Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaaaaa

NASZA MISS JEDNAK MA SILIKONY..ZOBACZCIE SAME

Polecane posty

Gość el.lka
Niemozliwe, zeby byly bez mejkapu, przeciez one ZAWSZE sa wymalowane, na fotkach z tych roznych imprez i spotkan to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Alicja.
Furiously ja te Misski widziałam w Warszawie. Też były naturalne, bez makijażu i w większości przypadków mało atrakcyjne, ale dopatrzyłam się kilku naprawdę pięknych. Uważam, że Polka nie ma żadnych szans. Konkursy Miss World zazwyczaj wygrywają Indyjki, albo Wenezuelki, a w tym roku przedstawicielki tych państw są wyjątkowo urodziwe, zwłaszcza Miss Indii przykuwa uwagę i nawet bez makijażu była śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
oto miss indii jak ona jest łądna to ja jestem piekna,.,.ogólnie mówiąć.. ohydna i wytapetowana jak diabli a to zdjecia z wyjscie gdzies też wiec nie pierdzielcie ze naturalne są .. http://miss.wp.pl/gid,8496207,img,8496333,kat,57634,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroda to kwestia gustu ... mnie osobiście w ogóle się nie podoba, a jej uśmiech, jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział to \"marzenie ortodonty\"... Nie podoba mi się w ogóle, z silikonami czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do silikonow to nawet jesli se zrobila to co? :> ja nie wiem,jak ktos ma silikon to pusty i glupi:O jakl zas ma naturalnie male(wg mnie takie są najgorsze:>) to zle...czyli liczą sie tylko kobiety z dosc duzymi ale naturalnymi piersiami...inne przegraly zycie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.lka
Ja patrze glownie na twarz i panie po operacjach twarzy w konkursach MISS nie powinny brac udzialu, a tu chyba niejedna miss sobie nosek poprawiala....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
Nie sądzę zeby miała sylikon, zdjęcia z konkursu na plaży (są gdzies na interii) pokazują, ze ma jak najbardziej naturalne. Zresztą sama mam rozmiar 75D i jak ubiorę dobry stanik i bluzkę z dekoldem to dokładnie tak samo wyglądam. Wiec nie przesadajcie. Obecnie dobry stanik może zdziałać cuda :) Fakt, ze trzeba mieć co do niego włożyć.., ale ona ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.lka
za to niektore inne misski tam maja silikony bankowo! Widac je bylo od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dailia
wenezuelka chyba ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się
Wenezuelka na operacji biustu nie poprzestała. Ma jeszcze duże usta i doskonały nos. Wenezuelki mają to do tego, że urodę zawdzięczają skalpelowi, a potem to one wygrywają wybory. Zresztą gdyby naszej Marzence zrobiono 10 operacji plastycznych i tak nie byłaby piękna, nie ma ładnych rysów twarzy ani zgrabnych nóg, taka już jej uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadsadas
niema zgrabnych nog?chyba se zasrtujesz../z tego co widz ema najzgrabniejsze nogi tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesprawiedliwie obdarowana
szczypiorwiosenny----> komu jak komu, ale Marzenie nie ma czego zazdrościć. Wenezuelka jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la
ladniejsze byly, te wenezuelki a oni wybrali jakiegos tranwestyte z krzywymi nogami i jeszcze miss plazy zostala, wcoraj z takimi nogami???!!!! wole 100 razy polke !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie z twazry wenezuleka podoba :. miss indii tez sliczna choc mi janet jackson przypomina:P a polka silikonow nie ma.... na tym miss plazy to miala maly biust.... zresztą czy to wazne ,z ektos ma silikony czy nie...wazne by dobrze z ttym wygladal:P PS: a co w tej wenezueli operacje plastyczne takie tanie:> moze tam wyemigruje:> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokręcone
To która w koncu została Miss Plazy?? Miss Wenezueli??? Jakie kandydatki walczyły o ten tytuł?? I jakim cudem w tych wyborach znalazła się Polka? przecież są ładniejsze od niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la
MISS PLAZY TO PRZEDEWSZYSTKIM FIGURA A NIE TWARZ , CZESZKA STRASZNE NOGI, GRUBE LYDKI TO SAMO FILIPINKA, A WENEZUELKA SLIKONY I KRZYWE NOGI, NIE MOWCIE ZE POLKA JEST ZLA! PRZY NICH JEST REWELACYJNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkapolonka
mi się podoba ta z Danii...ma taką inną urodę i przez to jest intersująca... za to Estonka jak Paris Hilton :/ładna jest też ta ze Słowenii, Ekwador też ujdzie (ale to chyba ona ma silikony) , Wenezuela spoko,ale u niej to silikony już widać na kilometr, Martynika jest ładna, ale w tym roku nie widzę pośród kandydatek specjalnych piękności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony facetttt
chile jest najlepsza ..naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhejehjhjrh
mi sie ona nie podoba...naprawde Polski sa ladne , wystarczy wyjsc na miasto itp...a Marzenka jest przecietna a jak ktos mowi ze piekna itp to znaczy ze nie posiada za duzo uroku osobistego, a silkonow na pewno nie ma!!! silkony ma ale wenezuelka ktora mi bardzo sie podoba i na pewno do 10 wejdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja równiez
a marzena cieslik na której uczelni w szczecinie studiuje?? uniwersytet czy akademia rolnicza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna zołnierza
wg mnie jest ładna i ma sznase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×