Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Translate, jak Ty masz na imię? :) Kawusia to jest to :) Ja już sobie wypiłem koło 10 jak zwlokłem zwłoki z wyra :) ale służę - proszę oto kawusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki smak? bo mam zwykłą czarną, jabłkowo-cynamonową, cytrynową, owoce leśne, pomarańczową, zieloną cytrusową, zieloną zwykłą, earl grey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid gilmour
przpraszam ,ze się wtrące, ale potrzebuje tytułu piosenki dawida giloura,który był w gddańsku,wtedy na polssacie puszczali jego piosenke w reklamie znacie moze tytuł plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam, tzn moze znam ale kojarzę, bo Polsatu nie ogladam. Natia, ja mam Tetley jabłkowo-cynamonową. I to nie jest jak Saga herbatka owocowa z hibiskusem, tylko czarna herbata aromatyzowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni dzięki za kawkę. Ja niestety się pospieszyłam i sama sobie zrobiłam. Ale to nic Twoją też nie pogardzę. Może nie dostanę palpitacji serca. Aaaa i Sylwia mam na imię. Hej Natia. Co Ty buszujesz po innych topicach. Nam się wypłakuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ciężka sprawa. taka huśtawka. Nigdy nie miałam do czynienia z \"czymś takim\" i nie wiem co bym w takiej sytuacji zrobiła. Jedno jest pewne ciężko jest być z takim człowiekiem. Z drugiej strony znowu przekreślić kogoś z tego powodu też jest nie w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, no pyszna jak dla mnie jest. ale ja nei jestem wiarygodne źródło, bo ja pies na cynamon jestem. Nieraz sobie kupuję korę (tzn laski cynamonu) i żuję:P Wszystko co z cynamonem zeżrę:) Translate, zrobię Ci usta-usta i się ockniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni jak bedziesz cuchnieć cynamonem to ja i za usta-usta podziękuje :D Nie znoszę cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia to jakieś zdrobnienie od Natalii? Nie mam pojęcia co Ci doradzić. Jeśli kochasz to może warto spróbować. Tylko czy jesteś na tyle silna, bo musisz liczyć się z tym, że walka bedzie długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam wybierać cynamon czy czosnek, to już zdecydowanie wolę to drugie :) Ale tak specjalnie dla mnie żreć nie musisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, przemyśl wszystkie za i przeciw. Jeśli masz na tyle determinacji i miłości (jeśli oboje macie, bo nie zmusisz nikogo do miłości) to trzeba walczyć. Ale jeśli widzisz, że taka walka nie ma sensu, to naprawdę lepiej energię skierować na pracę nad sobą, zadbanie o swoje dobre samopoczucie, o to, by móc przyjąć nową miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, zostaję w konkursie Ale póki jeszcze nie zdobyłem Nagrody Głównej, rozumiesz, że moim uroczym Haremem też muszę się należycie zająć No a jeśli mnie to dyskwalifikuje ... hmm ... będę musiał to przełknąć... one są przy mnie dłużej ---> Poczytaj jak Jasiek nam słodzi :D Uroczy harem jest przy nim dłużej hahaha :D :D P.S. Znam kilka Natalii, wszystkie są fajne!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, zjem zjem:) Dla Ciebie wszystko :P Ech, a zaczęło się tak niewinnie ... Od prośby o przetłumaczenie piosenki ... a teraz jestem gotów zjeść dla Ciebie czosnek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak? Wy jesteście ze mną od jakichś 3 tygodni! Wspieracie mnie, komplementujecie, przytulacie, pocieszacie:D No i wielbicie :P:P:P hehehe Mój harem jest przeuroczy, ja nie muszę tego dodawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Dobre sobie... dla ciebie wszystko..... Jasiek, ale muszę przyznać - masz dobrą pamięć. Nawet pamiętasz, która Pani z twojego haremu o tłumaczenie prosiła :D Ja na Twoim miejscu już bym się pogubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie duszyczki,he :P znowu niedziela i nuuuudyyyy...ale niech sie ciagnie, bo nie chce jutra...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musimy trochę przystopować z tym wielbieniem i komplementami, bo się naszemu Jaśkowi w głowie poprzewraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate a jakbym poprosił tobyś przytuliła? Tak platonicznie, po przyjacielsku?:) Mam bardzo dobrą pamięć. Muszę pamiętać szczegóły, w końcu jestem architektem. A gdzie moja grouppie anijja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojj tam Sylwia zaraz przewraca... przecież wiecie, że to tylko żarty z mojej strony:) Tomka byście zaczęły tak dopieszczać toby miał lepszą samoocenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuuuuuuuuuuuuuuuuudy...kto sie za mnie pouczy????? :P Czekam na telefon...nie lubie czekac,bo sie zawsze stresuje ze bedzie dzwonic ktos inny i bedzie zajete.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka, Tomek, cześć:) Tomek ma 200% racji. Nie można tak żyć w próżni. Lepiej uciąć coś, co nam sprawia ból niż być masochistą. A może on się ocknie, kiedy zobaczy co stracił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak platonicznie i po przyjacielsku to byś nawet prosić nie musiał. Ja lubie przytulasy. Także zapraszam wszystkich chętnych niezależnie od płci :D :D Giovanni my wiemy, że to żarty z Twojej strony. Z naszej zresztą też tzn z mojej na pewno. Hej Tomek Co słychać? Panujesz nad stresem przed egzaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,za dobrze bym sie miala jakby ktos sie za mnie nauczyl...ale wcale bym sie nie obrazila gdyby jakas mila osobka poszla za mnie na egzamin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×