Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Białuga

w obronie facetów... WSZYSTKICH

Polecane posty

Gość Białuga

czyli jak wszyscy faceci zdradzają to znaczy że ja mam swojego rzucić bo albo to już zrobił albo zrobi to niedługo???? to jest chore!! wszystko zależy od tego jak poprowadzi się swój związek przecież! jeśli będę dla niego nieatrakcyjna, jeśli nie będziemy rozmawiać, jeśli on nie będzie się czuł potrzebny to logiczne że wkońcu zdradzi! nie wolno zapominać o swoim wkładzie w dane zachowanie faceta! TO NIE JEST TAK ŻE ON MAJĄ SIĘ BRDZIEJ STARAĆ! pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o proszę
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białuga
Proszę komentarze samych panów :) Panie zatkało... Trzeba umieć dbać o faceta tak tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatkalo
hehe na glupote nie wiadomo jak odpowiedziec jezuuu co za baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys
spotkala takiego faceta jak ja mialam to Twoje staranie moglabys sobie w d... wsadzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie potwreidzam slowa autorki!!! moze mam ogromne szczescie, ale.. bylam taknaprawde w 3 powaznych zwiazkach do tego momentu mojego zycia i daje sobie uciac obie rece i nogi, bo jestem pewna, ze zaden mnie nie zdradzil... w kazdym razie na kazdego faceta, ktorego spotykam nie patrze, jak na potencjalnego samca zdradzajacego kazda kobiete, z ktora byl w zyciu..... pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci panow, ktorzy wlasnie nie zdradzaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Charakter zawsze mozesz zdradzić swoja prawą rękę z lewą i na odwrót...także działaj ogierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzz
no co ty, od faceta nalezy duzo oczekiwac i nigdy nie okazywac zadowolenia, krytykowac i upokarzac przy kazdej okazji. w koncu to ty masz pochwe wiec niech pada do stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Oooo kurwa, ale argument:) Już padam do stóp wszystkim, którzy mają wszelkiego rodzaju pochwy przy sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×