Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

ja posprzatalam cała chate, poskladalam choinki, a tu dalej cisza??!! buuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 😭 😭 Kto mi zrobił takie świństwo???? Ja się tak nie bawię 😡 Tyle mojej pracy poszło na marne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie całą noc, wrocilam o 5tej rano, marcin zostal w domu z oliwką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko datego ze porwali mojego brata...szukalam go wszedzie z rodziną... zabral go jego ojciec i jego nowa konkubina :O wywiezli do jej mieszkania 100 km od nas... ale trafilismy, wyrwalismy go, zrobilam borute na całą ulice :D moj kuzyn wyrwal drzwi z zawiasow...a zawsze taki spokojny chlopak byl...:D krzyczał \"kurwa mać, ja ci dam\" i machał pięscią :D komicznie to wyglądało :D ale juz OK. :D sprawa w sądzie. co ja przezylam co przezyl moj brat...on ma 10 lat tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Erotico to nieźle...A nie mogł go tak po prostu zabrać na kilka dni do siebie a nie odrazu porywac?A twoj tata sie nie sprzeciwiał? Patrze,ze ostatnio to tu tylko zaglada Translate i Erotica.Ja tez trochę zaniedbałam...Ale to przez to ze moj Łukasz skrecił nogę i nie miałam za bardzo czasu...A wogole to chciałam isc niedługo na dyskotekę to teraz sobie mogę o niej tylko pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w koncu sie ktos pojawil :)) tesknilam juz za tobą :) ja ostatnio myslalam ze zwichnelam szczeke, ale to byl tylko stan zapalny, nie moglam jesc ani ruszac buzia:O masakra, ale juz ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj paskudny kot jest ciążaty :O jak mogla mi to zrobic !!! chyba juz o tym pisalam.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wchodze sobie do lazienki...a tam kocia kupa w zlewie :O bleee.... nie lubie tego kota, a ona jak na zlosc do mnie przylazi ciągle.... nie dosc ze jest chudzielec to ma taki kolor siersci jakby parcha miala...mam nadzieje ze dzieci ladniejsze bedzie miala chociaz...nawet nie wiem z ktorym podworkowym kocurem sie puscila...:O chyba z rudym, bo to on za nią gania bez przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Erotico, rude kotki są śliczne nie martw sie:) A kotki zawsze mozna jakos opylić...Nie trzeba nimi sie az tak zajmować jak psami... Nooo jest chociaż jedna co za mną teskni...i jak miło od razu sie zrobiło...:)👄 Dziewczyny mam do wam pytanko dziedziny urodowej:) Bo od niedawna tzn od 4 miesiecy nie obgryzam paznokci,juz mam ładnie odchodowane i robie siebie sama french manicure tylko nie mogę trafić w lakier.Przez ten czas odkąd nie obgryzam sporo wydałam na lakiery.Czy mozecie mi doradzić jakich uzywacie i jakie są dobre?Czy moze zrobić akryle...Sama nie wiem... Proszę o wasze opinie kochane moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messinko, ja ci nie pomoge, malowanie paznokci to dla mnie udręka i koszmar, robie to tylko wtedy jak juz rzeczywiscie muszę, a i tak efekt jest taki, ze lepiej bym wyglądała jakbym zostawila takie jak są :O ewentualnie bezbarwny lakier...ale jakkiedys zrobilam manicure to okropnie wyszlo, dlatego zaniechalam...poza tym szkoda mi czasu, szczerze mowiac :D ale to nie znaczy ze mam zaniedbane szponki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×