Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakajaka ja

Co o tym myślicie- proszę o opinie

Polecane posty

Gość jakajaka ja

Otóż mam na oku piękny, elegancki komplet biżuterii, idealnie pasujący do mojej kreacj na wesele siostry:) Są to klipsy i łańcuszek z pięknym wisiorkiem. Tylko... zrobione są z jakiegos metalu, beznikloowe, pokryte 24karatowym złotem. Wiem, ze ta bizuteria jest trwała, bo moja koleżanka już ją kupowała i nawet po kilku latach wyg;ląda jak nowa:) Tylko co myślicie o pozłacanej biżuterii? Wygląda bosko, bardzo naturalnie, ma fajny wzór i pasuje do kreacji, a na prawdziwe złoto, zwłaszcza tak łądne mnie nie stać. Za taki komplet zapłacę 110zł, a gdyby biżuteria była prawdziwa.... pewnie ponad 2 500zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że taka biżuteria jest w porządku i ładnie wygląda oczywiście gdy nie jest przesadnie \"bogata\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filllaaa
Witaj!!!!W sumie obecnie w świecie mody na czasie są duże,złote ozdoby.Złoto to kolor najbardziej na czasie a mało kogo stać na biżuterię złotą tak dużą , tym bardziej, że są to modne wzory tylko na max.parę sezonów, więc jak najbardziej będzie na czasie kupno tej biżuterii!!!!!!!Tylko pamiętaj jeśli chcesz także wyglądać z klasą(bo w modzie panuje zupełny kicz)pamiętaj o zrównoważeniu wyglądu skromną kreacją, o prostym kroju!Żeby nie wyglądać przerysowanie i ciężko!Poprostu trzeba zachować umiar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze to swietny pomysl zloto jest drogie a wydawanie pieniedzy na cos co bedzie modne przez jeden sezon to bezsens. zwlaszcza ze teraz panuje moda na bizuterie z plastiku drewna muszli a takze pozlacane czy posrebrzane ozdoby jesli idealnie pasuje do twojej kreacji to biegnij do sklepu i kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×