiłam. Miałam pare namiarów, ale wszystko nieaktualne. A jak widze w internecie, ze dana oferta mieszkania była oglądana 20 tys razy !!! to już mi się odechciewa tam w ogóle dzwonić bo chyba nie ma sensu. Dużo osób doradza, że niby przez biuro najlepiej, najpewniej i najszybciej... kurcze nie wiem... poszpertam w gazetach i w necie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukalam w gazetach i w necie. W gazetach - czesto juz nieaktualne (bo np ktos wykupil ogloszenie na caly tydzien a znalazl kogos juz na poczatku). Za to w necie znalazlam fajniutki i tanie mieszkanko, wlascicielka aniol nie kobieta, odwiedza nas moze raz w roku i to na wyrazne zaproszenie:) Wejdz na strone miasta w ktorym szukasz mieszkania i tam na tej stronie na pewno beda ogloszenia (prawdopodobnie cale mnostwo :) ). Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li
Jesli mozesz poswiecic pieniadze na pośredników to dlaczego nie, masz problem z głowy. Ajak nie to przegladaj moze akurat się uda. A w jakimmieście szukasz?? powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje anonse :) fakt ze duzo z tym roboty ale jak kupi sie poniedzialkowe/wtorkowe (nie pamietam kiedy sa) i od samego rana sie dzwoni to mozna na cos trafic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li
A dawałas sama ogłszenie ze szukasz?? Tez mozna tak sprobować:)Szykasz samaczy z kims??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość national123
Teraz jest juz póżno na szukanie mieszkania, też wynajołem w połowie września i to była klapa. Mieszkałem nie cały miesiąc, starsza babka była okropna ( przestrzegam). Niby mówiła że nie bedzie sie do niczego wtrącać a jak nas nie było latała po pokojach wytykała nam że łóżka nie posłane, zaznacze że zamykaliśmy pokoje na klucz a ona wiedziała o takich rzeczach. pomijam to że zabraniała na wietrzyć mieszkanie twierdząc że ona grzeje i jej ciepło ucieka.... tragedia. Było tego duzo wiecej przez nie cały miesiąc :( Ale na koniec dlaliśmy jej czadu, na rozmowie końcowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×