Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

a co, ty założyłaś ten topic \"pomocy, moj facet mnie pobił\"?bo taki byłby twoj ideał męskości, nieprawdaż? :D gratuluję podejscia, oby twój ci okazywał jak najwięcej \"męstwa\" hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak facet gada o uczuciach to już jest ciota :O bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, wyglądasz świetnie, widać, że jesteś zadbanym facetem , do tego inteligentnym i dojrzałym, no i takim...hmmm...z górnej półki, powiem :) a okularki świetnie ci pasują nie odejmując za nic uroku :) zresztą, Ewa na pewno o tym wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takseczytam
nie zalozylam zadnego tematu, pisze swoje zdanie a wy bronicie tego pedala haha ale polew ZAL normalnie ZAL tutaj pisze slodko o rodzinie a ciekawe jak traotuje ta swoja zone pewnie bije i poniza zeby moc siedziec przed kmpem a dzieci do kaloryfera wiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei też miałam kompleksy przez całą podstawówkę, no bo faktycznie byłam brzydkim dzieckiem, ale tak serio z ręką na sercu :D mama mi tego nie mówiła, ale dzieci owszem :) poza tym widzialam sie w lustrze...marzyłam o tym żeby mieć błękitne oczy i blond loki :)no ale w ogolniaku zaczeli sie mną interesować chłopcy i stwierdziłam że trochę wyładniałam :) sądzę że te kompleksy przez brak ojca, bo to ojciec wprowadza córkę w kobiecość, mówiąc że jest księżniczką i pięknością itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez się stąd usuń, co? jak masz problem to znajdz topik dla siebie :/ i moc z tobą, , zebyś miała moc siedziec przed kompem i żeby żadna moc cie z niego nie wykopala, tak zebyś miała moc dowolnie przed nim siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takseczytam
sama sie usun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak różnica wieku nie jest duża to jest mniejsza obawa o zazdrość. Ja jest już większa (4 lata) To pierwsze dziecko może mieć odczucie że co on(a) tu robi ? Po co tu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani, a co to nikt się nie pokazał dziś? ja wróciłam niedawno z dluuugiego spaceru z moim dzieckiem, gdzie musiałam za nią biegać niosąc od razu jej wózeczek dla lali, bo ją \"ręce rozbolały\"... szkoda że nie nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, witam. Tomek, masz rację. Erotica hehe, dobry tekst, szkoda, że nas nie mają prawa ręce boleć. My niedawno wróciliśmy od rodziców Ewy. Młoda ogląda bajkę, młody śpi, niedługo trzeba go będzie obudzić na kąpanie i jedzenie. Fajny dzień był, słoneczny, też byliśmy na spacerze :) Widzę, że ktoś mnie wreszcie rozszyfrował, mam na myśli mój homoseksualizm... :/ Cóż, kiedyś musiało się wydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby tak Was zaskoczyło zdemaskowanie przez użytkowniczkę \"takseczytam\" mojego prawdziwego JA, że się nie odzywacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam Gio, mnie to nie przeszkadza, podobno nawet faceci-geje są lepszymi przyjaciółmi dla kobiet :D no ale po fotkach widać że z ciebie 100% facet :) no a mi się zachciało dzisiaj bułeczek na kolacyjkę, więc wyjęłam ekwipunek każdej domowej kury - stolnicę i wałek :D i narobiłam drożdżowych bułeczek cytrynowych :D oczywiście stwierdziłam że jedna porcja to za mało - to zrobiłam podwójną, nie wziełam pod uwagę że ciasto urosnie i teraz mam bułeczek dla całego bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skończyłam robić te bułeczki była 20,oo teraz jest 23,41 a upiekło się dopiero z połowa z tego co miałam ciasta... więc troszkę dużo ich.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pieczenie chyba mi zejdzie całą noc tak czuję... rano mi powstawają, to akurat z ostaniego wrzutu do piekarnika będą ciepłe bułeczki mieli na śniadanie :D a ciasto skończyłam wyrabiac o 20tej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ile w końcu zajęło Ci to pieczenie? Siedziałaś pół nocy jak zakładałaś hehe? :) Ja mam przerwę w pracy, już mam dość siedzenia nad deską kreślarską... Robię teraz fajny projekt domku, muszę tylko jeszcze nanieść kominy wentylacyjne, przewody, rury i inne... Musiałem zmodyfikować stary projekt. Klienci często najpierw wybierają gotowy projekt z naszego katalogu a potem zmieniają zdanie. Najbardziej irytuje mnie, gdy chcą dodać np. piętro albo jakieś duperelki typu wieżyczki czy ganeczki, zwłaszcza, jeśli w ogóle nie pasują one do projektu i do domu. Nie zdają sobie sprawy, że np. chcąc dodać piętro trzeba zmienić wiele rzeczy, by konstrukcja wytrzymała dodatkowe obciążenie itd. Oni chcą mieć - po prostu chcą i już. I najlepiej na wczoraj... Kawy... kto pije ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pieczenie zeszło mi do 1,30 czyli nie tak xle :D po 20 min na kazdą porcję 20 bułek :D trochę ich narobiłam.. co mi przyszło do głowy że z przepisu to za mało wyjdzie..? no ale mamę obdaruję jesszcze i po bułkach :D Zazdroszczę ci pasjonującej pracy, Jaśku :) fajna robota, hihi :D ja z kolei zawsze lubiłam projektować wnętrza, hehe, jak byłam mała ro rysowalam projekt mieszkania i potem dorysowywałam do niego beble, gdzie co i jak ma stć :D to samo z lego robiłam - budowałam domki i meblowalam.. czasem się jeszcze bawię w takie reczy różnymi programami... :) no ale to nie to samo co ty :) do tego trzeba mieć prawdziwy talent, przynajmniej tak uważam, dlatego nigdy nie myslalam o mojej pasji poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Widze,ze sie rzep przykleil...trudno :P kazdego szkoda ;) ja nie pisze nic ciekawego bo u mnie nuda...a zanudzac was nie bede ;) erotica...podziel sie buleczkami ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałem sam z młodymi, ratuuunkuuuu!!!!! :D hehe, nie no radzę sobie. Ewę wysłałem do kina z koleżankami, poszły na 19, nie wiem na co - w każdym razie coś babskiego. Mleko dla młodego zostawiła, szkoda, że nie mam piersi :P Zaraz będę kąpał Sajmona, potem jeść i niech śpi. Z młodą będzie trudniej, chociaż widzę, że oczka się kleją. Szymek uśnie moment, przy butelce i będzie spał do 6 :D. Normalnie anioł nie dziecko, Majka budziła się częściej i nie lubiła kąpania. Koniec tych zwierzeń młodego ojca, idę czynić moją powinność. Ja też chcę bułek cytrynowych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh... dziewczyny, no normalnie przeszedłem samego siebie.... Wstaję w nocy za potrzebą, wychodzę z sypialni i kieruję się do WC aż tu nagle... widzę zielony punkcik na wysokości jakichś 20cm ponad wysokością oczu... W tej samej chwili słyszę gwałtowny ssssssssyk. Zaspany, półprzytomny nie wiedziałem co się dzieje i zwiałem do kuchni, no i wskoczyłem na krzesło hehehe :D Myślę - wąż w moim domu???? Włączam światło tak, że pada z kuchni na korytarz i szafkę... Na szafce stoi .... odświeżacz do powietrza, automatycznie włączający się co ileś tam.... Ewa go kupiła, nastawiła i postawiła na szafce, no a ja o tym nie wiedziałem... O matko z córką, ale przeżyłem akcję niczym Indiana Jones! :D Hehe wiecie jak to jest kiedy człowiek zaspany, nie kontaktuje za bardzo he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no to miałeś nagłe otrzeźwienie ze snu :D ja tak miałam kiedyś też, wychodzę w nocy siku, z pół-zamkniętymi oczami, patrzę a w salonie unosi się postać kobiety ... ze 20 cm nad ziemią!!! tak wrzasnęłam że obudziłam mamę i brata :D okazało się, że mama, gdy już spałam, przygotowała jakąs sukienkę i powiesiła ją na lampie pod sufitem, żeby się nie pogniotła :D i to był ten duch, który mnie tak przeraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy, kochani, czemu tu nie zaglądacie, gdzie dziewczyny?? Kaczorynka to rozumiem, przygotowuje się do ślubu, ale reszta jakie ma usprawiedliwienie..? :P chyba tylko ja tu codziennie zaglądam... niedługo topic będzie nie tylko boski, a jeszcze EROTYCZNY -od jedynie moich wpisów :P Jutro dzień kobiet, więc życzę Wam kobietki wszystkiego dobrego 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie pękaj, ja jestem :D kurde, muszę się wybrac do księgarni rozejrzec się za tą twoją książką, bo czuję głód książkowy, który nie odzywał się od ok.2 lat :D nie, no ostatnio zaczęłłam czytać \"ręka mistrza\" Kinga i mnie wciągnęła, ale musiałam oddać bo to prezent urodzinowy był kolego :O i trzeba było dać mu :D i nie dokończyłam :( A ty, Gio, znasz jeszcze jakies godne polecenia pozycje ? książkowe oczywiście... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycji znam mnóstwo :D A tak na serio, ja nie czytałem, ale Ewa poleca kobiecą literaturę: Monika Szwaja \"Klub mało używanych dziewic\" \"Dziewice, do boju!\" \"Zatoka zatrutych jabłuszek\" - to jest trylogia o 4 przyjaciółkach (nie dziewicach hehe), Ewa uwielbia i czytała po kilka razy. Małgorzata Kalicińska \"Dom nad rozlewiskiem\" \"Powroty nad rozlewiskiem\" \"Miłość nad rozlewiskiem\" - też trylogia o kobiecie, która z Warszawy przenosi się na wieś i całkowicie zmienia swoje życie. Ewa uwielbia te książki i pochłania je dosłownie. Zresztą nie tylko Ewa. Wszystkie znane mi kobiety polecają te 2 autorki. I nie są to jakieś romansidła, tylko mądre książki o zwykłym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane! Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam dużo szczęścia, przyjaźni, miłości, spełnienia marzeń (ale nie wszystkich, bo zawsze warto do czegoś dążyć), zadowolenia z życia, poczucia humoru, rozwoju osobistego, świętego spokoju od czasu do czasu, sukcesów zawodowych i jeszcze raz MIŁOŚCI! Kolejność przypadkowa: Erotica 🌼 Translate 🌼 Gregia 🌼 Kaczorynka 🌼 Natia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, polecam link w mojej stopce, że się tak wyrażę :D No rozbawiło mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzonka Gio, i za pamięć :* buziak dla ciebie :) dzięki za polecone książki :) na pewno sięgnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wreszcie wrcaam do zywych:D mala awaria kompiutera ale wrociłam!!!teskniliscie:P? nareszcie mam internet:) jeszce ttydzien i moje kochanie wraca niby tydzien a dla mnie cała wiecznosc!! ja erotico uwielbiam ksiazki Cobena fajne kryminałki jezeli taki typ ksiazki lubisz inga tez uwielbiam:) Translate odezwij sie co u Ciebie, aha Gio usmialam sie z tego weza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×