Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __Ill be your lady__

*** Fajne lumpeksy w Katowicach ***

Polecane posty

Gość __Ill be your lady__

ja byłam kiedyś... na gliwickiej tam niedaleko byłej "fabryki" i w sumie kupiłam kilka ciekawych bluzeczek, czy znacie jeszcze jakies ciekawe miejsca? gdzie mozna dostac cos fajnego:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Ill be your lady__
a cenowo jak to wygląda???? bluzeczka np. za 15zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałki (nie wiem czy w każdy ,czy co drugi) mają dostawę towaru i wtedy mają dosyć wysokie ceny np. spodnie mexx kosztują nawet 45 zł, koszulki itp. po ok 20. Później mają promocje np. wszystko 30% lub 50% taniej. Trzeba tam po prostu zaglądać , bo wybór jest duży no i jak już wcześniej pisałam same firmówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
ostatni odwiedziłam lumpeks na ulicy zawiszy czarnego na osiedlu 1000lecia obok biedronki-polecam go...ceny są bardzo przystępne, ubrania wszystkie sa powieszone na wieszakach i nie ma tam rzeczy ktore nie nadaja sie do chodzenia następnie polecam lumpeks na ligocie w hali za szkołą 34 na ulicy zielonogórskiej...jest to olbrzymia hala...znaleźć można tam wszystko dosłownie...są tam rzeczy zarówno na wage jak i wycenione posegregowane tematycznie warto równiez wybrać się do mikołowa...nad sklepem biedronka mieści się lumpeksik...spory jest tam wybór torebeczke...pięknych;) no i reszta rzeczy jest na wage i wyceniona ...ciekawe sukienki tam znajdziecie;) no i ostatni który polecam...mieści się na ulicy korfantego na pierwszym piętrze takich budynków za superjednostką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×