Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znająca przepisów

Czy położna może bez z mojej zgody naciąć mi krocze??

Polecane posty

Gość nie znająca przepisów

W szpitalu, w którym będę rodzić zabieg nacinania krocza jest wykonywany w większości przypadków. Mogę przed porodem poinformowac położną, że nie wyrażam zgody na nacięcie, czy muszę to umotywować na piśmie?? Jeśli ona sprzeciwi się mojej woli mogę ją zaskarżyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
jesli lubisz być rozrywana, a tak moze sie zdarzyc to nie pozwol aby cie rozcięli , a z resztą twoja piczka twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda wolałam być nacięta, niż rozerwana, a dziecko było dość duże (4200) nie wiem co by było , gdyby mnie nie nacięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty madra
moja ciotka nie chciala ncinania krocza i teraz ma szew do samego stawu kolanowego, tak pęknęła. Mowi przy tym ze bole porodowe w porownaniu z tym jak skora sie rozrywa sa niczym. Wiec zastanow sie dobrze. Polozne nie nacinaja dlatego ze to lubia tylko dlatego ze jest potrzeba. Jesli bedziesz rodzila male dziecko to napewno cie nie natna, ale jesli dzidzia bedzie spora to napewno beda nacinac bo poniekad chodzi tez o zdrowie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njilknh
mnie polozna naciela i wcale sie nie pytala niestety, zrobila to z zaskoczenia ale mnie zabolalo i ja uderzylam rodzac :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie poczułam tego nacinania, to było nic w porównaniu z wcześniejszymi bólami porodowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie moze
Czy ty jestes małolata? W momencie gdy rodzi sie dziecko tyko ono jest wazne a nie twoje krocze! Imbecylu !ty chcesz byc matką Po co zachodziłas w ciąze skoro liczy sie dla ciebie twoja c.... anie dzieciak i jego bezpieczne przyjscie na swiat?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskarzy ja twoj stukacz
bo po porodzie wpadnie z jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znająca przepisów
Czyli ja jestem nieważna, nie liczę się zupełnie, liczy się tylko dziecko?? Nie spodziewałam się, że matka może nazwać matkę k.... Czego Wy tych dzieci uczycie?? Ja zadałam pytanie i oczekiwałam odpowiedzi, a zostałam wyzwana od wyrodnych matek i co gorsza od k... A skąd Ty wiesz, że ja jestem k....?? To, że jestem w ciąży nie oznacza, że puszczałam się na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie tymi wypowied
niektorym na tym forum brakuje kultury... a jezeli chodzi o nacinanie to polozna wie kiedy jhest konieczne i tylko wtedy je wykonuje. gorzej jak ci samoczynnie peknie.. wtedy jest gorzej... albo jak ci w srodku rozerwie... uuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie tymi wypowied
wiec jezeli dziecko bedzie duze albo zle sie ulozy to jest to nieunikn ione.. powiem tak na marginesie ale nei chce przestraszyc: nacina w momencie skurczu wiec nie boli az tak... najbardziej boli szycie potem.. kobiety oceniaja ten bol jako silniejszy od porodu.. bo juz ta cala euforia znika a zostaje bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25252525
jasne masz prawo do wszystkiego a najlepiej zamiast szpitala panstwowego wybierz prywatna klinike( jesli cie na nia stac) a co do nacinania krocza to zapewniam cie ze to pikus w porownaniu z bolami porodowymi, nawt tego nie poczujesz a jesli to zrobi dobra polozna a lekarz prawidlowo zszyje to jest zerowe prawdopodobienstwo ze bedzie cos nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krocze nie jest nacinane dla przyjemności położnej tylko dla Twojego bezpieczeństwa.Bez nacinania popękasz tak że będziesz mówiła nie raz jaka to byłaś niemadra niegodzac się na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktem jest,ze w dobrych szpitalach nie nacinaja krocza tak czesto jak w panstwowych.polozna powinna zrobic wszystko,zeby nie nacinac i wyczuc ewentualny moment gdy to jest konieczne.jednak to oznacza ciagle wpatrywanie sie i uwazanie,wiec wola nacinac wszystkim. na Twoim miejscu poszukalabym dobrego szpitala(mozesz chociazby zalozyc topik i popytac dziewczyny z Twojego miasta),gdzie nie nacinaja bez powodu.jesli nie znajdziesz,to nie mow,ze nie chcesz nacinania,zgodz sie ,bo jesli powiesz,ze ze maja nie nacinac,to moze sie zdarzyc tak,ze nie natna nawet jesli bedzie to konieczne i peknie Ci krocze.a wtedy -dlugie bolesne zszywanie,gojenie,nie wiadomo,czy pipka bedzie taka sama po zagojeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co panikować
Ale dlaczego nie chcesz, żeby Cię nacinano?? Zabieg nacinania krocza jest bezbolesny. W końcowej fazie porodu mięsnie są znieczulene, skóra napięta i nie odczuwasz już bólu. Jeśli chodzi o zszywanie krocza nie znam ani jednej kobiety, która by nie dostała znieczulenia do tego zabiegu. szycie odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce może
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×