Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubella

ten seks był piekny....

Polecane posty

Gość lubella

seks z tamtym czlowiekiem ktorego juz nie ma był najpiekniejszy w moim zyciu.. tyle czasu minelo a ja wciaz pamietam , pamietam jego plecy wygiete, pochylone nade mna, jego spocone okragle posladki, jego jezyk , usta ktore mialy smak smietankowo- malinowo-waniliowy, pamietam jego oczy rozszerzone, pelne zdziwienia, rozkoszy, niedowierzania, jego rozchylone wargi, jego zacisniete na moich dloniach dlonie, spazmatyczne dreszcze gdy dochodzil i gdy tulilam go jak dziecko.. dlaczego tekie rzeczy sie koncza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę
mówisz o nim jakby przeżywał bóle agonalne i cierpiał w konwulsji :O i jakby używał błyszczyka smakowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co masz na myśli
ładnie to opisałaś:) szkoda ze nie zawsze i nie z kazdym tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem tak
Kiedyś w Lublinie byłem w wojsku. Początek lat 90-tych. Dyskoteka a na niej śliczna blondynka. Nawet bałem się ją poprosić do tańca! Ale zebrałem się na odwagę. Taniec i miła rozmowa. Wyszliśmy na zewnątrz.Usiedliśmy na ławce. Chciałem ją całować. Pieścić jej piersi. Ona jednak szybko rozpieła moje spodnie i ... zrobiła mi "loda" było niesamowicie. Pobrudziłem spermą spodnie. Powiedziałem " o kur...a". Chyba się obraziła. Odprowadziłem ją do bramy. Nigdy więcej jej nie widziałem. Nie wiem jak miała na imię. Ale wspomnienia pozostały. Może kiedyś jeszcze ją spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę ci tego
:classic_cool: lubie przygody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrr
racja dzięki cos spieprzyłam..ale zajebista fotka nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrr
zresztą jak tu siedzę i fajczę za długo..to mam cos takiego przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzia fuzia sruzia
a ja nie chcialabym zeby moj facet mial taki smak ust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubella
a jaki smak maja usta faceta z którym sie całujecie..? jak bedziecie to robic skupcie sie czym smakuje.. opisałam ten smak ziemskimi słowami, ale tak naprawde on nie jest do opisania.. albo smak jego skóry.. to sa rzeczy dla kótrych nie ma odpowiednich słów.. ludzie nie sa w stanie takich słów wymyslic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loap
To napisz jeszcze trochę o waszych zblizeniach. Troche szczegolow please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzia fuzia sruzia
usta mojego chlopaka maja smak ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to nie ma o czym
lubella powiedz to twój były czy tak jak po wyżej nie żyje..bo tak piszesz jak by go nie było na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolina
a mojego papierosow i czasem papierosow z cebulką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa dziewczyna
..... też go nigdy nie zapomne, choć nie był pierwszy i po nim też jest ktoś..... to była magia, jego dotyk, delikatność dłoni, słowa szeptane do ucha wywołujące dreszcze podniecenia, sposób w jaki na mnie patrzył , szelmowski uśmiech , jego zapach i smak bede pamietać zawsze...... ech wspomnienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z Dublin
mysle, ze facet nie zyje, bo opisywana scenka sugeruje ze on przechodzil przedsmiertne konwulsje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubella
ha ha ha! facet żyje i ma sie całkiem dobrze, tylko ze jest juz dla mnie obca osoba.. patrze na niego i nie poznaje tego który drżał w moich ramionach, albo błagał spojrzeniem o jeden dotyk.. Albo pamietam jak patrzył na mnie i po kilku sekundach na policzki wypełzał mu rumieniec, i tak patrzył cały niemy, tylko patrzył i patrzył i czekał... ech! gdzie sie to podziało..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejej
lubella a moze nie mialas smarowania i dlatego tak mu galki wychodzili z orbit sesesese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubella
hm.. bo to była jedna wielka poezja.. noce krótkie, swit zawsze przychodził nagle, i niespodziewanie, kochalismy sie i kochalismy, a tu sie okazywało że to juz piata godzina mija odkad nie mozemy przestać.. jak wychodził to jakby mi ktos zycie odbierał, drzwi sie zamykały a j a jeszcze stałam w korytarzu jakas chwilę, niedowierzajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×