Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia1625

1-wsza tabletka-koniecznie w pierwszym dniu cyklu???

Polecane posty

Gość misia1625

mam takie bardzo wazne dla mnie pytanie, ginekolog przepisal mi tabletki Harmonet,miesiaczke bede miala dopiero pod koniec miesiaca, a bardzo mi zalezy zeby zaczac brac je jak najszybciej!! czy koniecznie musze czekac do pierwszego dnia cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zaczniesz brac teraz bedziesz musiala sie liczyc z tym ze nie bedziesz zab-> bedzie musiala uzywac dodatkowego zab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krwawisz jeszcze?bo jesli to bylby 2 do 5 dnia cyklu to wtedy bys stosowala dodatkowe zab ale przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1625
nie no teraz jestem w polowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem początkująca w tym temacie, ale z tego co się orientuję zaczynanie w połowie cyklu nie da Ci zabezpieczenia- więc po co zaczynać jak nie ma efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1625
no wlasnie bo gdzies na jakims innym forum wyczytalam, ze mozna zaczac brac tableteczki nie koniecznie w pierwszym dniu cyklu,ale ze przez pierwsze 7 dni nie jest sie zabezpieczonym, czy po tych siedmiu dniach bylabym juz bezpieczna??? czy nie wplynelo by zle na mnie to ze zaczelabym je zazywac w polowie cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1625
nie wiem dlatego pytam , bo jesli nic mi to nie da no to nie bedzie innego wyjscia jak tylko poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem- przez 7 dni- ale tylko wtedy, gdy pierwszą tabletkę weźmiesz pomiędzy 2- 5 dniem MIESIĄCZKI, a nie w połowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1625
oki, bardzo dziekuje za odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×