Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

to juz Ci naprawde Kaczorkusiu odbija jak napisy same do serialu czytasz, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzam : piszę, piszę...popatrze co napisalam a tu reklama i nic nie napisane grrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 no zwariowalam na punkcie tego serialu,a moj szczur jeszcze bardziej...juz go 3 raz oglada :D:D w pracy ok...wlasnie mam chwilke czasu to pizse ;) buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa... Erotica powiedz mi co mam zrobić jak dalej mi pizse na eMulu status CZEKA :O:O szukać innego,czy coooo:O:O????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam doła jak pomysle o Walentynkach:( znow mi sie wszystko wali... trzymajcie sie dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Gregia, co tak smutasz? powiesz o co chodzi? nie martw sie kobitko, czasem są gorsze chwile, one pozwalają nam doceniać te lepsze i sie z nich cieszyć...:) wiem że to marne pocieszenie, też nie tak dawno przechodziłam ciężkie chwile, a Wy mnie wspierałyście :) Madzia, już Ci odpisałam :D przepraszam, ze dopiero teraz, ale jakos tak wyszlo :) jak cos to daje wam moje gg : 6157092 zapiszcie mnie sobie :P bo potem bede chciala to usunąc :) wczoraj dostalam piekną ogromną czerwoną róże :D jeszcze niedawno byłam tak zdesperowana, chcialam odejsc od Marcina, zachowywał sie strasznie, pamietacie jak wam pisalam? sama go wtedy nie poznawalam...:( teraz jest zupelnie inaczej, jest naprawde wspaniale, widze jak sie stara i to doceniam, nie wiem jak mu to powiedziec :) a myslalam ze juz wszystko stracone...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie?? hejo!!? kiedy bedzie wiosna..?! jestem znudzona tą zimą-nie-zimą... chciałabym w koncu poczuć cieplo sloneczka na twarzy, i ten ciepły pachnący zielenią wiaterek wiosenny...:) echhhh..... wiosna i lato to najwspanialsze pory roku, dla mnie przynajmniej :D kiedys lubiłam długie zimowe wieczory, teraz jakos ich nawet nie zauwazam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies zaginęła nasza kochana Messinka :( odezwij sie co u Ciebie słychac :) no i Translate też sie rzadko odzywa :P dziewczyny, mam pytanko, nie wiecie co jest najlepsze do prania dywanów? zastanawiam sie nawet czy nie zawolac faceta z tym odkurzaczem cisnieniowym, ale nie wiem czy to pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane... Widzę,że wszystkie ostatnio mają jakieś zawirowania w swoim życiu... Ja na walentynki dostałam piękny pierścionek i taką duuuuuuużą walentynkę:D Też miałam problem ze znalezieniem mu odpowiedniego prezentu,ale w koncu kupiłam mu taką dużą ramkę w kształcie samochodziku i wstawiłam tam nasze wspólne zdjęcie no i też mu kupiłam dużą walentynkę:D A jak tam u wam przebiega tłusty czwartek? Bo zaraz jadę do babci pupę tuczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt sa lepsze i gorsze dni ja mialam wczoraj ten gorszy szkoda tylko ze w walentynki:( Messina czyzbys sie zareczyla Erotico ja ci napsialalm na gg swoj numer ale nie mam innych numerkow:( dziewczyny dajcie na sioebie namiary !!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak nie chcecie na jaw pisac numerkow gg to piszcie maila do mnie z numerami ja sie do was odezwe do Erotici juz sie odezwalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, pierścionek nie był zaręczynowy...Jeszcze nie czas na to... Gregia może zdradzisz nam co takiego sie stało,ze było wczoraj tak źle... Pozdrawiam i życzę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
niech mi ktos pomoze... Powiedziałam dziś pewnemu chłopakowi pare przykrych słów... Słowa te tak naprawdę były nieprzemyślane i wiem, że on nie zasługuje na nie... A jednak chyba za późno! kazał mi wykasować wszystkie swoje numery! Bardzo mi zależy na tej znajomości mimo, ze nie znam go dobrze... Jestem wściekła na siebie! Nie wiem co robić...czy wogóle da się coś zrobić... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jejku ile czasu:) zaraz sobie wszystko poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jcie z rana dziewczynki 👄 Ola kope lat juz myslalam ze wogole o nas nie pamietasz:P:P:P:P Syla jedyne co ci pozostaje to szczerze porozmawiac z tym chlopakiem, przeprosic go powiedziec ze te slowa byly nie przemyslane ze najpeirw powiedzialas potem pomyslalas ze wcale tak nie myslalas i ze ci na nim bardzo zalezy!!! Szczera rozmowa zawsze pomaga przynajmiej u mnie. A u mnie starsznie zaczelo sie dziac w zwiazku naprawde tragicznie🌼 roztsalismy sie na jakis czas zeby przemyslec pewne sparwy i przykro mi ze to sie stalo przed samymi walentynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ale się dzisiaj nudze w pracy...za to wczoraj nie maiałam nawet czasu siusiu iść :O, ale tak szczerze to wole mieć urwanie głowy niż siedzieć bezczynnie :O....ale za to wychodze dzisaj wcześniej o 13, bo na 15 jade na uczelnie no i cały weekend od rana do wieczora w szkole....zero wolnego :O Jakoś dzisiaj nie mam humoru. Gregia a to co z twoim związkiem??? Mam nadzieje, że wszystko dobrze,co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messina, ja tam nie jestem przesądna, ale akurat w to wierze, że pierwszy pierścionek, który dziewczyna dostanie od chłopaka powinien byc zaręczynowy, bo innaczej mogą się rozejść :O wiem, że to głupie, ale znam tyle osób, którym sie to sparwdziło, że w to wierze.... ....ale to tylko przesąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ja 1 pierscionek tez ot tak dostalam...:O no w sumie cos w tym jest patzrac na wydarzenbia w moim zwiazku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce karnawal sie konczy 😭 dlatego ide sie dzisiaj i jutro zabawiac:P:P:P a co :P tez mi sie cos od zycia nalezy:P musze troszke odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w przesądy nie wierze...A w ogóle to jest drugi pierścionek który od niego dostalam i nic,jeszcze sie nie pozabijaliśmy:D Też miałam iśc jutro na jakieś balety ze znajomymi,ale tak wszystkim powypadało ze nikt nie może iść wiec niestety zostajemy w domu.Ale w domku też może być fajnie;) Gregia to nie jesteście juz razem?Czy już wszystko w porządku? Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witaj Olu, miło ze zaglądnęłas :) mam straszny problem, moja mała jest chora bardzo :( przeziebienie jej jako tako przeszło, ale wczoraj wymiotowała, w nocy też, wiec nie spalam, a teraz jeszcze ma biegunke :( rano przysnelam, a akurat ona musiala przez sen zrobic kupke i jak sie obudzilam to była cała zabrudzona, mokra...wiadomo, pampers az przeciekl :O jejku,tak mi jej szkoda, na razie spokoj , nic sie nie dzieje, dalam jej smecte, zaparzylam herbatke, zrobilam kisielek i marchwiankę :( dzwonilam do lekarza na pogotowiu, ale powiedzial ze jesli dziecko nie jest apatyczne i przyjmuje płyny, to nie ma na razie potrzeby jej przywozić :O teraz na nocniczku baję ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu, napisz co u ciebie, jak twoje sprawy sercowe?? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, nie wiem co mam juz zrobić, chyba zadzwonie na pogotowie, zeby przyjechali do Oliwki :( bo sie męczy biedactwo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×