Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuginka

co myslicie....

Polecane posty

Gość fuginka

mam po trzydziestce i jestem wolna..od kilku miesiecy jestem klientka pewnego goscia...gadamy z soba...on mowi mi komplementy ...powiedzial ze chce mnie poznac na innym gruncie ..spotkac sie na kawie...jestesmy umowieni ...wypytal sie czy jestem wolna , on tez jest wolny. Jest miedzy nami chemia...cos sie dzieje...chyba na siebie lecimy..jest do mnie bardzo cieply i powiedzial ze lubi ze mna przebywac.. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuginka
ma klase...nie jest bezpardonowy..opisalam w skrocie ..poprostu chial wiedziec czy jestem z kims..pytal sie czy cos zmienilo sie w moim zyciu...a o numerku nie ma mowy..on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aal capone
po 30 i jestes wolnaaaaaaaaaaaa wskocz mu szybko do łózka bo pozniej to bedzie dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuginka
ja mam wysokie wymagania i on tez..nie moge sie doczekac tego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuginka
all capone..zartujesz czy mowisz powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
spróbuj chociaz , daj szanse . moze własnie puka do Ciebie szczescie ? to samo o którym wszyscy tu marzą a sami na własne zyczenie odrzucają .... Ja zycze Ci powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aal capone
powaznie za chwile zostaniesz stara panna nie zdazysz urodzic dziecka na co ty jeszcze czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aal capone
spojrz na Korzuchowksa ,Drzyzge itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuginka
jestem otwarta na niego i bardzo mnie pociaga...nie zamykam sie przed nim..jak bylo do tej pory z innymi...boje sie tylko ze cos sie nie uda...ale chyba nie potrzebnie tak mysle, jest miedzy nami jakas bliskosc mimo ze widzielismy sie kilka razy...buziaki w policzek..dotykanie niby przypadkowe...nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuginka
all capone ..jestem atrakcyjna kobieta ...ale masz racje czas ucieka...dlaczego myslisz ze szybko do lóżka rozwin to jesli mozesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×