Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polapola

rozmiar 34, 36 gdzie kupujecie??

Polecane posty

Gość Polapola

:) ciekawa jestem kogo jeszcze męczy moj odwieczny problem- rozmiar 34 czy małę 36.. niby ludzie narzekają, ze chcieliby schudnąć- ja marze o paru kilogamach więcej.. w sklepach roi sie od 38, niestety wyglądam w tym jak w ubraniu po starszym bracie.. gdzie kupowac ciuchy? swojego czasu taka rozmaiarówka dostęna byla w orsay, h&m teraz coraz mniej tego co chcialabym założyc w tycgh sklepach.. przytyć staram się cały czas niestety efektów nie widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
teraz wiele sieciówek sprzedaja ciuchy w tych ozmiarach: orsay, vero moda, h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polapola
tak.. tylko wlasnie napisalam- orsay przed zmiana image - pełno maał takich rozmiarów... teraz prawie nic. w h&m niestety rozmiarówka 36 sa na mnie za duze.. 34 nie trafia sie czesto. vero moda- nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie dziecinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polapola
:P oj widze ze pozostaje mi jakąś super dietę znaleść bo na zarę mnie nie stać a w dziecinnym niestety wszystkiego co chce nie kupie:P wiec może znacie jakies diety tóre pomoglyby mi przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie. ja nosze mieszy 34-36 - w zaleznosci od firmy i nigdy nie mialam zanych problemow z rozmiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 36 to jaki rozmiar
34 - 36 to jest XS ?? w top secret jest XS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Również nosze 34, 36 i nie mam najmniejszych problemów ze znalezieniem rozmiaru. Kupuje we wszytskich mlodziezowych sklepach: orsay, top secret, hause, cropp, nwe york...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
z pewnością miss sixty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo
36 to raczej rozmiar S i nie wiem, skąd masz ten problem. z 36 nigdy nie miałam problemu, fakt, dostać 34 to juuż gorzej, ale 36 jest standardowy powiedziałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ten problem czasem dostaje szlu bo to co chce kupic jest zawsze wielkie wrrrrr ale nie nazekam kidys byl z tym wielki problem i kazde zkupy wprawialy mnie w depresje bo wychodzilam z ciuchami z croppa czy z orsy bo wszedzie inndziej wszystko bylo wieljie ale teraz widze zmiane jest duzo ciuchow z rozmiarem 34. teraz nie nazekam i mam mase fajnych ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie w kazdym sklepie
zaraz po wprowadzeniu nowych kolekcji-wtedy maja cala rozmiarowke i da sie cos znalezc pozniej jest juz abrdzo trudno czasem mnie szlag trafia bo jednym z moich ulubionych sklepow jest h&m a nosze 34 u wiadomo jak tam jest z tym rozmiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmair 36 jest czesto latwiej kupic niz 38. szczegolnie w sklepach mlodziezowych albo gdy kolekcja jest prawie wysprzedana, bo 38 sa popularniejsze i szybko \"znikaja\" a 36 zostaja. Czasem nawet jako ostatnie sa przecenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi22
nieprawda ze 36 latwiej kupic!!!! niestety teraz zapanowala moda na zawyzona numeracja i to co kiedyc bylo 38 teraz sprzzedawana jest jako 36!!!!!!z butami jest tak samo:( czy wszyscy w Polsce musza nosic rozmiar 38 i numer buta 37??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orasy moim zdaniem najlepiej \"szyje\" małe rozmiary.:) Pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjjj
Orsay ma małe rozmiary ale dla mnie 34 jest czasem za duże. Spodnie tweed mam np. rozmiar 32, ale to był celny strzał kiedys na wyprzedażach. To samo jest z XS w House. New Yorker ma czasem tez 32 czy XXS, ale te ciuchy są takie same jak inne w rozmiarze 34 więcto ściema-poza tym małokeidy cos tam mi sie spodoba. Teraz staram się kupować nie tylko w sieciowych, ale też w innych mniej popularnych sklepach. Nie na bazarku ;) Ale faktycznie jest problem z tym rozmiarem. Czasem próbuja mi wcisnąć za duże ciuchy.... A mam 26 lat i lubie rzeczy klasyczne więc zanim coś znajdę to czasem cały Szczecin muszę zejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika
kupuj w neckermmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evciaa
kupuj w cropie jak taka szczupla jestes tam jest raczej zanizona rozmiarowka, tam wedlug mnie rozmiar 40 to jak w innych 36, ale ciuchy maja tkaie sobie ale moze cos ci jednak spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też 34, jeansy w tym rozmiarze mozna kupic w vero modzie, w reserved i h&m wszystkie S są na mnie za duże i wiszą :( Za to w croppie jak już coś ma odpowiednią szerokość, to jest chyba na 160 a ja mam 170 cm, chyba ze teraz są modne ciuchy wyglądające jakby się skurczyły w praniu :P W orsayu mają rozmiar 32 jak już ktoś wspomniał, ale mnie się nowa kolekcja nie podoba. W Tally często się zdarzają fajne małe ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też 34, jeansy w tym rozmiarze mozna kupic w vero modzie, w reserved i h&m wszystkie S są na mnie za duże i wiszą :( Za to w croppie jak już coś ma odpowiednią szerokość, to jest chyba na 160 a ja mam 170 cm, chyba ze teraz są modne ciuchy wyglądające jakby się skurczyły w praniu :P W orsayu mają rozmiar 32 jak już ktoś wspomniał, ale mnie się nowa kolekcja nie podoba. W Tally często się zdarzają fajne małe ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh ohoh
34?! ojacie to musisz byc malutka : 0!! Schudlam ostatnio i sie wbijam w 36,moj men mowi zebym nie chudla wiecej bo on nie zdzierży tego..a 34? przerazona jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar 34 to rozmiar
jak najbardziej normalny,zwłaszcza dla osób ponizej 160, tak jak ja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa ja uwazam
zdecydowanie tak jak juz ktos tu napisal ze 34 i 36 sa zawsze przeceniane bo nikt nie kupuje!!Mam kolezanke ktore pracuje w reserved i mowi ze najszybciej rozchodza sie ubrania M i L i jak maja niektore kolekcje XL a S i XS jesli si e pojawia to zalega na polkach... ona sama nosi rozmiar 36 i jest przy tym baardzo wysoka ma 176 cm i jakos nie ma problemu z ciuchami natomiast problem maja osoby o wyzszej rozmiarowce!!!Kazda dziewczyna jak ja zapytac to nosi 34 36 no czasem zaczerwieniona sie przyzna do 38 dodajac ze strasznie przytyla....dziwne bo w sklepahc najpierw znikaja 42 i 40 hmmm ciekawe kto je kupuje skoro podobno kazda nosi 36 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie wiem jak t0o jest ale zawsze jak przychodze do reserved to na ptrzecenie wlasnie m wisza. a juz na 3 dzien od nowej kolekcji jak chce kupic xs to poprostu musze objechac wszystkie 4 i jeszcze nie pewne ze kupie. zreszta oni maja bardzo zawyzobny rozmiar 36 to 10 uk czyli w innych sklepach 38. ale tez prawda jest taka ze xs sklepy zamawiaja bardzo malo co najwyzej kilka sztuka, m l znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mówiąc już o tym, że w Reserved większa część kolekcji zaczyna się od S, a nawet jeśli jest XS to rozmiar jest chyba sporo zaniżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem/
ja mam 158 i waaze 45 kg nie moge przytyc:((((bardzo chce ale nie moge:(( tez mam problem i nie piszczie ze pelno rozmiarow s i xs bo jak ja wchodze do sklepu to przewazaja s,m,l no ale widocznie mam takiego pecha, a w orsayu to w sumie zalezy ostatnio przymierzalam spodnie 34 i byly za luzne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wystawiam rzeczy używane ORSAY na allegro rozmiar 32 (XXS), 34 (XS). Ceny zaczynają sie od 2 albo 5zl. W bardzo dobrym stanie, prawie nie noszone spódniczki, spodenki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny_girl
Ubrania to jeszcze nie taki problem. Gorzej ze stanikami, obwodów 60 czy 65 w "normalnych" sklepach nie uświadczysz :( A ja mam 67 cm pod biustem i większymi mogę się dwa razy okręcić. Zostają sklepy netowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głownie na wypzredazach
i to wlasnie w orsay, h&m, bershka i to wlasnie jest plus malych rozmiaorw zazwyczaj takie zostaja i na wyprzedazach sa suoper ciuchy w niskiej cenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×