Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziestolatka

Niemoralny związek

Polecane posty

Gość Czterdziestolatka
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie.Życzę miłego dnia,weekendu.Przesyłam jesienne ,kolorowe liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że powinnaś iść do psychologa i zasięgnąć fachowej porady. Jakaś terapia i wydobędziesz się z toksycznego związku, który cię zabija jak twierdzisz. Tylko zrób coś a nie tkwisz w punkcie zerowym. Sama musisz chcieć i mieć pozytywne nastawienie albo będzie tak jak jest. Twoja decyzja, szkoda życia. Życie jest piękne jeśli pięknie przez niego przejdziemy po to mamy rozum. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.Mam podobny problem ale wychodze z tego bo mój ksiądz to zwykły babiarz i samiec!Zastanów sie czy nie ma innej kobiety , myślę że jest nie jedna. POOBSERWUJ GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
Witam...byłam u lekarza..........może troche lepiej się czuję.Nadal tkwię w związku z X.......napewno nie ma innej kobiety,wiem to na 100%. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
Witam...życzę miłym paniom dobrego,spokojnego dnia i całego tygodnia....Pozdrawiam ...szczególnie Jasmine 37...wielka bużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję Ci
przykro mi ze tak się meczysz:-( ale nie rozumiem dlaczego wplatałas się w związek z ksiedzem który nie powinien uprawiać seksu. a Ty czujesz wyrzuty sumienia ze zdradzasz męża? że postepujesz wbrew religii i nakłaniasz księdza do takich czynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
Sama nie wiem,jak to się stało..........przyszła miłość i już.a teraz trzeba mi cierpieć.............pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
Jasmino,może masz GG? Chętnie bym z Tobą porozmawiała.miłego dnia ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby ksiądz a jednak se używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayuris
dla Niego???a co z dzieckiem - wspominalas ze masz dziecko-powiedzialas ze jestes matka - czym innym niz dziecko jest dla matki sensem zycia,rozumiem ze to COS WIECEJ , ale chyba wiesz ze to nie MA przyszlosci , jak On moze Cie kochac i jednoczesnie dejklarowac ze nie rzuci sutanny??przyrzekal przed Bogiem , a czy Ty nie jestes dowodem na to ze nie dotrzymal tej obietnicy??mozna rzec - nie wszystko jest biale albo czarne ale tu chodzi o Twoj los - Twoj smutek i Twoj "kawalek" zycia kjtory dla Niego poswiecilaspozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
Witam.Rodzina jest dla mnie ważna,nie zaniedbuję jej. A pomimo tego kocham swojego X.Jestem w tej chwili na rozdrożu,co dalej????????jak postąpić ...może zapomnieć o Nim....Nie wiem...sama muszę ten problem rozwiązać.Dzięki życzliwym mi. Pozdrawiam jesiennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz liście zamiast mózgu
pozdrawiam jesiennie 🖐️ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
mnie juz nie ma..............odchodzę....nie mogę znieść dłużej tej męczarni............koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja prawo...1
postaraj sie zakonczyc zwiazek z ksiedzem.. wizyta u psychologa moze pomoze? z pokusami trzeba wlaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatka
nie ma juz związku,nie będzie mnie..........ale będzie on.niestety dalej ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan w osobie ksiedza
Szatan wcielil sie w osobe ksiedza. Zamiast zbawiac duszyczki, to on je zatraca. Najlepszym atakiem na niego jest uwolnienie sie z jego wladzy i przeciwstawienie sie. Mowie calkiem serio. Dla mnie ksiadz Rydzyk, to tez jest taki szatan, ktory zeruje na biednych i naiwnych ludziach, plawiac sie w luksusie dzieki zlotoweczkom, wyskubanym od nich. Co insynuujesz? Samobojstwo? Wiec szatan wygral? Napisz prosze jego imie i nazwisko i w ktorym kosciele sluzy. Zrobimy z nim porzadek. Skoro nie mial nad toba litosci, to niech poniesie kare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta racja
nie ma uczciwych księży należy tych bydlakow tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Witam 40.. I co u ciebie slychać .Jak sobie radzisz?Nie powiem ze jestem wtakiej samej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×