Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała rozterka

Też tak macie

Polecane posty

Gość mała rozterka

Kocham bardzo mocno-tak mi się przynajmniej wydaje,ale czasmi myslę sobie co by było,gdybym nie była z nim,gdybym go zostawiła i dochodzę do wniosku,że jednak on jest najważniejszy. Ja chyba wiem, że nikogo innego bym, nie znalazła gdybym z nim nie była. On jest taki kochany,czasami wydaje mi się,że za bardzo. Dobijcie mnie,bo już jakies głupoty chyba sobie wymyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aal capone
pewnie cie rozdziewiczyłl i dlatego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
nie,on mnie nie rozdziewiczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czym problem
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
w tym,że ja chyba sama nie wiem czego chce. Zawsze chciałam takiego faceta i jak już go mam,to chyba nie potrafię tego docenić-ale ja głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadno
juz tak jest gdy mamy cos nie porafimy tego docenić...... gdy cos tracimy to wiemy ze to jest najcenniejsza rzecz która byłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aal capone
moze nie miałas dzisiaj irygacji łechtaczki i dlatego tak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
dlatego właśnie boje się tego,zę przez jakąś swoją głupotę mogę to zepsuć a nie chcę tego,chce być z nim. Powinnam zmienić jakoś swoje nastwienie do świata, ludzi, miłości ale jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
aal capone-> Ty masz jakieś ogromne braki seksulane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadno
pomyśl o tym jak kiedyś było ci źle niedobrze i porównaj to do teraźniejszości to pomaga doceń to co masz , masz wiele i nie zepsuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aal capone
masz racie mineło juz 12 godzin od rana ale mamjuz zaproszenie do sypialni na francuza od zony tobie tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
własnie tak robie, gdy się na niego złoszczę,gdy mnie zdenerwuje-myślę o tym,co miałam a raczej czego nie miałam gdy jego nie było i dochodzę do wniosku,że nie chcę tego co było a to co jest. Szkoda tylko,że mam czasami takie dzinwe myśli, gdyby ich nie było, było by łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
aal capone-> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
czy ktoś jeszcze tak miał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sa dobre myśli... Podswiadomie zastanawiasz sie czy z kims innym moze Ci być lepiej. Ale z drugiej strony najwazniejsze jest to jakie masz zdanie o swoim facecie,widzisz ze nie bedziesz z nikim szczesliwsza.,ze to ON jest dla Ciebie najważniejszy. Z czasem te mysli mina, jesli nie to widocznie czegos Ci brakuje,cos bys chciala zmienic...tylko sama musisz wiedzec co. Pamietaj ze obecny mezczyzna moze Ci w tym pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
ale dlaczego tak jest,że jest mi dobrze,bardzo dobrze z nim a czasami mam jakieś dziwne myśli. Możę nie powinnam się za duzo nad niczym, zastanawiać,tylko brać wszystko to co mam,bo przeciez kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy on jest Twoim pierwszym \"poważniejszym\" chłopakiem? Jeśli tak nie nie masz sie czym martwić,to normalne ale tylko wtedy gdy trwa przejściowo. Napisz ile ze soba jesteście i czy często myślisz w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
tak on jest moim pierwszym takim prawdziwym chłopakiem,jesteśmy ze sobą 5 miesięcy. Tylko czasami mam takie dziwne mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze swoim 3,5 roku i sama nie wiem czego chcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam tak przy poprzednich związkach- byłam z kimś, wiele mi się wydawało, ale nie byłam pewna. Teraz jestem pewna na 100% i wiem czego chcę. Myślę, że trafiłam właśnie w dziesiątkę i jestem przeszczęśliwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rozterka
dlaczego bycie z kimś jest takie skomplikowane?/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek Ja też tak mówiłam, ale trochę sie pogubiłam, trochę błądzę...a On nie jest niczemu winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zaczynasz myslec o przyszlosci? A mam jeszcze pytanie czy wyobrazasz sobie siebie z innym facetem? Opisz swoje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×