Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darietta

co ubrac na studniówke

Polecane posty

Gość darietta

chej dziewczyny w styczniu mam studniówke i juz mysle co miałabym ubrac i nie mam pojecia co sobie kupic w czym teraz chodzi sie na takie uroczystości i mniej wiecej ile sianka trzeba na to przeznaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj wory spoconych bawołów
i naucz sie pisac po polsku, bo matury nie zdasz i ch ci wtedy ze studniówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamajaja
nie ubrać tylko założyć- to po pierwsze po drugie myśle, ze powinnas kupic suknie elegancką, może balową, która Ci sie bedyie podobac, popytaj swoje kolezanki co maja zamiar kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm sianka ...
Siano latoś drogie, bo susza była, a więc myśle ze tak 6 - 7 bel powinno wystarczyć .... ewentualnie 50 pęczków ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Nie kapuje o co wam chodzi.. Dziewczyna złaozyła normlany temat a wy sie błedów doszukjecie. Mysle, ze elegancka sukienka balowa, na cenach sie nie znam. Ale mzoe cos z gorsetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darietta
a moze macie jakies zdjecia propozycje bo ja naprawde nie wiem co załozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie teraz sa modne suknie balow jako ze jest to pierwszy bal w twoim zyciu to polecam. czern jest bardzo elegancka ale tez zloto przy czym zloto czy inny kolor jest niz czern zawsze ci sie przyda na wesele. proponuje gorset plus spodnice bo gorset sprawi ze bedziesz miec fajna figore odradzam granat i niebieski i zbyt slubne suknie. ja bylam w czarnej i podobal mi sie moj wyglad. a wlasnie nie uwazam zeby krotkie cekinowate sukienki czy w jakies kwiatuszki byly odpowiednie na ta okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×